بیت کوین کش

(BCH)Bitcoin Cash
-4.05%

13,069,108

خرید و فروش بیت کوین کش

بیت کوین کش فورک و نسخه ارتقا یافته بلاکچین اصلی بیت کوینِ. استفاده از اون سریعتر، ارزانتر و مطمئن ترِ. استفاده از بیت کوین کش مزایای زیادی داره. اولا، راحته، هر کسی میتونه بیت‌کوین کش رو در هر زمان و مکانی ارسال کنه و برنامه هاش با موبایل سازگارِ. در نیپوتو مارکت امکان خرید BCH و فروش BCH در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی BCH در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی بیت کوین کش

تاریخچه قیمت Bitcoin Cash
کمترین قیمت امروز
12,958,169 تومان
بیشترین قیمت امروز
13,598,471 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
111,555,040 تومان

درباره ارز دیجیتال بیت کوین کش بیشتر بدانید

تفاوت اصلی بیت کوین و بیت کوین کش

برای پاسخ به اینکه بیت کوین و بیت کوین کش چه فرقی با همدیگر دارند، می‌توانیم از چند منظر موضوع را بررسی کنیم. بیت کوین کش در هر بلاک خودتوانایی پردازش کردن 25 هزار تراکنش را دارد، اما بیت کوین تنها 1,000 تا 1,500 تراکنش می تواند پردازش کند.اکنون، سایز بلاک بیت کوین کش 32 مگابایت است در مقابل بیت کوین 1 مگابایت است.. گفتنی است که به خاطر همین سایز بلاک بالاتر، این شبکه از نظر مقیاس پذیری نیز بهتر شده و این موضوع روی حجم خرید و فروش بیت کوین کش نیز تاثیر گذار بوده است. بیت کوین کش در زمان راه اندازی 240 دلار قیمت داشت و از آن زمان رشد بسیاری را تجربه کرد، اما هرگز نتوانست به قیمت بیت کوین برسد. البته با توجه به اینکه بیت کوین کش یک ابزار پرداختی محسوب می‌شود، شاید زیاد نشدن قیمت آن تا حدودی به سود کاربرانش باشد. به بیان دیگر خرید بیت کوین کش نه ابزاری برای سرمایه گذاری، بلکه راهکار پرداختی آسان و ارزان‌تر از بیت کوین محسوب می‌شود.

تعداد ماینرها

استخراج بیت کوین کش نسبتاً مانند استخراج بیت کوین است با این تفاوت که پاداش دریافتی بسیار کمتر است. شخصی که استخراج بیت کوین کش را انجام می‌دهد سود بسیار کمتری نسبت به شخصی که بیت کوین را با همان تجهیزات استخراج می‌کند، کسب می کند. به همین دلیل ، بیت کوین ماینرهای زیادی دارد و شبکه‌ای کاملا غیرمتمرکز است. اما بیتکوین کش ماینر های بسیار کمتری دارد و در نتیجه، شبکه متمرکز تری تشکیل داده است و معمولا خبرهایی از این قبیل شنیده می‌شود که ممکن است حمله ۵۱ درصد در شبکه آن رخ دهد.

کارمزد تراکنش

Bitcoin Cash کارمزد تراکنش ارزان تری دارد (حدود ۰.۲ دلار در هر تراکنش) ، بنابراین انجام تراکنش‌ها در BCH باعث صرفه جویی در هزینه شما نسبت به استفاده از بیت کوین می‌شود.

آینده ی بیت کوین کش

بیت کوین کش توانسته است جایگاه خود را در دنیای کریپتو تثبیت کند اما باید به این نکته هم توجه کرد که به دلیل کم بودن ماینرهای خود، نتوانسته غیرمتمرکز بودن خودش را به صورت کامل اثبات کند و از همین رو سرمایه‌گذاران کمتری به آن در مقایسه با بیت کوین روی آورده اند.اینکه با گذشت زمان و بروزرسانی‌هایی که تیم توسعه‌دهنده وعده داده‌اند، بیت کوین کش موفق خواهد شد که به یک ارز جایگزین با پول نقد تبدیل شود یا خیر، سوالی است که در آینده به آن میتوان پاسخ داد، اما در حال حاضر بیت کوین کش (Bitcoin Cash) را نمی‌توان رقیب اصلی برای ارزهای فیات دانست.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی بیت کوین کش (BCH)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
بیت کوین کش/تومان
BCH/IRT
13,069,108تومان-4.05٪ 111,555,040 تومان
بیت کوین کش/تتر
BCH/USDT
235.05تتر-2.78٪ 2,553.76 تتر

سوالات متداول بیت کوین کش

آخرین اخبار بیت کوین کش

در حال بارگذاری...