ایلوویوم

(ILV)Illuvium
0.00%

0

خرید و فروش ایلوویوم

ایلوویوم یک بازی جنگی فانتزی جهانِ باز است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. ایلوویوم که اولین بازی AAA در اتریوم می باشد، منبع سرگرمی بزرگی هم برای گیمرهای معمولی و هم برای طرفداران دیفای می باشد. توکن ILV در اکوسیستم ایلوویوم کاربردهای زیادی دارد. این توکن اصلی است که برای پاداش دادن به بازیکنان برای دستاوردهای درون بازی‌شان استفاده می‌شود و همچنین برای شرکت در امور اداره بازی از طریق سازمان غیرمتمرکز خودگردان ایلوویوم (DAO) استفاده می‌ شود. در نیپوتو مارکت امکان خرید ایلوویوم و فروش ایلوویوم در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی ILV در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی ایلوویوم

تاریخچه قیمت Illuvium
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال ایلوویوم بیشتر بدانید

بازی ایلوویوم

بازی ایلوویوم با هدف توسعه اولین بازی قدرتمند بلاکچینی و به هدف جذب گیمرهای حرفه‌ای، با تیمی در کلاس جهانی شروع به فعالیت کرده است. برنامه جانبی این پروژه برای گنجاندن روش‌های کسب درآمد و ساختار تصمیم‌گیری غیرمتمرکز این بازی، آن را به گزینه‌ای جذاب برای علاقه‌مندان به بازی‌های بلاکچینی و Play to Earn تبدیل کرده است.

ییلد فارمینگ توکن ILV

افراد مشتاق می‌توانند از سه طریق در طرح‌های کشت سود این پلتفرم شرکت کنند:
با استیکینگ یا سپرده‌گذاری توکن ILV، توکن‌های بیشتری به دست آوردند.
با تامین نقدینگی در استخر نقدینگی ایلوویوم-اتر (ILV/ETH) در صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ و قفل کردن توکن‌ نقدینگی خود در پلتفرم ایلوویوم توکن ILV به عنوان پاداش دریافت کنند.
در استخرهای فلش (موقتی) پروژه که در تعامل با پروژه‌های دیگر اجرا می‌شود شرکت کرده و با سپرده‌گذاری ارز دیجیتال یا توکن نقدینگی مشخص شده، توکن ILV دریافت کنند. در حال حاضر استخر فلشی برای سپرده‌گذاری توکن چین لینک (LINK) دایر است.

چه عواملی بازی ایلووویم را خاص می‌سازد؟

استفاده از راهکار لایه ۲ IMX که به کاربران اجازه خواهد داد تا با هزینه‌ای اندک دست به مینت و انتقال توکن‌های خود بزنند و از امنیت شبکه اصلی اتریوم (ETH) بهره‌مند بمانند.
ایلووی دکس صرافی داخلی این بازی است و به کاربران این اجازه را خواهد داد تا بتوانند انواع و اقسام NFTهای موجود در بازی را خرید و فروش کنند.
کسب درآمد: سی درصد از کل توکن‌های ILV موجود به عنوان پاداش ییلد فارمینگ در نظر گرفته شده است که نشان از اهمیت این بخش در نظر تهیه‌کنندگان این بازی دارد. کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن‌های خود از پاداش‌هایی به شکل توکن ILV بهره‌مند شوند.

توکن ILV را از کجا بخریم و کجا نگهداری کنیم؟

این توکن را می‌توانید از صرافی‌های متمرکز بایننس، کوکوین، Gate.io،‌OKEx و کوین بیس بخرید. همچنین توکن این بازی در صرافی‌های غیرمتمرکز یونی سواپ، اوپن اوشن و سوشی سواپ فهرست شده است.
توکن ILV یک توکن شبکه اتریوم و مبتنی بر استاندارد ERC-20 است بنابراین می‌توان از کیف پول‌های اتریومی بسیاری برای نگهداری امن از آن استفاده کرد. از میان این کیف پول‌ها باید به متامسک، تراست ولت، ربی ولت و مای اتر ولت و کیف پول سخت‌افزاری لجر اشاره کرد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی ایلوویوم (ILV)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
ایلوویوم/تومان
ILV/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
ایلوویوم/تتر
ILV/USDT
44.33تتر0.00٪ 21.94 تتر

سوالات متداول ایلوویوم

آخرین اخبار ایلوویوم

در حال بارگذاری...