تورچین

(RUNE)Thorchain
0.00%

0

خرید و فروش تورچین

صرافی غیر متمرکز تور چین توانسته است انقلاب جدیدی را وارد دنیای کریپتو کند. این صرافی با روشی کاملا جدید توانسته است معاملات میان زنجیره‌ای را که یکی از مشکلات اساسی دنیای رمز ارزها بوده به صورت کاملا غیرمتمرکز حل کند. در این بین نقش توکن این شبکه نیز بسیار اساسی است. از ابتدای سال ۲۰۲۱ ارزش توکن رون بیش از ۹۵۰٪ افزایش داشته است. همه اینها نشان دهنده آن است که با یک پروژه بسیار جذاب در دنیای کریپتوکارنسی‌ها روبرو هستیم که در ابتدای کار خود قرار گرفته است. در نیپوتو مارکت امکان خرید رون و فروش رون در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی RUNE در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی تورچین

تاریخچه قیمت Thorchain
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال تورچین بیشتر بدانید

صرافی غیر متمرکز THORChain

این صرافی اولین نوع از صرافی‌هایی است که معاملات و سواپ توکن‌ها بین شبکه‌های مختلف را بدون نیاز به فناوری پل زدن (Bridge)، دارایی‌های سنتتیک و توکن‌های Wrapped شده فراهم آورده است. صرافی غیر متمرکز THORChain توانسته است انقلاب جدیدی را وارد دنیای کریپتو کند. این صرافی با روشی کاملا جدید توانسته است معاملات میان زنجیره‌ای را که یکی از مشکلات اساسی دنیای رمز ارزها بوده به صورت کاملا غیرمتمرکز حل کند. در این بین نقش توکن این شبکه نیز بسیار اساسی است. از ابتدای سال ۲۰۲۱ ارزش توکن RUNE بیش از ۹۵۰٪ افزایش داشته است. همه اینها نشان دهنده آن است که با یک پروژه بسیار جذاب در دنیای کریپتوکارنسی‌ها روبرو هستیم که در ابتدای کار خود قرار گرفته است.

توکن RUNE

RUNE توکن اصلی شبکه بلاکچین THORChain است. این توکن بر روی شبکه بایننس، راه‌اندازی شده است.این توکن علاوه بر حفظ امنیت شبکه دارای کاربردهای زیر نیز است:
از کاهش میزان نقدینگی جلوگیری می‌کند، ارزش دارایی‌های جمع شده را به ارث می‌برد، برای تأمین دارایی استفاده می‌شود، از آنجایی که از این ارز به عنوان کارمزد تراکنش در شبکه مصرف می‌شود، مشوق اصلی شبکه میباشد و هم چنین دارایی‌های استخرها را تقویت می‌کند.

از چه روش‌هایی می‌توان توکن RUNE بدست آورد؟

یکی از روش‌ها خریداری این توکن و ذخیره آن در RUNEVault است. با این کار در واقع با استیکینگ این توکن، سود دریافت خواهید کرد. این سود یا پاداش استیکینگ به صورت هفتگی محاسبه خواهد شد. اما در هر زمان می‌توان دارایی خود را بفروش برسانید. روش دیگر دریافت پاداش در ازای مشارکت در شبکه است. بخشی از درآمد سیستم به نودهایی که بلوک های جدید را ایجاد می‌کنند می‌رسد. به طور کلی ۶۷ درصد از درآمد سیستم به نودهای شبکه و ۳۳ درصد آن به افرادی تعلق می‌گیرد که نقدینگی شبکه را تامین می‌کنند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی تورچین (RUNE)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
تورچین/تومان
RUNE/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
تورچین/تتر
RUNE/USDT
2.009تتر0.00٪ 26.318 تتر

سوالات متداول تورچین

آخرین اخبار تورچین

در حال بارگذاری...