ترو یو اس دی

(TUSD)Trueusd
0.00%

0

خرید و فروش ترو یو اس دی

ارز دیجیتال ترو یو اس دی یا به اختصار تی پو ای دی یک استیبل کوین که توسط پلتفرم تراست توکن ساخته و صادر شده است. این توکن ارزشی معادل یک دلار آمریکا دارد. همون طور که میدونید استیبل کوین‌ها در اکوسیستم کریپتو نقش بسیار مهم و حیاتی ایفا می‌کنند. این نوع کلاس دارایی به افراد بیشتری امکان می‌دهند تا بدون آنکه در معرض خطرات ناشی از نوسان شدید قیمت قرار بگیرند، به مزایای فناوری بلاکچین دسترسی داشته باشند. وبه منظور رفع نیاز کاربران و دسترسی راحت‌تر، معمولا روی چندین شبکه مختلف صادر می‌شوند. توکن تورو یو اس دی هم‌اکنون بر روی شبکه‌های اتریوم، بایننس اسمارت چین، بایننس بیکون چین، آوالانچ، ترون و شبکه آربیتروم قرار دارد.در نیپوتو مارکت امکان خرید ترو یو اس دی و فروش ترو یو اس دی در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی TUSD در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی ترو یو اس دی

تاریخچه قیمت Trueusd
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال ترو یو اس دی بیشتر بدانید

توکن TrueUSD

ارز دیجیتال TrueUSD نوعی استیبل کوین یا ارز دیجیتال باثبات است. TUSD بدین منظور طراحی شده است تا استیبل کوینی ساده، شفاف و با ثبات قیمت بیشتر باشد. به همین دلیل، پشتوانه این استیبل کوین در حساب‌های بانکی به صورت کاملا شفاف نگهداری می‌شود. شرکت موسس این استیبل کوین، Trust Token نام داشت که در سپتامبر ۲۰۱۸ به Arcblock تغییر نام داده است. تراست توکن (TrustToken) پلتفرمی برای ایجاد دارایی‌های توکنیزه‌شده است.

موارد استفاده ی استیبل کوین TrueUSD

استیبل کوین TrueUSD برای موارد زیر ایجاد شده است:
معامله‌گران و صرافی‌ها
امور مالی و تجاری روزمره
اقتصادهای در حال توسعه
قراردادهای بلندمدت تجاری و مالی نظیر وام‌ها و پرداخت حقوق‌ها
موسسات و سازمان‌های مالی

نحوه عملکرد TrueUSD

تراست توکن از قراردادهای هوشمندی که به صورت عمومی بازبینی کد (Audit) شده‌اند، برای کنترل صدور توکن‌ها بهره می‌برد. سرمایه موجود هرگز در اختیار تیم توسعه‌دهنده تراست توکن قرار نمی‌گیرد. پس از آنکه حساب‌های اسکرو دلار دریافت کنند، توکن‌های جدید ترو یو اس دی (TUSD) به صورت خودکار صادر می‌شوند. همچنین پس از آنکه کاربری دلار بازخرید کند، بلافاصله معادل با مقدار دلار بازخریدشده، توکن TUSD سوزانده می‌شود. بدین ترتیب، تراست توکن از نسبت یک به یک دلار و TUSD موجود در حساب‌های اسکرو و هم‌چنین مقدار TUSD در گردش اطمینان حاصل می‌کند.

مزایای توکن TUSD

محافظت قانونی: این محافظت قانونی توسط حساب‌های اسکرو ارائه می‌شود.
قابل بازخرید و تبدیل به دلار: هر کاربر می‌تواند توکن‌های TUSD را بازخرید کرده و به دلار تبدیل کند. هرچند حداقل مقدار برداشت برابر با ۱۰۰۰ دلار است.
مدیریت سرمایه قابل اعتماد: روش ایجاد و عملکرد سیستم TrueUSD به شما امکان می‌دهد تا به جای انتقال پول از طریق شبکه TUSD، به تبادل مستقیم دلار با حساب‌های اسکرو بپردازید.
دارای وثیقه کامل: هر توکن TUSD همواره دارای وثیقه دلاری برابری است که در حساب اسکرو نگهداری می‌شود.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی ترو یو اس دی (TUSD)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
ترو یو اس دی/تومان
TUSD/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
ترو یو اس دی/تتر
TUSD/USDT
0.0000تتر0.00٪ 0.0000 تتر

سوالات متداول ترو یو اس دی

آخرین اخبار ترو یو اس دی

در حال بارگذاری...