اسموث لاو پوشن

(SLP)Smooth Love Potion
0.00%

0.00

خرید و فروش اسموث لاو پوشن

اسموث لاو پوشن یک ارز دیجیتالِ که در بازی اکسی اینفنیتی وجود داره. اسموث لاو پوشن، توکن ای‎آر‎سی 20 هست که برای پرورش پت های دیجیتالی به نام اکسی استفاده میشه. هزینه پرورش یک پت از 100 اس‎ال‎پی شروع میشه و تا 2.100 اس‌ال‌پی میرسه. هر اکسی حداکثر تا 7 بار توانایی تولید مثل داره و دلیل این محدودیت، متعادل نگه داشتن قیمت اون در بازاره. در نیپوتو مارکت امکان خرید اسموث لاو پوشن و فروش اسموث لاو پوشن در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی SLP در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی اسموث لاو پوشن

تاریخچه قیمت Smooth Love Potion
کمترین قیمت امروز
0.00 تومان
بیشترین قیمت امروز
0.00 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0.00 تومان

درباره ارز دیجیتال اسموث لاو پوشن بیشتر بدانید

Smooth Love Potion چیست؟

معجون صاف عشق یا Smooth Love Potion (به اختصار SLP) یکی از توکن‌های بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) است. SLP پاداش‌های داخلی بازی هستند که در حالت (Mode) مبارزه (Battle) یا ماجراجویانه (Adventure) به رایگان به گیمرها تعلق می‌گیرند. از این SLPها می‌توانید در فرآیند تولید مثل و به‌وجود آوردن اکسی‌های جدید استفاده کنید یا آن‌ها را در صرافی‌ها بفروشید.

چطور می‌توانیم رمزارز Smooth Love Potion را به‌دست بیاوریم؟

برای کسب Smooth Love Potion از طریق پلتفرم اکسی اینفینیتی، باید بازی کنید! همانطور که در سایر گیم‌ها امتیاز به‌دست می‌آورید، هر بار که در چالش‌ها و مبارزات مشخصی برنده می‌شوید، به شما SLP داده می‌شود. در حال حاضر برای شروع بازی به ۳ اکسی نیاز دارید که می‌توانید آن‌ها را از مارکت Axie Infinity تهیه کنید.
یکی دیگر از راه‌های به‌دست آوردن اکسی، مشارکت در گروه‌هایی است که اکسی را در قالب وام (Lend) به‌عنوان بورسیه ارائه می‌دهند. در این صورت هر چقدر SLP به‌دست بیاورید، بین شما و وام‌دهندگان اکسی تقسیم می‌شود. توجه کنید که پلتفرم اکسی اینفینیتی به‌صورت مستقیم به بازیکن‌ها اس ال پی نمی‌فروشد.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد SLP

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد SLPها این است که جزو معدود توکن‌‌های بازی‌های کریپتویی هستند که در صرافی‌هایی همچون بایننس لیست شده‌اند. البته صرافی بایننس این نکته را ذکر کرده است که Smooth Love Potionها نسبت به سایر رمزارزها نوسان قیمت بالاتر و ریسک بیشتری دارند. بازیکن‌ها می‌توانند این رمزارز را برای تولید مثل اکسی‌های خود هزینه کنند یا در صرافی‌ها بفروشند.

کیف مناسب توکن SLP

از آن‌جایی که SLP با استاندارد ERC20 نوشته شده، می‌توانید آن را در کیف پول‌های سازگار با شبکه اتریوم (ETH) ذخیره‌سازی کنید. از جمله کیف پول‌های نرم‌افزاری مناسب برای ذخیره‌سازی SLP، می‌توان به کیف پول اتمیک (Atomic Wallet)، اکسوداس (Exodus Wallet)، متامسک (Metamask)، تراست ولت (Trust Wallet)، مای اتر ولت (MyEtherWallet)، کوینومی (Coinomi) و کوین بیس (Coinbase) اشاره کرد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی اسموث لاو پوشن (SLP)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
اسموث لاو پوشن/تومان
SLP/IRT
0.00تومان0.00٪ 0.00 تومان
اسموث لاو پوشن/تتر
SLP/USDT
0.001406تتر0.00٪ 16.787640 تتر

سوالات متداول اسموث لاو پوشن

آخرین اخبار اسموث لاو پوشن

در حال بارگذاری...