وی‌چین

(VET)Vechain
0.00%

0

خرید و فروش وی‌چین

وی چین برای ارتقاء فرآیندهای مدیریت زنجیره تامین، طراحی شده است و با استفاده از تکنولوژی دفتر کل توزیع شده، به مشتریان و خرده فروشان امکان تعیین کیفیت و صحت محصولاتی که خریداری می‌کنند را می‌دهد. در واقع با ترکیب کردن تکنولوژی بلاک چین و ان اف سی، اورجینال بودن محصولات رو تایید میکنه و کار رو برای تولید کنندگانی که محصولات اصل ارايه میدن بسیار راحت کرده و خریداران هم میتونن از اصل بودن محصولی که میخرند کاملا مطمعن باشن. در نیپوتو مارکت امکان خرید وی چین و فروش وی چین در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی VET در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی وی‌چین

تاریخچه قیمت Vechain
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال وی‌چین بیشتر بدانید

پلتفرم وی‌چین

وی چین (VeChain) یک پلتفرم فعال بلاک چین است که برای ارتقاء فرآیندهای مدیریت زنجیره تامین، طراحی شده است. وی‌چین با استفاده از تکنولوژی دفتر کل توزیع شده، به مشتریان و خرده فروشان امکان تعیین کیفیت و صحت محصولاتی که خریداری می‌کنند را می‌دهد.از بخش مواد تولیدی تا سرویس‌دهی، تاریخ و جایگزینی قطعات یدکی، همه این اطلاعات که مربوط به زنجیره تامین یک محصول است می‌تواند روی بلاک چین ثبت و تأیید شود تا یک اکوسیستم مدیریت زنجیره تامین امن برای همه جامعه ایجاد کند.

توکن‌های وی‌چین (VET) و وی‌چین‌تور (VTHO)

وی‌چین دو توکن در اکوسیستم خود دارد: توکن وی‌چین (VET) که توکن بومی شبکه و برای انتقال ارزش در این شبکه استفاده می‌شود و توکن وی‌تور (VTHO) که نقشی معادل «گس» در شبکه اتریوم (ETH) را داراست و برای هزینه تراکنش‌ها و اجرای قراردادهای هوشمند به کار می‌رود. در ازای نگهداری از VET، با نرخی مشخص VTHO به آن آدرس خاص تعلق می‌گیرد. بنابراین این امکان وجود دارد که بتوان تنها با نگهداری از توکن وی‌چین به اندازه کافی، انتقالی بدون هزینه داشت.

موارد استفاده وی چین

هیچ تکنولوژی جدیدی بدون آن که موفق شود ارزشی جدید خلق کند یا گره‌ای از گره‌های فعلی بگشاید، نمی‌تواند مقبولیت و رواج یابد.
برخی از موارد استفاده از بلاک‌چین VeChain:
تضمین سلامت مواد خوراکی: چرخه تامین صنایع غذایی مملو از ناکارآمدی و تقلب است برای حل این معضل، وی‌چین می‌تواند یک راهکار بدون نیاز به اعتماد را برای بازیگران مختلف این زنجیره تامین کند. با استفاده از سنسورهای IoT و کدهای QR، مصرف‌کننده می‌تواند از جزیی‌ترین اطلاعات تولید و نگهداری یک محصول (دمای نگهداری، رطوبت، محل تولید و…) تا لحظه خرید مطلع شود. تا کنون وی‌چین با همکاری با شاخه کشور چین شرکت والمارت، پلتفرم رهگیری را برای ۲۳ گروه از محصولات این غول فروشگاه‌های زنجیره‌ای فراهم کرده است.
تضمین اصالت محصولات گران‌بها با دیجیتالیزه کردن: بازار فروش آنلاین محصولات لوکس تقلبی، جایی است که نظارت قانونی چندانی روی آن وجود ندارد و وی‌چین برای حل این معضل از تگ‌های NFC هوشمند استفاده می‌کند؛ این‌گونه هر محصول فیزیکی را می‌توان با یک هویت یکتا در بلاک‌چین ثبت کرد. وی‌چین در همین راستا با شرکت تولیدکننده محصولات چرم Luxury Maison و فروشگاه آنلاین Reebonz همکاری داشته است.
بازار خودروی دست دوم:
دستکاری مقدار کیلومتر پیموده شده وسایل نقلیه، یکی از راه‌های تقلب رایج کلاه‌برداران در بازار است. وی‌چین با راهکار پاسپورت دیجیتال خودرو، به دنبال رفع این معضل است و با همکاری شرکت بی‌ام‌و، این راهکار را در خودروهای این شرکت با نام تجاری VerifyCar پیاده‌سازی کرده است.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی وی‌چین (VET)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
وی‌چین/تومان
VET/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
وی‌چین/تتر
VET/USDT
0.017590تتر0.00٪ 18.193337 تتر

سوالات متداول وی‌چین

آخرین اخبار وی‌چین

در حال بارگذاری...