استپن

(GMT)Stepn
-3.40%

9,604

خرید و فروش استپن

ارز دیجیتال GMT مخفف (Green Metaverse Token) می باشد. یک توکن برنامه STEPN است. که این برنامه در جهت سبک درست زندگی همراه با ورزش ایجاد شده است. همچنین تعداد این توکن محدود به شش میلیارد است. STEPN (GMT) یک برنامه سبک زندگی تحت وب است که با ویژگی هایی مانند SocialFi و GameFi طراحی شده است. این پلتفرم به طور موثر در ارتقای مفهوم قدیمی ورزش کمک کرد به گونه ای که شما می توانید با ورزش و حرکت کردن به کسب درآمد بپردازید. در نیپوتو مارکت امکان خرید گرین متاورس توکن و فروش گرین متاورس توکن در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی GMT در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی استپن

تاریخچه قیمت Stepn
کمترین قیمت امروز
9,604 تومان
بیشترین قیمت امروز
10,041 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
114,481,467 تومان

درباره ارز دیجیتال استپن بیشتر بدانید

بازی استپن

استپن یک بازی Move To Earn است و خیلی راحت می‌توانید با حرکت کردن کسب درآمد داشته باشید؛ ولی برای شروع بازی، نیاز به سرمایه اولیه دارید. این سرمایه اولیه برای خرید کفش دیجیتال استفاده می‌شود که شما می‌توانید از طریق رمزارز سولانا (SOL) و رمزارز BNB و رمزارز ETH این کفش ها را خریداری کنید. در این بازی بازیکنان با خرید NFT از مارکت‌پلیس یا بازار برنامه، صاحب کفش دیجیتال می‌شوند و می‌توانند با پیاده‌روی، آهسته دویدن یا دویدن به صورت روزانه، کسب درآمد داشته باشند.

میزان حدودی درآمد از بازی استپن

میزان درآمد شما در بازی استپن بستگی به کفش، سطح کفش، تقسیم امتیازها بین ۴ ویژگی و میزان انرژی شما درون برنامه و پیاده‌روی روزانه شما در هر ۲۴ ساعت دارد.شما با داشتن کفش‌های مختلف باید با سرعت‌های متناسب با آن سطح پیاده‌روی کنید و در صورتی که در بازه سرعتی اعلام شده حرکت نکنید، رمزارزی به شما تعلق نخواهد گرفت. در ازای خرج کردن انرژی و پیاده‌روی با سرعت متناسب، شما می‌توانید رمزارز GST تولید کنید.شما می‌توانید برنامه استپن را برای کسب درآمد شروع کنید و هر موقع خواستید آن را متوقف کنید و بعدا به بازی ادامه دهید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که در ساعت‌های ۵:۳۰ و ۱۱:۳۰ به وقت ایران، انرژی شما درون برنامه به اندازه ۲۵ درصد شارژ خواهد شد. پس از انرژی‌ها به بهینه‌ترین شکل استفاده کنید.

آیا می‌توان از پلتفرم استپن در ایران استفاده کرد؟

در حال حاضر بله. ولی همواره رسانه‌های اجتماعی رسمی این پلتفرم را دنبال کنید تا از آخرین اخبار مطلع باشید. البته لازم به ذکر است که کشور ایران در لیست تحریم این برنامه حضور دارد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی استپن (GMT)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
استپن/تومان
GMT/IRT
9,604تومان-3.40٪ 114,481,467 تومان
استپن/تتر
GMT/USDT
0.1567تتر-1.91٪ 2,354.1236 تتر

سوالات متداول استپن

آخرین اخبار استپن

در حال بارگذاری...