اکسی اینفینیتی

(AXS)Axie Infinity
-1.24%

390,992

خرید و فروش اکسی اینفینیتی

اکسی اینفینیتی یک بازی پلی تورن که به بازیکنان خودش وقتی که شخصیت بازی در مبارزه ها پیروز میشه ارز دیجیتال پاداش میده. بازیکنان همچنین می توانند با استفاده توکن اکسی اینفینیتی شخصیت های خودشان را در بازارهای معاملاتی ان اف تی معامله کنن.در نیپوتو مارکت امکان خرید AXS و فروش AXS در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی AXS در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی اکسی اینفینیتی

تاریخچه قیمت Axie Infinity
کمترین قیمت امروز
384,424 تومان
بیشترین قیمت امروز
395,858 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
121,962,148 تومان

درباره ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی بیشتر بدانید

ارزش رمزارز AXS

همانند بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال، عرضه Axie Infinity Shard محدود است، به این معنی که قوانین نرم افزاری این پروژه تضمین می کند که تنها 270 میلیون توکن AXS وجود خواهد داشت و این بدان معناست که با گرایش بیشتر افراد به این بازی عرضه نسبت به تقاضا کمتر خواهد شد و اکسی ها با قیمت بیشتری خرید و فروش خواهند شد. همچنین AXS یک توکن حاکمیتی در بستر اتریوم است که برای بازی Axie Infinity ایجاد شده است. اگرچه خریدهای درون بازی در بازار NFT در حال حاضر با استفاده از اتر انجام می شود، اما Sky Mavis قصد دارد AXS را به ارز اصلی بازار Axie Infinity تبدیل کند. علاوه بر این، میتوان توکن های AXS خود را برای مشارکت در مکانیسم حاکمیتی پلت فرم به اشتراک گذاشت و در پیشرفتی که این پلتفرم در آینده میتواند داشته باشد دخیل شد.

کاربردهای AXS

هولدرهای AXS قادر خواهند بود تا این توکن را استیک کنند و از طریق رای‌دهی و بازی کردن AXS دریافت کنند. این پاداش‌ها از جانب خزانه‌داری جامعه Axie Infinity تامین می‌شوند و توسط خریدهایی داخل بازی، پشتیبانی می‌شوند. بازیکنان می‌توانند با بازی کردن و بهره گرفتن از ابزارهای مختلف، هر دو مورد از توکن‌های AXS و SLP را به دست بیاورند. این ارزها قابلیت تبدیل شدن و معاوضه با سایر ارزهای دیجیتال را نیز دارند. در حال حاضر نیز بازیکنانی وجود دارند که با بازی کردن Axie Infinity در حال کسب درآمد هستند. اگر این بازی موفق به جذب پایگاه گسترده‌‌تری از بازیکنان شود، بدون شک میزان ارزش بیشتری را نیز به این اکوسیستم خواهد افزود. همانطور که پیش از این نیز بیان کردیم، زنجیره جانبی Ronin در کنار نسخه رایگان که برای بازی کردن ارائه شده است، همگی در راستای پیشبرد هرچه بیشتر فرایند رشد کل مجموعه مهیا شده‌اند.

Axie Infinity چگونه کار می‌کند؟

در اکوسیستم Axie Infinity کاراکترها و یا شخصیت‌های بازی، توکن‌های غیر قابل تعویض یا همان NFT هستند، که شما می‌توانید مالکیت آنها را به دست بیاورید و آنها را کنترل کنید. همه اشخاص می‌توانند این توکن‌ها را درون کیف پول‌های شخصی خود ذخیره‌سازی کرده و به سایر آدرس‌های اتریوم ارسال کنند و آنها را با سایر بازیکنان از طریق یک بازار مبتنی بر بلاک چین مبادله کنند. جدا از مقوله Axies ، خود این بازی از خصوصیت‌هایی مثل یک سرزمین و آیتم‌های مجازی برخوردار است که این خصوصیت‌ها نیز در حقیقت همان ماهیت توکن‌های ERC721 را دارا هستند.

رمز ارز AXS را در کجا نگهداری کنیم؟

با توجه به این که AXS یک توکن ERC-20 است، می‌توان آن را در هر کیف پول نرم افزاری سازگار با ERC-20 مثل Trust Wallet ، Coinomi و Exodus ذخیره‌سازی کرد. علاوه بر این کیف پول‌های سخت افزاری مثل Trezor One یا Ledger Nano X نیز از این قابلیت برخوردار هستند. در کنار مواردی که در بالا مطرح شد، شرکت Sky Mavis کیف پول اختصاصی رونین را برای نگداری توکن AXS معرفی کرده است.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی اکسی اینفینیتی (AXS)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
اکسی اینفینیتی/تومان
AXS/IRT
390,992تومان-1.24٪ 121,962,148 تومان
اکسی اینفینیتی/تتر
AXS/USDT
7.040تتر-0.21٪ 2,518.199 تتر

سوالات متداول اکسی اینفینیتی

آخرین اخبار اکسی اینفینیتی

در حال بارگذاری...