بیسیک اتنشن توکن

(BAT)Basic Attention Token
-1.89%

11,931

خرید و فروش بیسیک اتنشن توکن

بیسیک اتنشن توکن (BAT) یک پلتفرم غیرمتمرکز تبلیغاتی دیجیتال با استفاده از منابع متن باز می باشد که توسط Brendan Eich، یکی از پیشگامان دنیای وب و خالق موزیلا، ایجاد شده است. بیسیک اتنشن توکن شیوه جدیدی برای بهبود بهره وری و سودآوری تبلیغات دیجیتالی با استفاده از ارزهای دیجیتال ارائه می دهد که می‌تواند توسط ناشران، تبلیغ کنندگان و کاربران مورد استفاده قرار گیرد. توکن BAT طراحی شده است تا ارزش و توجه کاربر را در داخل پلتفرم ارزیابی کند.در نیپوتو مارکت امکان خرید بیسیک اتنشن توکن و فروش بیسیک اتنشن توکن در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی BAT در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی بیسیک اتنشن توکن

تاریخچه قیمت Basic Attention Token
کمترین قیمت امروز
11,775 تومان
بیشترین قیمت امروز
12,157 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
116,606,320 تومان

درباره ارز دیجیتال بیسیک اتنشن توکن بیشتر بدانید

توکن بت (BAT)

با افزایش تعداد ارزهای دیجیتال، شرکت ها به این نتیجه رسیدند که از طریق این تکنولوژی می توانند روش های جدیدی برای حل مشکلات قدیمی پیدا کنند؛ مانند تبلیغات مبتنی بر وب و مرورگرها. مرورگر بریو (Brave) و ارز دیجیتال بومی آن یعنی BAT، توسط هم بنیانگذار Mozilla Firefox و سازنده زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت یعنی برندن ایک (Brendan Eich) ایجاد شده است. این رمز ارز از تکنولوژی بلاک چین به منظور ارتقاء امنیت، عدالت و موثر بودن تبلیغات دیجیتالی استفاده می کند.

هدف بیسیک اتنشن توکن(BAT)

Basic Attention Token برای دنبال کردن جستجوهای کاربران در وب سایت ها با استفاده از مرورگر Brave طراحی شده است. هدف این رمز ارز توزیع موثر پول تبلیغات بین تبلیغ کنندگان، منتشرکنندگان و خوانندگان مطالب تبلیغاتی است. این موضوع به کاربران امکان می دهد که در صورت نیاز بتوانند تعداد مطالب تبلیغاتی را تنظیم کنند و البته همین تبلیغات نیز بر اساس علایق آنها نمایش داده می شود.

چه چیزی توکن بت را ارزشمند می کند؟

رمزارز بت به دلیل کاربرد آن به عنوان ابزار مبادله در یک بازار با ارزش میشود. این ارز دیجیتال می تواند یک منبع درآمد مهم برای تولیدکنندگان محتوا باشد و برای پرداخت به کمپین های تبلیغاتی موثر توسط تبلیغ کنندگان استفاده شود. هر چه تعداد کاربرانی که از مرورگر بریو استفاده می کنند بیشتر باشد، تبلیغ کنندگان بیشتری نیز به اکوسیستم BAT می پیوندند و این توکن را می خرند. این می تواند قیمت و حجم معاملات آن را افزایش دهد. به علاوه، عرضه این رمز ارز محدود است، که این خود به صورت بالقوه باعث افزایش قیمت می شود.

کیف پول ارز BAT

کیف پول Uphold والت رسمی توکن بت است. این کیف پول با مرورگر بریو یکپارچه شده و پاداش های BAT مستقیما وارد این والت می شوند؛ البته برای استفاده از Uphold باید مراحل احراز هویت را انجام دهیم تا بتوانیم پاداش های خود را برداشت کنیم.
هم چنین برای نگه بت، از آنجایی که یک توکن ERC20 بر روی بلاکچین اتریوم است، می توان آن را در تمام والت هایی که از شبکه اتریوم (ETH) پشتیبانی می کنند، ذخیره کرد. البته برای امنیت بیشتر، کیف پول های سخت افزاری مانند لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) پیشنهاد می شود.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی بیسیک اتنشن توکن (BAT)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
بیسیک اتنشن توکن/تومان
BAT/IRT
11,931تومان-1.89٪ 116,606,320 تومان
بیسیک اتنشن توکن/تتر
BAT/USDT
0.2145تتر-0.37٪ 2,411.6258 تتر

سوالات متداول بیسیک اتنشن توکن

آخرین اخبار بیسیک اتنشن توکن

در حال بارگذاری...