نم

(XEM)Nem
0.00%

0.0

خرید و فروش نم

پلتفرم نِم یا نم با این هدف ایجاد شد که به عنوان یک وسیله مبادله رایج جهانی مورد استفاده قرار بگیره و بتونه میزبان سایر پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین روی بلاک چین خودش باشه. یکی از قابلیت‌های جالب نم سرعت بالا و کارمزد پایین تراکنش‌ها است. در حال حاضر فقط حدود ۲۰ ثانیه برای تایید هر تراکنش نم زمان نیاز است و گفته می‌شه که این شبکه توانایی انجام ۳۰۰۰ تراکنش در ثانیه رو داره. در نیپوتو مارکت امکان خرید نِم و فروش نِم در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی XEM در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی نم

تاریخچه قیمت Nem
کمترین قیمت امروز
0.0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0.0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0.0 تومان

درباره ارز دیجیتال نم بیشتر بدانید

نِم (NEM) چیست؟

NEM مخفف اصطلاح New Economy Movement، یک راه حل سازمانی است که به اقتصادهای متشکل بر پایه بلاک چین قدرت می‌بخشد. بلاک چین NEM معاملات را توسط یک شبکه جهانی از نودهای در حال اجرای هسته نرم افزار نِم (NEM) ، به طور امن پردازش می‌کند. از این شبکه می‌توان به عنوان یک سرور درگاه API استفاده کرد.

مقایسه بلاک چین NEM عمومی و خصوصی

به طور کلی همه می‌توانند از نسخه‌ی عمومی NEM استفاده کنند؛ اما برای بعضی برنامه‌ها که امنیت بیشتری دارند، استفاده از نسخه‌ی خصوصی NEM پیشنهاد می‌شود که این امکان را به کاربر می‌دهد تا نودهای درگیر را انتخاب و خصوصی سازی کند.این نودها می‌توانند با حذف نودهای نامطلوب، از به وجود آمدن هر نوع مشکلی در سیستم جلوگیری کنند و سرعت شبکه را بالا ببرند. این مزیت می‌تواند برای خیلی از کمپانی‌ها که به دنبال شبکه پرسرعت و امن برای معاملات خود هستند و تمایلی ندارند که اطلاعات شرکت در دسترس همه قرار داشته باشد، بسیار پر اهمیت باشد.

پروتکل Catapult در NEM

پروتکل Catapult اتمیک سواپ‌های میان زنجیره‌ای را فعال کرده و از بازار توکن‌های اوراق بهادار پشتیبانی می‌کند. امکانات Catapult شامل قراردادهای هوشمند منحصر به فرد است که قابلیت‌های گسترده‌ای مثل تولید دارایی دیجیتال، اتمیک سواپ‌های میان زنجیره‌ای، سیستم‌های اکانت پیشرفته و مدل سازی منطق کسب و کار را فعال می‌کند.فعال شدن اتمیک سواپ‌های میان زنجیره‌ای به شرکت‌ها اجازه می‌دهد که یک زنجیره خصوصی راه اندازی کنند و انواع جدید تراکنش‌ها را ایجاد کنند که می‌توانند با زنجیره عمومی تطبیق داده شوند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی نم (XEM)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
نم/تومان
XEM/IRT
0.0تومان0.00٪ 0.0 تومان
نم/تتر
XEM/USDT
0.0285تتر0.00٪ 21.7455 تتر

سوالات متداول نم

آخرین اخبار نم

در حال بارگذاری...