آوالانچ

(AVAX)Avalanche
-4.24%

1,942,691

خرید و فروش آوالانچ

آوالانچ بلاکچین مبتنی بر قراردادهای هوشمندِ که بر سرعت بالای انجام تراکنش، کارمزد پایین و حفظ محیط ‌زیست تمرکز داره. توکن شبکه آوالانچ به نام آواکس، محبوب ترین رمز ارز این پلتفرمِ. امکان معامله ی AVAX در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی آوالانچ

تاریخچه قیمت Avalanche
کمترین قیمت امروز
1,924,053 تومان
بیشترین قیمت امروز
2,025,092 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
123,283,375 تومان

درباره ارز دیجیتال آوالانچ بیشتر بدانید

کاربرد آواکس

کوین AVAX رمز ارز اصلی پلتفرم Avalanche است و برای ایمن‌سازی شبکه از طریق استیکینگ، پرداخت کارمزدها و تامین یک واحد اساسی بین ساب‌نت‌های ایجاد شده در بستر Avalanche استفاده می‌شود. تعداد آواکس‌ به ۷۲۰ میلیون واحد محدود شده است؛ از این میزان ۳۶۰ میلیون AVAX در هنگام راه اندازی ایجاد شد، در حالی که ۳۶۰ میلیون دیگر به عنوان پاداش استیکینگ که طی سال‌های آینده منتشر خواهد شد، استفاده می‌شود.

ویژگی های ارز دیجیتال آواکس

1.توکن مورد استفاده در بلاکچین آوالانچ برای پرداخت کارمزد ها و استیکینگ و به وجود آوردن حساب اصلی بین شبکه های آوالانچ
2. آواکس هایی که در غالب کارمزد تراکنش ها پرداخت میشوند، سوزانده میشوند و این به به مروز زمان به افزایش قیمت این ارز کمک میکند.
3. حد اکثر 720 میلیون واحد ارز دیجیتال آواکس وجود خواهد داشت.

آوالانچ چطور کار می‌کند؟

یکی از تفاوت‌های Avalanche و سایر شبکه‌های غیرمتمرکز، پروتکل اجماع آن است. پروتکل اجماعی که در آوالانچ برای قراردادهای هوشمند بهینه شده است، Snowman نام دارد. هم‌چنین آوالانچ از DAG یا گراف مدور جهت‌دار به عنوان دفترکل توزیع‌شده استفاده می‌کند و 3 بلاک چین داخلی است: Exchange Chain (X-Chain) و Platform Chain (P-Chain) و Contract Chain (C-Chain) هر ۳ بلاکچین توسط شبکه اصلی (Primary Network) اعتبارسنجی و ایمن می‌شوند. شبکه اصلی یک ساب‌نت (Subnet) ویژه است و همه اعضای همه ساب‌نت‌های سفارشی باید با استیک کردن حداقل ۲۰۰۰ AVAX عضو شبکه اصلی باشند.

کیف پول مناسب AVAX چیست؟

کوین AVAX را می‌توان در کیف پول‌های نرم‌افزاری متامسک، بایننس چین ولت، تراست ولت، مث ولت و کیف پولی رسمی آوالانچ یعنی Avalanche Wallet نگهداری کرد. همچنین می‌توان این رمزارز را در کیف پول‌های سخت‌افزاری ترزور و لجر نیز ذخیره‌سازی کرد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی آوالانچ (AVAX)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
آوالانچ /تومان
AVAX/IRT
1,942,691تومان-4.24٪ 123,283,375 تومان
آوالانچ /تتر
AVAX/USDT
35.13تتر-2.50٪ 2,425.22 تتر

سوالات متداول آوالانچ

آخرین اخبار آوالانچ

در حال بارگذاری...