بازار معاملات عمده تتر

در بازار معاملات عمده بدون محدودیت تتر معامله کنید

بازار معاملات عمده تتر

معاملات نقدی با امکان واریز در روز بعد

در نیپوتو امکان معاملات نقدی یا معاملاتی که به علت محدودیت سقف انتقال یا محدودیت های بانکی واریز آن در روز کاری بعد انجام می شود به صورت امن وجود دارد.

امکان معامله عمده تتری با تضمین سایر رمزارزها

در بازار عمده نیپوتو این امکان را دارید که اگر فروشنده باشید تتر را قبل از نشستن ریال آزاد کنید ولی به صورت مشروط ، به این معنی که سقف برداشت خریدار را به مقدار معامله مسدود کنید و زمانیکه تایید واریز ریال برایتان محرز شد محدودیت برداشت کاربر را بردارید. اگر خریدار باشید می توانید با واریز کردن سایر رمزارزها نظیر بیت کوین ، شیبا ، اتریوم و ... ، سقف برداشت خود را بالا ببرید و به نوعی آلت کوین های شما وجه ضمان معامله می شوند تا زمانیکه ریال شما به دست فروشنده برسد و تتر را برایتان آزاد کند.

مدیریت حسابداری

ممکن است برای شما هم رخ داده باشد که به یک سری حساب بانکی می بایست مبلغی مشخص واریز کنید ولی به علت زیاد بودن حساب ها یا اشتباه عامل انسانی مبلغی فراتر برای آن حساب واریز کرده باشید . در نیپوتو با سیستم تفویض و توزیع حساب ها شما می توانید به صورت اتوماتیک تعیین کنید که به هر دیل چه حساب هایی تفویض شود و به صورت خودکار از دبل اسپندینگ یا واریز بیش از مقدار مشخص به آن حساب جلوگیری به عمل می آید.

سوالات متداول بازار معاملات عمده تتر