اوکی بی

(OKB)Okb
0.00%

0

خرید و فروش اوکی بی

اوکی بی ارز بومی صرافی اوکی اکس هست که توسط بنیاد اوکی بلاک چین منتشر شده است. این صرافی یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های جهان است و در حال حاضر از نظر نقدینگی در رتبه سوم، از نظر حجم معاملات در رتبه چهارم قرار دارد. اوکی اکس از بسیاری جهات شبیه به غول صرافی ارزهای دیجیتال بایننس است، اما چند تفاوت اساسی وجود دارد. پلتفرم اکی اکس دارای سرویس استخراج ابری مخصوص به خود است و این شرکت در ارائه ابزار های معاملاتی برای کاربران تمرکز بیشتری دارد و به هولدر های توکن خود امتیازات خاصی را ارائه میدهد.در نیپوتو مارکت امکان خرید اوکی بی و فروش اوکی بی در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی OKB در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی اوکی بی

تاریخچه قیمت Okb
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال اوکی بی بیشتر بدانید

توکن OKB

وقتی صحبت از توکن صرافی‌های متمرکز می‌شود، بایننس کوین اولین اسمی است که به ذهنمان خطور می‌کند؛ اما نباید از عملکرد توکن OKB غافل شویم که در سال ۲۰۲۲ با رشدی خیره‌کننده به جمع ۳۰ ارز دیجیتال برتر پیوست. رمزارز OKB توکن بومی صرافی OKX است که قبلا با نام OKex شناخته می‌شد و در ژانویه ۲۰۲۲ ری‌برند کرده است. این توکن ابتدا روی شبکه اتریوم و با استاندارد ERC20 ایجاد شد. سپس با راه‌‌‌اندازی بلاکچین اختصاصی OKX به این شبکه منتقل شد و توکن او کی بی دارای یک مکانیزم بازخرید و سوزاندن نیز میباشد که رشد قیمتی آن کمک زیادی میکند.

کاربردهای توکن او کی بی

تخفیف در کارمزدها: کاربران با خرید و نگهداری توکن OKB در اکانتشان، می‌توانند تا ۲۵ درصد در کارمزد معاملات صرافی OKX تخفیف بگیرند.
دسترسی به قسمت Earn و درآمدهای غیرفعال
دسترسی به قسمت Jumpstart که به کاربران امکان سرمایه‌گذاری در پروژ‌ه‌های آینده‌دار و نوپا را میدهد.
دسترسی به قسمت Jumpstart که به کاربران امکان سرمایه‌گذاری در پروژ‌ه‌های آینده‌دار و نوپا را میدهد.
خدمات مالی: صرافی OKX با پلتفرم‌های مختلفی همکاری داشته تا با قبول توکن OKB، خدمات ارائه کنند.

معرفی بلاکچین OKChain

صرافی OKX به دنبال راه‌اندازی یک بلاکچین اختصاصی و عمومی یا Public بود که در ابتدا OKex Chain نام داشت. سپس نام این شبکه به OK Chain تغییر پیدا کرد که خلاصه شده آن OKC است. بدین معنی که OKC یک بلاکچین لایه ۱ مقیاس‌پذیر بر بستر کازموس و سازگار با ماشین مجازی اتریوم و پروتکل IBC است.و توکن بومی به نام OKT نام دارد و در زنجیره OKChain به ازای هر بلاک، ۰.۵ واحد توکن OKT به عنوان پاداش تولید می‌شود.
اما بسیاری از کاربران این توکن را با OKB اشتباه می‌گیرند یا آن را فورکی از OKB می‌دانند اما این دو توکن اساسا با یکدیگر تفاوت دارند. در واقع اوکی بی، توکن بومی صرافی OKX است اما OKT توکن بومی شبکه ی بلاک چین OKChain است که برای اجرای مکانیزم اثبات سهام نیابتی یا DPOS این شبکه مینت و به ولیدیتور ها پاداش داده میشود. پس میتوان دریافت که قیمت OKT وابسته به توسعه اکوسیستم زنجیره OKC و محصولات آن است، در حالی که قیمت OKB به عملکرد صرافی OKX بستگی دارد.

سرمایه‌گذاری‌های OKX

صرافی او کی اکس یک بازوی سرمایه‌گذاری به نام OKX Ventures دارد که تمرکز آن روی پروژ‌های زیرساختی از جمله لایه‌ ۲‌ها، پروژه‌های امور مالی و ترید از جمله صرافی‌های غیرمتمرکز، ابزارهای وب ۳ و اکوسیستم بلاکچین‌‌های محبوب مثل پولکادات و پالیگان است. OKX Ventures تا به امروز در ۱۵ پروژه مختلف از جمله لیرزیرو،‌ آربیتروم، Connext، اسکرول،‌ zkSync و Strakware سرمایه‌گذاری کرده است.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی اوکی بی (OKB)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
اوکی بی/تومان
OKB/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
اوکی بی/تتر
OKB/USDT
45.38تتر0.00٪ 25.96 تتر

سوالات متداول اوکی بی

آخرین اخبار اوکی بی

در حال بارگذاری...