الگورند

(ALGO)Algorand
-3.19%

8,826

خرید و فروش الگورند

الگورند ALGORAND یک شبکه غیر متمرکز است که برای حل چالش های سه گانه بلاک چین یعنی دستیابی به سرعت، امنیت و عدم تمرکز به صورت همزمان ساخته شده است و توکن بومی آن با نماد ALGO شناخته می شود. شبکه الگورند به عنوان یک شبکه متمرکز بر پرداخت با تراکنش های سریع و تمرکز قوی بر دستیابی به نتیجه نهایی فوری طراحی شده است، این بدان معنی است که بیش از 1000 تراکنش در ثانیه پردازش (TPS) میشود و دستیابی به تایید نهایی تراکنش در کمتر از پنج ثانیه امکان پذیر است. در نیپوتو مارکت امکان خرید ALGO و فروش ALGO در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی ALGO در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی الگورند

تاریخچه قیمت Algorand
کمترین قیمت امروز
8,748 تومان
بیشترین قیمت امروز
9,108 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
116,263,385 تومان

درباره ارز دیجیتال الگورند بیشتر بدانید

ارز دیجیتال الگورند

ارز الگورند (Algorand) که با نماد ALGO شناخته می‌شود، کوین بومی شبکه الگوراند است. کاربرد آن پاداش‌دهی جامعه حاکمیتی و پرداخت کارمزد شبکه است و به دلیل این که شبکه الگورند براساس نوعی مکانیسم گواه اثبات سهام به‌نام گواه اثبات سهام کامل (PPoS) کار می‌کند، این ارز دیجیتال قابل استخراج نیست.

شبکه الگوراند

الگوراند (Algorand) شبکه غیرمتمرکزی است که با هدف رفع مشکل سه‌گانه بلاک چین (سرعت‌، امنیت و تمرکز) طراحی شده است. الگوراند یک بلاکچین متن باز و بدون نیاز به مجوز است که همه افراد قادر هستند تا در آن به ساخت و توسعه بپردازند. تمرکز این شبکه بر پرداخت‌ها و اجرای تراکنش‌های پرسرعت و آنی در کمترین زمان ممکن است. در هر ثانیه بیش از ۱۰۰۰ تراکنش در شبکه پردازش و در کمتر از ۴ ثانیه نهایی‌سازی می‌شوند.

کیف پول‌های سازگار با شبکه الگوراند

از بهترین کیف پول‌ها برای نگهداری کوین ALGO می‌توان به کیف پول سخت‌افزاری لجر، MyALGO، الگورند کر ولت ( Algorand Core Wallet )، اتمیک ولت، کوینومی و Perawallet، کوین بیس، Bitpie، تراست ولت و گواردا اشاره کرد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی الگورند (ALGO)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
الگورند/تومان
ALGO/IRT
8,826تومان-3.19٪ 116,263,385 تومان
الگورند/تتر
ALGO/USDT
0.1598تتر-1.18٪ 2,437.8548 تتر

سوالات متداول الگورند

آخرین اخبار الگورند

در حال بارگذاری...