دیکرد

(DCR)Decred
0.00%

0

خرید و فروش دیکرد

دیکرد یک ارز دیجیتال مبتنی بر فورک بلاک چین اولیه بیت کوین است که از مدل ترکیبی مکانیسم های اجماع اثبات کار و اثبات سهام برای امنیت بلاک چین خودش استفاده می کنه. این کوین برای حل مشکلات مربوط به این الگوریتم‌ها و تغییر مسیر صنعت کریپتوکارنسی متمرکز ایجاد شده.ارز دیجیتال و بلاک چین دیکرد برای توسعه فناوری ارزهای دیجیتال برای منافع عمومی، طراحی شده است.در نیپوتو مارکت امکان خرید دیکرد و فروش دیکرد در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی DCR در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی دیکرد

تاریخچه قیمت Decred
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال دیکرد بیشتر بدانید

دیکرد (Decred)

دیکرد (Decred) است که فورک بیت کوین با تفاوت های منحصر به فرد خود است. به گفته ی وب سایت دیکرد، دیکرد (Decred) یک ارز دیجیتال آزاد و رو به رشد با سیستم نظارت جامعه محور است که با بلاک چین ترکیب شده است.بیت کوین و دیکرد (Decred) هر دو دارای ۲۱ میلیون کوین موجودی می‌باشند. در دیکرد ، ۸ درصد کوین ها از قبل استخراج شده است.

استخراج دیکرد

دیکرد (Decred) با امکان پذیر ساختن کاربرانی که دستگاه ماینر ندارند تا به طور مستقیم در اجماع شبکه شرکت کنند و به عنوان نود عمل کنند، در تلاش است تا تعادل قدرت بهتری بین ماینرها و کاربران ایجاد کند. این اقدام شامل مکانیزم ترکیبی ای از اجماع گواه اثبات سهام و گواه اثبات کار است. سهامداران در عوض تیکتی که باعث میشود دارندگان آن تبدیل به تایید کنندگان بلاک شوند، توکن های دیکرد (Decred) خود را مسدود می‌کنند. ۶۰ درصد توکن های تازه تولید شده دیکرد (Decred) به ماینرهای گواه اثبات کار، ۳۰ درصد این توکن ها به رای دهندگان گواه اثبات سهام و ۱۰ درصد توکن ها به کمک هزینه های توسعه تعلق می‌گیرد، در حالی که ‌در بیت کوین، ۱۰۰ درصد جایزه به ماینرهای گواه اثبات کار می‌رسد.

تبادل اتمی

یکی از اعلام های مهم اخیر دیکرد (Decred) این بود که دیکرد (Decred) و لایت کوین، تبادل اتمی داخل زنجیره را به پایان رسانده اند که معاملات همتا به همتا را امکان پذیر می‌سازد. هرچند این مورد نمی‌تواند جایگزین بعضی از ویژگی های ارائه شده توسط صرافی ها شود، اما به دارندگان دیکرد (Decred) و لایت کوین (LTC) امکان می دهد تا فرابورس یا OTC را بدون نیاز به شخص ثالث انجام دهند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی دیکرد (DCR)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
دیکرد/تومان
DCR/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
دیکرد/تتر
DCR/USDT
13.12تتر0.00٪ 11.94 تتر

سوالات متداول دیکرد

آخرین اخبار دیکرد

در حال بارگذاری...