پنکیک سوآپ

(CAKE)Pancake Swap
0.00%

0

خرید و فروش پنکیک سوآپ

پنکیک سوآپ یک بازارساز خودکار (AMM) است، یک برنامه مالی غیرمتمرکز (DeFi) که به کاربران اجازه می دهد تا خرید و فروش کنند، و از طریق فرآیند فارمینگ، کارمزد دریافت کنند.این رمزارز در سپتامبر 2020 راه اندازی شد و یک صرافی غیرمتمرکز برای خرید و فروش توکن های BEP20 در زنجیره هوشمند بایننس است. پنکیک سوآپ از یک مدل بازارساز خودکار استفاده می کند و یک استخر نقدینگی دارد که کاربران وجوه خود را به استخر واریز می کنند و در ازای آن توکن های ارائه دهنده نقدینگی (LP) دریافت می کنند.در نیپوتو مارکت امکان خرید پنکیک سوآپ و فروش پنکیک سوآپ در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی CAKE در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی پنکیک سوآپ

تاریخچه قیمت Pancake Swap
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال پنکیک سوآپ بیشتر بدانید

پنکیک سواپ

پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک صرافی غیر متمرکز (DEX) ارزهای دیجیتال است که بر روی زنجیره هوشمند BNB ساخته شده است. توکن کاربردی این پلتفرم به نام توکن کیک (CAKE) نیز کاربردهای بسیای دارد که به آن خواهیم پرداخت. مشابه صرافی یونی‌سواپ در شبکه اتریوم، پنکیک سواپ یک بازار ساز خودکار (AMM) و یک برنامه غیرمتمرکز (dApp) است که دارای استخرهای نقدینگی است. کاربران می‌توانند از طریق استیکینگ و ییلد فارمینگ در آن، سود کسب کنند و یا توکن‌های مختلف BEP-20 را در آن مبادله کنند.
هدف PancakeSwap کمک به کاربران برای بهره بردن از دنیای کریپتوکارنسی به سه شکل است: تبادل، کسب درآمد و برنده شدن.
بر اساس داده‌های کوین مارکت کپ، این صرافی از نظر حجم معاملات همواره جزء دکس‌های برتر بوده است.

ارز دیجیتال CAKE

در سپتامبر سال ۲۰۲۰، توکن پنکیک سواپ (Cake) در زنجیره هوشمند بایننس راه اندازی شد. CAKE یک توکن BEP-20 است که در سال ۲۰۲۱ عملکرد بسیار خوبی داشته است. کاربرد اصلی CAKE ایجاد انگیزه برای تامین نقدینگی در پروژه PancakeSwap است. برخی از کاربردهای این توکن عبارتند از پاداش استخراج نقدینگی، پاداش لاتاری، حاکمیت، توسعه همکاری‌های پلتفرم (مثل تخفیف در کارمزدهای ApolloX).

توکن CAKE را از کجا بخریم و کجا نگهداری کنیم؟

طبیعتا بهترین پلتفرم برای خرید توکن CAKE پنکیک سواپ است. خرید و فروش این توکن در صرافی‌ غیرمتمرکز Biswap نیز انجام می‌شود. همچنین توکن کیک در صرافی‌های متمرکز بایننس، کوکوین، هیوبی،‌گیت، بای‌بیت و کوینکس هم لیست شده است.
با توجه به استاندارد BEP20 این توکن باید از کیف پول‌های استفاده کرد که از این استاندارد پشتیبانی می‌کنند. بهترین کیف پول‌های شبکه BSC را می‌توان متامسک، سیف پال و تراست والت دانست.

لاتاری پنکیک سواپ

لاتاری پنکیک سواپ بخشی است که به کاربران فرصتی برای برنده شدن می‌دهد. هر هفته ۳۵۰۰۰ توکن کیک به این بخش اختصاص می‌یابد. علاوه بر این، به ازای هر بلیط، معادل پنج دلار توکن کیک (CAKE) به مجموع جوایز افزوده می‌شود. شش سطح جایزه نیز در نظر گرفته شده است. در صورت وجود بیش از یک برنده در هر سطح، جایزه آن سطح بین تمامی برندگان تقسیم می‌شود. همچنین در صورتی که سطحی برنده‌ای نداشته باشد، جایزه آن دوره به دوره بعدی منتقل می‌شود. این قرعه کشی پنکیک سواپ روزی یک بار برگزار می‌شود و محدودیتی برای خرید بلیط وجود ندارد. فقط در هر اقدام نمی‌توان بیشتر از ۱۰۰ بلیط خرید که البته خریداری چندین بلیط شامل تخفیف هم می‌شود.هم چنین راه دیگری برای جایزه بردن، بخش Pottery است که ترکیبی از لاتاری و استیکینگ کیک است

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی پنکیک سوآپ (CAKE)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
پنکیک سوآپ/تومان
CAKE/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
پنکیک سوآپ/تتر
CAKE/USDT
1.089تتر0.00٪ 24.404 تتر

سوالات متداول پنکیک سوآپ

آخرین اخبار پنکیک سوآپ

در حال بارگذاری...