سند باکس

(SAND)sandbox
-3.14%

19,736

خرید و فروش سند باکس

سند توکن پلتفرم سندباکسِ و تنها راه برای خرید زمین در متاورسِ سندباکسِ. بازی کنان از سند برای بازی کردن، خرید تجهیزات یا شخصی‌سازی شخصیت آواتار خود، استفاده میکنن. اما سازندگان, سند را برای خرید زمین، دارایی و کسب درآمد غیرفعال از طریق سهام استفاده می کنن. در نیپوتو مارکت امکان خرید SAND و فروش SAND در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی SAND در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی سند باکس

تاریخچه قیمت sandbox
کمترین قیمت امروز
19,736 تومان
بیشترین قیمت امروز
20,616 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
113,608,668 تومان

درباره ارز دیجیتال سند باکس بیشتر بدانید

سند باکس برای همه

Sandbox برای دو دسته از کاربران طراحی شده است: گیمرها و بازی‌ساز‌ها! برای گیمرها سندباکس یک بازی متاورس است که می‌توانند در آن با بازی‌های ساخته شده توسط سایر کاربران بازی کرده و پاداش دریافت کنند. برای بازی‌سازان، سندباکس فریم‌ورکی است که با استفاده از نرم‌افزارهایی که پلتفرم در اختیارشان قرار می‌دهند می‌توانند کسب درآمد داشته باشند. سند باکس طبق قاعده Play-to-Earn یا “با بازی کردن کسب درآمد کنید” طراحی شده است. سه روش کسب درآمد در این بازی در نظر گرفته شده است: بازی کنید و پاداش بگیرید. بازی بسازید و از آن‌ها کسب درآمد کنید. دارایی بسازید و آن‌ها را در مارکت پلیس بفروشید.

بازی سندباکس چه محصولاتی را ارائه می‌دهد؟

اکوسیستم Sandbox سه محصول مختلف را برای کاربران این بازی عرضه کرده است. این سه محصول اصلی بازی یعنی نرم‌افزار وکس ادیت (VoxEdit)، بازار سندباکس (Sandbox Marketplace) و نرم‌افزار بازی‌ساز سند باکس (Sandbox Game Maker) هستند که در واقع ابزارهایی هستند به‌منظور خلق تجربه‌های نوین توسط طراحان بازی، هنرمندان و گیمرها ارائه شده‌اند. نکته جالب این است که برای استفاده از این ابزارها و محصولات به دانش برنامه‌نویسی نیاز ندارید. مثلا می‌توانید به‌وسیله ابزار VoxEdit دارایی‌هایی همچون آواتار، دوچرخه و حیوانات را طراحی کرده و در بازار سند باکس به‌عنوان توکن بی‌همتا یا دارایی قیمت‌گذاری کرده و بفروشید. در حال حاضر رنج قیمت دارایی‌ها در مارکت پلیس سندباکس از کمتر از ۱۰ SAND تا هزاران SAND است. به‌علاوه، می‌توانید بازی‌های خود را به‌وسیله نرم‌افزار بازی‌ساز سندباکس (Sandbox Game Maker) ایجاد کرده و از طریق بازی سایر کاربران به کسب درآمد بپردازید یا خودتان در بازی سایر کاربران مشارکت کرده و پاداش بگیرید.

بازی Sandbox با چه پلتفرم‌هایی همکاری می‌کند؟

سند باکس با کمپانی‌ها و پلتفرم‌های بسیاری همکاری می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به آتاری (Atari) Square Enix، Care Bears، Rollercoaster Tycoon، Smurfs ،Shaun The Sheep، Metamask، Wax، Opera، CryptoKitties، بایننس، متیک، یوبیسافت، Dapp، اینفورا، پلتفرم بازی ویدئویی Guild of Gaurdians، بازی The Walking Dead و Avenged Sevenfold اشاره کرد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی سند باکس (SAND)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
سند باکس /تومان
SAND/IRT
19,736تومان-3.14٪ 113,608,668 تومان
سند باکس /تتر
SAND/USDT
0.3231تتر-1.29٪ 2,430.3517 تتر

سوالات متداول سند باکس

آخرین اخبار سند باکس

در حال بارگذاری...