رندر کوین

(RNDR)Render
0.00%

0

خرید و فروش رندر کوین

همان طور که از اسم رندر کوین مشخص است این نتورک قصد دارد عملیات رندر گرفتن را برای همه ی افراد در سراسر جهان تسهیل کند. رندر توکن قصد دارد به عنوان شبکه‌ای عمل کند تا افرادی که قصد دارند کار خود را با استفاده از کارت گرافیک رندر بگیرند، به افرادی که این دستگا‌ه‌ها را در اختیار دارند متصل کند. سازندگان ویدیوها و انیمیشن‌ها می‌توانند از کارت گرافیک سیستم افرادی که در این پلتفرم، دستگاهشان را در اختیار شبکه قرار می‌دهند، استفاده کنند و از توان هزاران دستگاه برای رندر‌گیری بهره‌مند شوند. در نیپوتو مارکت امکان خرید رندر کوین و فروش رندر کوین در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی RNDR در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی رندر کوین

تاریخچه قیمت Render
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال رندر کوین بیشتر بدانید

شبکه Render Token

رندر نتورک مجموعه‌ای از GPUهای توزیع‌شده به صورت غیر‌متمرکز در این شبکه است، که بر روی قرارداد هوشمند اتریوم طراحی و ساخته شده است. Render Token قصد دارد به عنوان شبکه‌ای عمل کند تا افرادی که قصد دارند کار خود را با استفاده از GPU رندر بگیرند، به افرادی که این دستگا‌ه‌ها را در اختیار دارند متصل کند.

هدف و ایده شبکه رندر توکن

رندر توکن به منظور کاهش هزینه سازندگان ویدیو‌ها و انیمیشن‌ها، آن‌ها را با افرادی که GPU آزاد دارند، مرتبط می‌کند. سازندگان ویدیوها و انیمیشن‌ها می‌توانند از کارت گرافیک سیستم افرادی که در این پلتفرم، دستگاهشان را در اختیار شبکه قرار می‌دهند، استفاده کنند و از توان هزاران دستگاه برای رندر‌گیری بهره‌مند شوند. همچنین افرادی که فضای GPU خود را در اختیار سازندگان قرار می‌دهند (در واقع با اجاره دادن کارت گرافیک و سیستم خود) از این شبکه پاداش دریافت می‌کنند.

شبکه Render Token برای سازندگان

سازندگان (Creators): در این بخش سازندگان ویدیو‌ها، رسانه‌ها، بازی‌ها، توسعه‌دهندگان صنعت سرگرمی، واقعیت‌های مجازی و ترکیبی، پزشکی و غیره می‌توانند با ثبت درخواست در این شبکه، عملیات رندرینگ فایل‌های خود را ثبت کنند و پس از پرداخت هزینه آن، فایل رندر شده خود را دریافت کنند.
یکی از نکات قابل توجه در شبکه Render Token ورود هنرمندان و سازندگان توکن‌های بی‌همتا (NFT) به این شبکه است. هنرمندان می‌توانند با استفاده از سیستم‌های GPU موجود در این شبکه آثار هنری خود را با قیمت و هزینه کمتر تولید کنند و به فروش برسانند. هزینه عملیات رندرینگ در این شبکه نسبت به شبکه‌های متمرکز تا ۱۰ برابر ارزان‌تر است.

سیستم مورد نیاز برای ماینر ها

طبق اعلام این شبکه حداقل سیستم مورد نیاز برای نودهای این شبکه عبارتند از:
داشتن حداقل سیستم با مشخصات GPU-Nvidia-CUDA 10-1 که درایور ورژن آن حداقل ۴۱۹ و ۶ گیگ باشد.
اندازه RAM حداقل ۳۲ گیگ باشد.
داشتن حداقل ۱۰۰ گیگابایت حافظه داخلی.
اتصال قوی بدون قطعی به اینترنت ( هر بار قطعی باعث کم شدن امتیاز و کم شدن کارهای محول از سمت شبکه به نود‌ها می‌شود).
خالی نگه داشتن درایو C سیستم (تمام عملیات اجرایی برنامه رندر روی این درایو انجام می‌شود).
که بعد از ارسال درخواست و نصب برنامه رندر توکن از طریق ایمیل، قبول درخواست‌های رندرینگ ارسال میشود و عملیات رندرینگ و کسب درآمد آغاز میشود.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی رندر کوین (RNDR)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
رندر کوین/تومان
RNDR/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
رندر کوین/تتر
RNDR/USDT
1.896تتر0.00٪ 11.869 تتر

سوالات متداول رندر کوین

آخرین اخبار رندر کوین

در حال بارگذاری...