استکس

(STX)Stacks
0.00%

0

خرید و فروش استکس

استکس یک راه حل بلاکچین لایه اولیه است که برای آوردن قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز یا DAPP به بیت کوین (BTC) طراحی شده است. این قراردادهای هوشمند بدون تغییر هیچ یک از ویژگی‌های قدرتمند آن از جمله امنیت و ثبات به بیت کوین منتقل می‌شوند.این پلت فرم توسط رمز Stacks (STX) تأمین می‌شود که برای سوخت رسانی به اجرای قراردادهای هوشمند، پردازش معاملات و ثبت دارایی‌های دیجیتالی جدید در بلاکچین Stacks 2.0 استفاده می شود.در نیپوتو مارکت امکان خرید استکس و فروش استکس در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی STX در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی استکس

تاریخچه قیمت Stacks
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال استکس بیشتر بدانید

شبکه Stacks

استکس برای اجرای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیر‌متمرکز (DApp) بر روی بلاک‌چین بیت کوین طراحی و اجرا شده است. هدف از راه‌اندازی این شبکه، امکان ایجاد ارتباط بین فن‌آوری‌های Blockchain با شبکه بیت کوین بدون نیاز به تغییر در این شبکه یا انجام فورک در آن است. به عبارت دیگر، شبکه بیت کوین (BTC) به عنوان لایه نهایی و امنیتی، برای قرارداد‌های هوشمند و اجرا شده در بلاک‌چین استکس عمل می‌کند. این کار از طریق مکانیسم گواه اثبات انتقال (POT) در شبکه استکس انجام می‌شود.

Stackها در شبکه استکس

استک‌ها (Stack) در این شبکه، در واقع استیک‌کنندگان توکن STX هستند؛ آن‌ها می توانند در اجماع این شبکه شرکت کنند و با استیکینگ یا سپرده‌گذاری کوین‌های استکس (STX) خود به مدت تقریبا دو هفته، برای انجام سیکل تایید ۱۰۰۰۰ بلاک در شبکه بیت کوین، از شبکه استکس BTC پاداش بگیرند. همچنین Stackها می‌توانند به عنوان یک نود در شبکه استکس عمل کنند و اطلاعات تراکنش‌ها در این شبکه را در سیستم‌های خود ثبت کنند.

استیک کردن در استکس

کاربران این شبکه برای Stack کردن کوین‌های STX خود، چند راه در پیش دارند:
دارندگان STX می‌توانند با Stack کردن حداقل ۵۰ کوین در صرافی Okcoin با سود سالانه حدودا ۱۰ درصد، از این شبکه بیت کوین پاداش بگیرند.
دارندگان کوین STX می‌توانند با استک کردن حداقل ۵۰ کوین در استخرهای غیر‌متمرکز Xverse Pool, Friedgers Pool, Planbetter و Staked، بسته به نوع استخر، پاداش را به صورت بیت کوین کسب کنند.
در صورتی که بیش از ۱۰۰,۰۰۰ کوین STX داشته باشید، می‌توانید آن را در کیف پول اختصاصی این شبکه یعنی Hiro Wallet استک کنید و از شبکه BTC پاداش بگیرید.
موسسات و افرادی که تعداد کوین‌های STX آن‌ها زیاد است، می‌توانند کوین‌های خود را در صرافی‌های Coinbase و Bitgo استک کنند و سود خود را به طور مستقیم از شبکه Stacks دریافت کنند.

کوین STX

ارزدیجیتال STX، کوین شبکه Stacks است که ماینر‌های این شبکه، با مکانیسم گواه اثبات انتقال آن‌‌ها را استخراج می‌کنند. از این کوین برای اجماع در شبکه استکس، پاداش‌دهی به ماینر‌ها، پرداخت کارمزد در شبکه و ذخیره آن‌ها توسط نودهای شبکه برای دریافت پاداش استفاده می‌شود.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی استکس (STX)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
استکس/تومان
STX/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
استکس/تتر
STX/USDT
0.6278تتر0.00٪ 18.8340 تتر

سوالات متداول استکس

آخرین اخبار استکس

در حال بارگذاری...