سینتتیکس

(SNX)Synthetix
-2.22%

171,885

خرید و فروش سینتتیکس

سینتِتیکس یک پروتکل نقدینگی اوراق مشتقه بر روی بلاک چین اتریوم است که صدور و ترید دارایی‌های ترکیبی یا همون سینت ها را امکان‌پذیر می‌کند. دارایی ترکیبی همان ارزهای فیات، ارزهای دیجیتال، طلا، سهام و انواع دیگر از دارایی‌ها هستند. این پروژه توکنی به نام SNX دارد که دارای استاندارد ERC20 است.در نیپوتو مارکت امکان خرید سینتِتیکس و فروش سینتِتیکس در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی SNX در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی سینتتیکس

تاریخچه قیمت Synthetix
کمترین قیمت امروز
169,886 تومان
بیشترین قیمت امروز
175,713 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
117,338,184 تومان

درباره ارز دیجیتال سینتتیکس بیشتر بدانید

پروتکل سینتتیکس

سینتتیکس یک پروتکل نقدینگی اوراق مشتقه بر روی بلاکچین اتریوم است که صدور و ترید دارایی‌های ترکیبی را امکان‌پذیر می‌کند. یک دارایی ترکیبی می‌تواند متشکل از ارز‌های فیات، ارز‌های دیجیتال، طلا، سهام و غیره باشد. توکن SNX یک توکن ERC20 است که انعکاس‌دهنده قیمت دارایی‌های خارجی است. این سیستم می‌تواند از هر گونه دارایی که دارای قیمت مشخصی است، پشتیبانی کند و دسترسی روی زنجیره را برای تعداد نامحدودی از دارایی‌های جهان واقعی فراهم آورد.تامین وثیقه این دارایی‌های ترکیبی توسط توکن SNX صورت می‌گیرد. این توکن‌ها در یک قرارداد هوشمند بلوکه می‌شوند و مجوز صدور دارایی‌های مرکب را می‌دهند.

هدف سینتتیکس

به‌کارگیری دارایی‌هایی بازارهای مالی سنتی مانند نفت، طلا، سهام و غیره در بازار رمزارزها یکی از دغدغه‌های کاربران بوده است. پروتکل سینتتیکس (Synthetix) ارتباط بین فضای سنتی یا آف چین را با فضای جدید و غیرمتمرکز یا آنچین برقرار کرده است. این پروتکل دارایی های اساسی – از کالا گرفته تا پول فیات- را توکن می کند، سپس آنها را به عنوان دارایی های مشتقه و ترکیبی منتشر می کند. توکن SNX ارز دیجیتالی است که بر بلاک چین اتریوم ساخته شده است. این ارز دیجیتال به افراد اجازه می‌دهد که دارایی‌های ترکیبی خود را با پشتیبانی توکن SNX ایجاد کنند و از این طریق به پیگیری قیمت دارایی‌های مختلف بپردازند.

زیرساخت فنی ون نحوه ی کار پلتفرم Synthetix

پروتکلی برای صدور و ترید دارایی‌های ترکیبی بر بستر اتریوم (ETH) است. کاربران برای ساخت دارایی‌های ترکیبی باید با توجه به ارزش دارایی که می‌خواهند ایجاد کنند، توکن SNX در قراردادهای استیکینگ قفل کنند. پس از این کار که نوعی وثیقه‌گذاری است، شبکه اجازه صدور دارایی را به کاربر خواهد داد. هر یک از این دارایی‌های ترکیبی یک توکن ERC20 است که قیمت‌ آن‌ها متناسب با یک دارایی خارجی تعیین می‌شود. به عنوان مثال، قیمت هر توکن sUSD متناسب قیمت هر دلار ایالات متحده است. دارایی‌های ترکیبی زیادی را می‌توان ایجاد کرد و در آنها می‌توان از ارز‌های فیات، ارز‌های دیجیتال، شاخص‌ها، سهام و غیره استفاده کرد.

زیرساخت فنی ون نحوه ی کار پلتفرم Synthetix

پروتکل سینتتیکس دو سرویس استیکینگ و ترید در بازار فیوچرز و پرپچوال دارد. در سرویس استیکینگ کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های خود، توکن sUSD که استیبل کوینی در پروتکل سینتتیکس است، دریافت کنند و از امکاناتش بهره‌مند شوند. سرویس دیگر Synthetix، ترید در بازار فیوچرز است. این سرویس با استفاده از دو پلتفرم KWENTA و decentrex در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی سینتتیکس (SNX)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
سینتتیکس/تومان
SNX/IRT
171,885تومان-2.22٪ 117,338,184 تومان
سینتتیکس/تتر
SNX/USDT
3.089تتر-0.55٪ 2,420.704 تتر

سوالات متداول سینتتیکس

آخرین اخبار سینتتیکس

در حال بارگذاری...