شیبا اینو

(SHIB)ShibaInu
-3.12%

1.0245

خرید و فروش شیبا اینو

شیبا اینو (Shiba Inu) یک توکن ERC_20 مبتنی بر اتریوم است که نام آن از یک نژاد سگ ژاپنی برداشته شده است. در نیپوتو مارکت امکان خرید شیبا و فروش شیبا در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی SHIB در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارز های دیجیتال، برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی شیبا اینو

تاریخچه قیمت ShibaInu
کمترین قیمت امروز
1.0245 تومان
بیشترین قیمت امروز
1.0675 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
121,954,319.4870 تومان

درباره ارز دیجیتال شیبا اینو بیشتر بدانید

توکن‌های BONE و LEASH

اکوسیستم Shiba Inu دارای سه توکن میباشد که SHIB یکی از آنهاست، توکن های BONE و LEASH نیز از دیگرتوکن های این پروژه هستند. توکن LEASH بین افرادی که تامین نقدینگی رمز ارز SHIB در صرافی‌های غیرمتمرکز را انجام می‌دهند، به صورت پاداش توزیع خواهد شد و توکن BONE یک توکن حاکمیتی در اکوسیستم شیبا اینو است که هولدرهای آن حق رای در مدیریت این اکوسیستم دارند. تعداد کل توکن‌های BONE به ۲۵۰ هزار توکن محدود شده است. این ارز رمزنگاری شده بیشتر در شیا سواپ کاربرد خواهد داشت.

ShibaSwap چیست؟

شیبا سواپ همانطور که از نامش نیز مشخص است یک صرافی غیرمتمرکز و محلی برای ترید و خرید و فروش رمز ارزها است. این سواپ، اکنون بخشی از برنامه‌های اکوسیستم شیبا اینو است که توسط جامعه این ارز دیجیتال راه‌اندازی شده است. همانطور که در بالا اشاره شد، توکن BONE در این سرویس کاربرد بیشتری خواهد داشت. برای مثال، اگر افراد دارایی خود را از سایر صرافی های غیرمتمرکز به صرافی شیبا سواپ انتقال دهند، به ازای استخراج هر بلاک شبکه اتریوم ۱,۰۰۰ توکن BONE در میان تامین کنندگان نقدینگی توزیع خواهد شد.

تفاوت‌ ارز دیجیتال شیبا و دوج‌کوین

شیبا را رقیب دوج کوین می‌دانند و حتی طرفداران این رمزارز به آن، لقب قاتل دوج‌کوین هم داده‌اند. جدای از شباهت‌هایی که ممکن است بین این دو ارز دیجیتال وجود داشته باشد مثل نماد آن‌ها، تفاوت‌های این دو از شباهت‌های آن‌ها بیشتر است. دوج کوین بلاک چین اختصاصی خودش را دارد و به همین خاطر یک کوین محسوب میشود در حالی که شیبا این خصوصیت را ندارد و روی بلاک چین اتریوم قرار دارد و در دسته ی توکن ها جای گرفته است. تعداد توکن های شیبا محدود هستند اما دوج کوین محدودیتی در تعداد کوین های خود ندارد. شیبا اینو با هدف بررسی رفتار ارزهای دیجیتال بدون پشتوانه به وجود آمد در حالی که دوج کوین از ابتدا برای سرگرمی خلق شده است. دوج کوین از طریق استخراج کردن تولید میشود ولی ارز شیبا این گونه نیست و از همان ابتدا تمام توکن های آن در شبکه قفل شده اند.

آینده ارز دیجیتال شیبا

همانطور که همیشه گفته‌ایم؛ بازار ارزهای دیجیتال محل رقابت تیم‌ها و پروژه‌هایی است که از نظر تکنولوژی حرفی برای گفتن دارند. با این دیدگاه، نمی‌توان انتظار زیادی از شیبا اینو و سایر میم کوین‌ها در بلندمدت داشت. اما این حرف، به معنی ریزش قیمت این ارزهای دیجیتال نیست. دوج کوین، تا زمانی که حمایت ایلان ماسک را دارد، می‌تواند رشد قیمتی داشته باشد. شیبا اینو تا زمانی که ویتالیک بوترین، اقدام به فروش دارایی خود نکند، می‌تواند رشد قیمتی داشته باشد. البته توسعه‌دهندگان Shiba هم متوجه شده‌اند که عرضه یک رمزارز بر مبنای شوخی و ایجاد هیاهو در بازار کافی نیست. به همین دلیل هم سعی بر توسعه اکوسیستم شیبا از طریق راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز و شبکه شیباریوم دارند. در نهایت باز هم نمی‌توان با اطمینان گفت که آینده رمزارز شیبا به کدام سمت می‌رود.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی شیبا اینو (SHIB)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
شیبا اینو/تومان
SHIB/IRT
1.0245تومان-3.12٪ 121,954,319.4870 تومان
شیبا اینو/تتر
SHIB/USDT
0.00001687تتر-1.36٪ 2,488.51636588 تتر

سوالات متداول شیبا اینو

آخرین اخبار شیبا اینو

در حال بارگذاری...