کوانت

(QNT)Quant
-1.82%

5,651,160

خرید و فروش کوانت

کوانت در ژوئن 2018 با هدف اتصال بلاکچین و شبکه های مختلف در مقیاس جهانی، بدون کاهش کارایی و قابلیت همکاری شبکه راه اندازی شد. این پروژه به عنوان یک فناوری دفتر کل توزیع شده سیستم عامل و شبکه Overledger برای اتصال شبکه های مختلف بلاکچین به یکدیگر ساخته شده است. این پروژه اولین سیستم‌ عاملی می باشد که برای بلاکچین ساخته شده است. در نیپوتو مارکت امکان خرید QNT و فروش QNT در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی QNT در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی کوانت

تاریخچه قیمت Quant
کمترین قیمت امروز
5,578,375 تومان
بیشترین قیمت امروز
5,754,157 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
118,961,433 تومان

درباره ارز دیجیتال کوانت بیشتر بدانید

شبکه کوانت

شبکه کوانت (Quant) در واقع یک شرکت فناوری بلاکچین است که به‌دنبال اتصال شبکه‌های بلاکچینی مختلف از طریق سیستم‌عامل تعامل‌پذیر خود است. Operating System یا سیستم‌عامل که به اختصار به آن OS هم گفته می‌شود، رابطی است که ارتباط میان اجزای مختلف یک سیستم (مثلاً برقرای ارتباط میان نرم‌افزار و سخت‌افزار ) را با یکدیگر برقرار می‌کند. سیستم‌عامل شبکه کوانت، Overledger نام دارد و به‌منظور افزایش قابلیت همکاری میان بلاکچین‌های مختلف طراحی شده است. در بخش‌های بعدی مقاله به این می‌پردازیم که اُورلجرِ شبکه کوانت چیست و کاربردهایی دارد.

سرویس‌های شبکه کوانت

محصول اصلی Quant پلتفرم سازمانی Overledger است که به کاربران این امکان را می‌دهد که با زیرساخت‌هایی که در اختیارشان قرار می‌گیرد به شبکه بلاکچینی مدنظر خود متصل شوند. سرویس دیگر این شبکه اپلیکیشن‌های چند زنجیره‌ای ست. mAppها یا Multi-Chain Applications، برنامه‌های هستند که بر بستر بلاکچین‌های مختلف ساخته می‌شوند. درست برخلاف برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) که تنها روی یک زنجیره بلاکچینی واحد (مثلاً اتریوم) راه‌اندازی می‌شوند. هر اپلیکیشن چندزنجیره‌ای از قراردادهای پیمانی (Treaty Contracts) ساخته شده است. قراردادهای پیمانی برنامه‌هایی پیشرفته هستند که این امکان را فراهم می‌کنند که چندین قرارداد هوشمندی که روی بلاکچین‌های مختلف قرار دارند، با یکدیگر کار کنن

توکن QNT

رمزارز کوانت نوعی توکن ERC-20 بر بستر شبکه اتریوم است که به آن رمزارز Quant یا QNT هم گفته می‌شود. اما کاربرد توکن شبکه کوانت چیست؟ این ارز دیجیتال برای خرید محصولات، سرویس‌ها و پرداخت هزینه لایسنس شبکه کوانت به‌کار می‌رود.

کیف مناسب رمزارز Quant

اگر تمایل به خرید Quant دارید، می توانید آن را در تمامی صرافی های متمرکز و یا غیر متمرکز معتبر پیدا کنید وهمانطور که قبلاً هم اشاره کردیم رمز ارز کوانت با استاندارد ای.آر.سی ۲۰ نوشته شده. بنابراین می‌توانید آن را در کیف پول‌هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کنند، نگهداری کنید. از جمله کیف پول‌های نرم‌افزاری مناسب برای ذخیره‌سازی QNT می‌توان به کیف پول اتمی (Atomic Wallet)، اکسودوس (Exodus Wallet)، متامسک (Metamask)، تراست ولت (Trust Wallet)، مای اتر ولت (MyEtherWallet) و کوین بیس (Coinbase) اشاره کرد. اگر تمایل به استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری دارید، می‌توانید کوانت را در ترزور (Trezor) یا لجر (Ledger) هم نگهداری کنید.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی کوانت (QNT)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
کوانت/تومان
QNT/IRT
5,651,160تومان-1.82٪ 118,961,433 تومان
کوانت/تتر
QNT/USDT
101.5تتر-0.29٪ 2,593.2 تتر

سوالات متداول کوانت

آخرین اخبار کوانت

در حال بارگذاری...