زیلیکا

(ZIL)Zilliqa
0.00%

0.0

خرید و فروش زیلیکا

شبکه زیلیکا در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد. زیلیقا یک پلتفرم بلاک چین عمومی با کارایی بالاست، که برای مقیاس‌پذیری هزاران تراکنش در ثانیه طراحی شده بود.عدم توانایی بلاک چین‌ها برای مقیاس‌پذیری تراکنش‌ها به‌صورت همگام با سرعت بالای اعتبارسنجی و تایید آنها، به مانعی بر سر راه پذیرش عمومی این بستر‌ها منجر شده است؛ این درست همان نقطه‌ای است که شاردینگ وارد ماجرا می‌شود.زیلیکا با بهره‌گیری از رویکرد شاردینگ موفق شده با تقسیم کردن شبکه به بخش‌های متعدد‌، جوابگوی نیاز‌ها و تقاضای جهانی مقیاس پذیری باشد.در نیپوتو مارکت امکان خرید زیلیکا و فروش زیلیکا در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی ZIL در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی زیلیکا

تاریخچه قیمت Zilliqa
کمترین قیمت امروز
0.0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0.0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0.0 تومان

درباره ارز دیجیتال زیلیکا بیشتر بدانید

زیلیکا چگونه کار می‌کند؟

این شبکه برای افزایش تعداد تراکنش‌هایی که در هر ثانیه به انجام می‌رسند از شاردینگ بهره می‌گیرد. به‌علاوه، این بلاک چین از یک مکانیزم اجماع غیررایج استفاده می‌کند. زیلیکا از مکانیزم اجماع غیرمتعارفی که گواه اثبات کار (PoW‌) و آستانه عملی تحمل خطای بیزانسی (PBFT‌) را با یکدیگر ترکیب می‌کند، بهره می‌گیرد. بخش PBFT این مکانیزم اجماع بدین معناست که بالا بودن قدرت محاسباتی کامپیوتر‌، تنها عامل مورد نیاز برای دریافت پاداش نیست.

دریافت وام از پلتفرم نکسو

استیکینگ یا سپرده‌گذاری شیوه زیست‌محیطی‌تر و پایدارتری برای ایمن‌سازی یک بلاک چین است. شما می‌توانید با استفاده از زیلیکا و در ازای خدماتی که برای شبکه و اکوسیستم کلی انجام می‌دهید، پاداش دریافت کنید.
کیف پول و اپراتور سید نود (Seed Node‌) یا به اختصار SSN را انتخاب کنید و در کنار دریافت پاداش‌، شبکه زیلیکا را تقویت کنید. با متصل کردن کیف پول خود و آغاز فرایند استیکینگ با استفاده از درگاه Zillion کار خود را شروع کنید. می‌توانید با دانلود کردن برنامه‌هایی از قبیل Moonlet و یا کیف پول Atomic به صورت مستقیم کوین ZIL را سپرده‌گذاری کنید.

کیف پول‌های Zilliqa

کیف پول ZilPay این ولت یکی از کیف پول‌های مبتنی بر نسل سوم وب بلاک چین Zilliqa است. این کیف پول در قالب یک افزونه مرورگر و اپ موبایل در اختیار ما قرار گرفته و کلید ذخایر‌، کیف پول ایمن‌، مبادله توکن و امکاناتی دیگر را برای ما به ارمغان می‌آورد.
کیف پول Moonlet این ولت یک کیف پول رمزارز بین پلتفرمی است و بنابر همین امر نیز روی تمامی دستگاه‌های IPhone و اندروید‌ قابل اجرا است.در حال حاضر می‌توان از دستگاه‌های لجر نانو S یا X به Moonlet متصل شد و دارایی‌های رمزارز خود را با امنیت کاملی مدیریت‌، استیک و خرج کرد.

کوین ZIL

بسیار شبیه به بلاک چین‌های دیگر‌، کوین بومی ZIL شبکه زیلیکا نیز برای تامین بودجه و ایمن‌سازی اکوسیستم خود مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر انگیزه دادن به ماینر‌ها به واسطه پاداش بلاک و فی تراکنش‌های پرداخت شده مبتنی بر ZIL بر اساس مدل گواه اثبات کار‌، این توکن به شکل یک رمزارز نیز عمل می‌کند. برای انجام تراکنش‌ها در شبکه زیلیکا نیز به ZIL احتیاج داریم.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی زیلیکا (ZIL)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
زیلیکا/تومان
ZIL/IRT
0.0تومان0.00٪ 0.0 تومان
زیلیکا/تتر
ZIL/USDT
0.01798تتر0.00٪ 15.63541 تتر

سوالات متداول زیلیکا

آخرین اخبار زیلیکا

در حال بارگذاری...