اتریوم کلاسیک

(ETC)Ethereum classic
-2.63%

1,381,492

خرید و فروش اتریوم کلاسیک

اتریوم کلاسیک نسخه جایگزین اتریوم با روت های (root) بسیار عمیق تر است.اتریوم کلاسیک ارز دیجیتال تازه ای نیست و در حقیقت حاصل ایجاد شکافی در ارز دیجیتال اتریوم است. بلاک چین هر دو تا بلاک 1920000 مساوی است که در این بلاک هارد فورک بازگشت دادن دارندگان توکن های DAO اجرایی شده است.در نیپوتو مارکت امکان خرید ETC و فروش ETC در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی ETC در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی اتریوم کلاسیک

تاریخچه قیمت Ethereum classic
کمترین قیمت امروز
1,374,010 تومان
بیشترین قیمت امروز
1,422,858 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
118,858,417 تومان

درباره ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک بیشتر بدانید

اتریوم کلاسیک، نسخه ی اولیه ی اتریوم

برای بسیاری از افراد در بازار رمزارزها تنها یک اتریوم وجود دارد. بعد از هکی که در سال ۲۰۱۶ در قراردادهای هوشمند DAO که مانند یک صندوق سرمایه‌گذاری عمل می‌کند رخ داد، اتریوم مجبور به ایجاد نسخه جدیدی از بلاک چین خود شد و نسخه قبلی، اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) نام گرفت. طرفداران سرسخت به اصول رمزنگاری با شعار «کد قانون است» حاضر نشدند از آپدیت جدید استفاده کنند و دنباله‌رو اتریوم قبلی باقی ماندند.

کیف پول مناسب اتریوم کلاسیک

برای انتخاب کیف پول نیز همواره دو معیار راحتی و امنیت مطرح است. کیف‌پول‌های مختلفی از جمله سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و مبتنی بر وب وجود دارد که از ETC پشتیبانی می‌کنند. انتخاب هرکدام از آن‌ها به نیاز شما بستگی دارد.
کیف پول‌های مبتنی بر وب: مای اتر والت و متامسک
کیف پول‌های سخت‌افزاری: لجر ، ترزور و سیف پل (SafePal)
کیف پول‌های نرم‌افزاری: اتومیک، کوین‌بیس و کوینوم

آینده ی اتریوم کلاسیک

بسیاری از افراد معتقدند ETC بیش از این حرفی برای گفتن ندارد و با توجه به تمرکز بیشتر توسعه‌ دهندگان این ارز دیجیتال بر روی اتریوم و مخصوصا آپدیت به اتریوم۲، ETH موفق‌تر خواهد بود و به مرور زمان اتریوم کلاسیک کمرنگ‌تر می‌شود. هم چنین برخلاف اتریوم ETH ، اتریوم کلاسیک برنامه ای برای تبدیل به الگوریتم استخراج اثبات سهام (PoS) ندارد، در نتیجه در حالی که توسعه دهندگان متعددی به کار بر روی پیشرفت های آینده مانند راه حل های مقیاس گذاری ادامه می دهند. باید منتظر برنامه‌ها و همکاری‌های آینده دو شبکه بمانیم تا بهتر بتوان در مورد آینده یآن صحبت کرد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی اتریوم کلاسیک (ETC)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
اتریوم کلاسیک/تومان
ETC/IRT
1,381,492تومان-2.63٪ 118,858,417 تومان
اتریوم کلاسیک/تتر
ETC/USDT
24.65تتر-1.54٪ 2,353.88 تتر

سوالات متداول اتریوم کلاسیک

آخرین اخبار اتریوم کلاسیک

در حال بارگذاری...