انجین

(ENJ)Enjin Coin
0.00%

0.0

خرید و فروش انجین

شرکت انجین قبل از اینکه وارد بازار ارزهای دیجیتال بشه، در سال 2009 بعنوان یک شرکت فعال در حوزه گیمینگ و بازی های ویدیویی فعالیت داشت.در سال 2017 وارد حوزه بلاکچین شد و عرضه اولیه توکن خودش به عنوان یک توکن بر بستر اتریوم با استاندارد ای آر سی بیست شروع کرد و اولین محصولش، یک پلتفرم بازی به نام انجین نتورک بود که در طول یک دهه 20 میلیون کاربر جذب کرده. ای ان جی توکن بومی شبکه انجین و برای ذخیره ارزش تمام آیتم‌های ساخته شده در پلتفرم انجین به کار می‌رود. در نیپوتو مارکت امکان خرید انجین کوین و فروش انجین کوین در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی ENJ در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی انجین

تاریخچه قیمت Enjin Coin
کمترین قیمت امروز
0.0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0.0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0.0 تومان

درباره ارز دیجیتال انجین بیشتر بدانید

استفاده ی پلتفرم انجین از دنیای بلاکچین:

مالکیت حقیقی آیتم‌ها: که توسط شبکه اتریوم پشتیبانی می‌شوند.
تبادل ارزش: تم‌های دیجیتالی می‌توانند معامله شوند و یا به فروش برسند. همچنین کیف پول Enjin به کاربران اجازه می‌دهد تا به صرافی‌های غیرمتمرکزی مثل Kyber و Changelly دسترسی داشته باشند
به دست آوردن: در ابتدا توسعه دهندگان باید توکن ENJ را خریداری کنند.
به دست ذخیره ارزش: میتوان عناصر دیجیتالی را به ارز دیجیتال ENJ تبدیل کرد.
یک کیف پول برای تمام آیتم‌ها: کاربرانی که از کیف پول انجین استفاده می‌کنند، می‌توانند تمام دارایی‌های دیجیتال را در یک مکان نگهداری کنند.
استاندارد توکن ERC1155: نسخه‌ای ارتقا یافته از ERC20 و ERC721 است. این استاندارد دارای امکانات دسته بندی کردن و ارسال چندگانه تراکنش‌هاست، که باعث کاهش هزینه‌های کاربران می‌شود.

پلتفرم انجین چگونه کار می‌کند؟

برای ساخت و از بین بردن آیتم‌های داخل بازی، توسعه دهندگان ۵ مرحله را در نظر گرفته اند:
به دست آوردن: در ابتدا توسعه دهندگان باید توکن ENJ را خریداری کنند.
تولید کردن: در مرحله ی بعد توسعه دهندگان با استفاده از توکن‌های خریداری شده، آیتم‌های داخل بازی را طراحی می‌کنند.
گیمینگ: بازیکنان توکن‌ها را از طریق بازی کردن به دست می‌آورند و از آنها برای عملکردهای مختلف داخل بازی استفاده می‌کنند.
معامله کردن: بازیکنان توکن‌ها را با یکدیگر معامله می‌کنند.
ذوب کردن: بازیکنان توکن‌های خود را در ازای ارز ENJ می‌فروشند.

توکن ENJ

توکن بومی شبکه انجین، ENJ نام دارد و برای ذخیره ارزش تمام آیتم‌های ساخته شده در پلتفرم Enjin به کار می‌رود. توکن بومی پلتفرم Enjin که در آیتم‌های مختلف ذخیره شده، تنها زمانی آزاد می‌شود که آیتم مورد نظر از بین برود (از طریق پروسه Melting یا ذوب کردن).دراین پلتفرم،‌ عرضه ارز ENJ محدود و کم است و هر بازی به عنوان “دام ارزش” برای این توکن عمل می‌کند؛ این باعث قفل شدن ذخایر این توکن و افزایش کمیابی آن می‌شود. عرضه کل ENJ محدود به ۱ میلیارد توکن است و این رمز ارز به عنوان طلای دیجیتال عمل می‌کند. ارزش توکن بومی Enjin توسط تغییرات عرضه و تقاضای بازار در داخل اکوسیستم بازی مشخص می‌شود.

توکن ENJ را از کجا بخریم؟

توکن ENJ را می‌توان در صرافی‌های متمرکز بایننس، کوین‌بیس، کوکوین، بیت هامب، FTX، هیوبی، کراکن، جمینی، بیتفینکس، پولونیکس، بیترکس، بایبیت، کوینکس و WazirX خریداری کرد. همچنین امکان معامله این توکن در صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ نیز وجود دارد.همچنین به این خاطر که ENJ یک توکن ERC20 است، می‌توانید آن را در بسیاری از کیف پول‌ها که از این استاندارد پشتیبانی می‌کنند مثل لجر، متامسک و غیره ذخیره کنید. در بهترین حالت، شما باید از کیف پول رسمی Enjin استفاده کنید؛ این کیف پول هم برای اندروید و هم IOS موجود است. به علاوه توکن ENJ، شما می‌توانید بیت کوین ، اتر، لایت کوین، توکن‌های ERC20، توکن‌های ERC721 و ERC1155 را نیز در آن نگهداری کنید.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی انجین (ENJ)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
انجین/تومان
ENJ/IRT
0.0تومان0.00٪ 0.0 تومان
انجین/تتر
ENJ/USDT
0.2323تتر0.00٪ 18.8395 تتر

سوالات متداول انجین

آخرین اخبار انجین

در حال بارگذاری...