تتر

(USDT)Tether
-1.90%

55,454

خرید و فروش تتر

تتر (USDT) یک ارز دیجیتال بر پایه دلار آمریکا است و به عنوان یک استیبل کوین شناخته می شود. با استفاده از پلتفرم معاملاتی نیپوتو، شما می‌توانید اقدام به خرید تتر یا فروش آن کنید. امکان انجام معاملات ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته و همچنین نگهداری آن در کیف پول اختصاصی نیپوتو فراهم شده است، که این امر باعث سهولت در خرید و فروش تتر می‌شود. با توجه به قیمت تتر، استفاده از تتر می‌تواند راهی برای حفظ ارزش در دنیای دیجیتال باشد.

نمودار هفتگی تتر

تاریخچه قیمت Tether
کمترین قیمت امروز
54,991 تومان
بیشترین قیمت امروز
56,511 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
5,185,276,712 تومان

درباره ارز دیجیتال تتر بیشتر بدانید

کاربرد تتر چیست؟

معامله گران بازار ارز های دیجیتال از تتر به عنوان نقدینگی ثابت و قابل اعتماد، برای ورود و خروج از سایر معاملات ارزهای دیجیتال بدون مواجهه با ضررهای غیرقابل پیش بینی استفاده می کنند. درست است که تتر به عنوان یک استیبل کوین، در کنار استفاده از مزیت های دنیای ارز های دیجیتال، احساس ثبات قیمت را به معامله گران میدهد، اما این ارز دیجیتال کاربرد هایی فراتر از این را شامل می شود. تتر در افزایش سرعت تراکنش‌ ها بسیار موثر است و نسبت به سیستم های سنتی بانکی، بسیار سریع تر عمل می کند. مورد بعدی که می توان یکی از بهترین کاربرد های تتر دانست، کارمزد بسیار پایین است که باعث شده اکثر معامله گران حرفه ای، تتر را جایگزین دلار و یا سایر دارایی های مالی کرده اند. زیرا برای معامله با تتر، نیاز به هزینه های بالای بانکی نیست و معامله از طریق تتر، آنقدر هزینه کارمزد کمی را شامل می شود که می توان گفت تقریبا صفر است. استفاده از ارز دیجیتال تتر به جای ارز های فیات، بسیار به صرفه تراست و این دارایی دیجیتال در زمینه هایی همچون حفظ سرمایه و حفظ سود معاملات، بسیار کاربردی است.

انواع شبکه های تتر

تتر بر روی چندین بلاکچین از جمله اتریوم، ترون ، ایاس، سولانا، الگورند، بایننس اسمارت چین، پالیگان، فانتوم، آربیتروم و چندین شبکه ی دیگر در دسترس است. با اینکه تتر بر روی چندین بلاکچین قرار دارد اما ماهیت آن متفاوت نیست و هر USDT برابر با ۱ دلار است. برای مثال تتر erc20، مربوط به بلاکچین اتریوم و تتر trc20 در بلاکچین ترون استفاده می‌شود. تنها تفاوت آنها مربوط به سرعت انتقال و کارمزد تراکنش است، زیرا هر بلاکچین با توجه به ویژگی های خود سرعت بالاتر و یا کارمزد کمتری دارد. تا به امروز، بزرگترین بازار استفاده از USDT در اتریوم است. محبوب ترین انواع تتر: تتر اومنی (OMNI)، تتر ترون (TRC20)،تتر بایننس (bep2 or bep20)، تتر اتریوم (ERC20)

بررسی کیف پول های مناسب برای تتر

برای نگهداری تترهای TRC20 شبکه ترون می‌توانید از کیف پول‌های D’CENT، imToken، تراست ولت، Atomic Wallet، لجر نانو اکس و CryptoWallet استفاده کنید. البته این‌ها تنها برای مثال آورده شده و کیف‌پول‌های بسیار زیادی برای نگهداری USDT وجود دارد. یکی دیگر از شبکه‌هایی که تتر در آن کاربرد گسترده‌ای دارد BSC است. توکن USDT این شبکه با استاندارد BEP20 ایجاد شده است. برای ذخیره‌سازی USDT شبکه بایننس اسمارت چین می‌توانید از کیف پول‌های متامسک، Binance Chain Wallet، تراست ولت، Math Wallet، ولت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری SafePal استفاده کنید.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی تتر (USDT)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
تتر/تومان
USDT/IRT
55,454تومان-1.90٪ 5,185,276,712 تومان

سوالات متداول تتر

آخرین اخبار تتر

در حال بارگذاری...