الروند

(EGLD)MultiversX
0.00%

0

خرید و فروش الروند

الروند یک شبکه بلاکچین عمومی، توزیع‌شده و غیرمتمرکز است. این شبکه به‌منظور راه‌اندازی برنامه های غیرمتمرکز از قراردادهای هوشمند پشتیبانی میکند. الروند دارای دو قابلیت مهم اجرای حالت شاردینگ انطباقی و مکانیسم گواه اثبات سهام ایمن است. توکن بومی شبکه الروند، اییگولد یا ای جی ال دی نامیده میشود. این توکن که در ابتدا با نماد ERD شناخته می‌شد، یک رمزارز BEP-2 بود. BEP-2 استاندارد شبکه بایننس چین است اما پس از راه‌اندازی شبکه اصلی الروند به یک توکن با استاندارد BEP-20 تبدیل شد.در نیپوتو مارکت امکان خرید الروند و فروش الروند در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی EGOLD در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی الروند

تاریخچه قیمت MultiversX
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال الروند بیشتر بدانید

شبکه Elrond

توسعه‌دهندگان تکنولوژی بلاکچین سال‌هاست که به دنبال حل مشکل مقیاس پذیری هستند. پروژه‌هایی همچون پالیگان (Matic) و هارمونی (Harmony) هم به همین دلیل پا بر عرصه گذاشتند. الروند (Elrond) هم یکی دیگر از شبکه‌هایی است که به دلایلی مثل ارائه راه‌ حل‌های مقیاس‌پذیری، رشد ارزش، امنیت و هزینه پایین توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.شبکه الروند به کمک تکنولوژی شاردینگ انطباقی تراکنش‌ها و داده‌های شبکه را به‌صورت موازی پردازش می‌کند. یکی از مهم‌ترین وجوه تمایز الروند نسبت به سایر شبکه‌های بلاکچینی این است که برای مشارکت به‌عنوان Node در این پلتفرم نیازی به سخت‌افزارهای فوق‌العاده قوی و قدرت محاسباتی بسیار ندارید و می‌توانید با سیستم‌های کامپیوتری معمولی هم به‌عنوان نود شبکه Elrond فعالیت کنید. به همین دلیل شاردینگ عملکرد Elrond را به‌نحوی افزایش می‌دهد که هر چه بر تعداد نودها افزوده شود، شبکه مقیاس‌پذیرتر می‌شود و در عین تمرکززدایی، توان شبکه را هم برای پردازش بیش از ۱۰۰هزار تراکنش در ثانیه افزایش می‌دهد.

خدمات شبکه الروند

شبکه الروند هم مانند بسیاری از شبکه‌های بلاکچینی امکان ایجاد قرارداد هوشمند، تولید توکن و اجرای تراکنش‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از جمله سرویس‌های Elrond می‌توان به تعامل بین زنجیره‌ای که به‌منظور تمرکززدایی هر چه بیشتراست، اپلیکیشن غیرمتمرکز مایار که در وهله اول یک مرورگر سریع است و هدف اصلی آن افزایش حریم خصوصی کاربران میباشد. اما طیف گسترده‌ای از امکانات و قابلیت‌های مختلف را ارائه می‌دهد. از جمله آن‌ها می‌توان به ذخیره‌سازی، استیکینگ، ارسال و دریافت توکن EGLD اشاره کرد، و کیف پول الروند اشاره کرد.

کیف پول الروند

با استفاده از کیف پول الروند (Elrond Wallet) می‌توانید توکن‌ eGold را به‌صورت امن انتقال دهید، دریافت و ذخیره‌سازی کنید. همچنین این ولت به شما این قابلیت را می‌دهد که از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مبتنی بر شبکه الروند استفاده کنید. از جمله ولت‌های نرم‌افزاری منتخب برای نگهداری الروند می‌توان به کیف پول مایار (Maiar Wallet)، الروند وب (Elrond Web Wallet)، تراست والت (Trust Wallet) و Frontier Mobile Wallet اشاره کرد. اگر قصد دارید توکن این پروژه را در کیف پول سخت‌افزاری نگهداری کنید، می‌توانید از لجر نانو اس (Ledger Nano S) و لجر نانو ایکس (Ledger Nano X) استفاده کنید.

رمزارز‌ EGLD

توکن بومی شبکه الروند، eGold یا EGLD نامیده می‌شود. این توکن که در ابتدا با نماد ERD شناخته می‌شد، یک رمزارز BEP-2 بود. BEP-2 استاندارد شبکه بایننس چین است اما پس از راه‌اندازی شبکه اصلی الروند به یک توکن با استاندارد BEP-20 تبدیل شد. هم چنین تیم توسعه‌دهنده این شبکه مدل اقتصادی توکن ERD را تغییر دادند. به این صورت که هر ۱۰۰۰ توکن ERD معادل با یک توکن EGLD خواهد بود و میتوان آنها را بهم تبدیل کرد.از جمله کاربردهای الروند را می‌توان به پرداخت کارمزد تراکنش، مشارکت در فرآیندهای حاکمیتی، استیکینگ یا سپرده‌گذاری و پاداش نودهای تایید کننده شبکه اشاره کرد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی الروند (EGLD)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
الروند/تومان
EGLD/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
الروند/تتر
EGLD/USDT
29.23تتر0.00٪ 22.21 تتر

سوالات متداول الروند

آخرین اخبار الروند

در حال بارگذاری...