مقایسه‌ی قیمت صرافی‌های داخلی و خارجی

مانیتورینگ در لحظه قیمت صرافی های داخلی و خارجی

مقایسه قیمت صرافی ها چیست؟

ورود ما به دنیای ارزهای دیجیتال و قیمت گذاری‌های غیرمتمرکز، روند معاملات ما و مفهوم فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت ارزهای مورد معامله را تا حد زیادی تغییر داد. کاربران فعال در حوزه‌ی بازار ارزهای دیجیتال، خصوصا معامله گران کوتاه مدت و نوسان گیر همیشه به دنبال بهترین و ارزان ترین قیمت برای خرید هستند. اما با توجه به غیرمتمرکز بودن صرافی‌های ارز دیجیتال و معاملات دنیای کریپتو کارنسی، قیمت برخی رمزارزها بر اساس عرضه و تقاضا گاها در یک صرافی با صرافی دیگر متفاوت است. از طرفی بررسی قیمت تمام صرافی‌ها میتواند کاری زمان بر و خسته کننده باشد. از این رو، صرافی نیپوتو با ارائه سرویس «مقایسه قیمت صرافی» این فرایند را بسیار ساده کرده است.

برای مثال میتوانید قیمت خرید و فروش تتر را در صرافی های نوبیتکس و تترلند مقایسه کنید. علاوه بر این دو صرافی، قیمت ارزهای دیجیتال مختلف را می‌توانید در صرافی های دیگر، مانند والکس، بیت پین، تهران پیمنت و بسیاری دیگر را در این صفحه مقایسه کنید. همچنین در نظر داشته باشید علاوه‌ بر مقایسه قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی‌های مختلف، محاسبه‌ی کارمزد خرید و فروش نیز یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید به آن توجه کنید تا قیمت تمام شده‌ی هر رمزارز را بدست بیاورید. همانطور که غیر متمرکز بودن معاملات دنیای ارزهای دیجیتال باعث می شود تا قیمت عرضه و تقاضا در صرافی‌های مختلف متفاوت باشد، در فضای رقابتی بین صرافی‌ها نیز هر کدام کارمزد متفاوتی را برای پردازش معاملات خرید و فروش کاربران تعریف کرده اند. نیپوتو، این موضوع را در نظر گرفته و تنها با فعال کردن تب احتساب کارمزد پایه، میتوانید قیمت لحظه‌ای خرید و فروش ارزهای مختلف را با احتساب کارمزد پایه مربوط به آن مشاهده کنید.

علاوه بر این، سایت نیپوتو به صورت خودکار بهترین قیمت در صف خرید و بهترین قیمت در صف فروش را نیز به شما نشان خواهد داد. صرافی نیپوتو علاوه بر مقایسه‌ی قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی‌های مختلف، حجم معاملات و نوع معاملات این صرافی‌ها را نیز به کاربران نشان خواهد داد.

نیپوتو با احترام به یکی از با ارزش ترین دارایی های شما یعنی " زمان"، سعی دارد تا با ارائه‌ی به روزترین و منظم ترین اطلاعات لازم مرتبط با قیمت ارزهای مختلف در صرافی‌های متفاوت، مدت زمان لازم برای تصمیم گیری شما را تا میزان بسیار زیادی کاهش دهد. علاوه بر صرفه جویی در زمان شما می توانید با در نظر گرفتن نوع مکانیزم معاملات صرافی‌های مختلف و همچنین حجم معاملات آن ها بر اساس نیاز خود صرافی مورد نظر خودتان را در کوتاه ترین زمان ممکن برای انجام معامله انتخاب کنید.