کرو دائو توکن

(CRV)Curve Dao Token
-0.05%

25,556

خرید و فروش کرو دائو توکن

ارز دیجیتال کرو دائو توکن که با نماد اختصاری CRV نمایش داده می‌شود، یک توکن مبتنی بر اتریوم است و به اکوسیستم کرو فایننس (Curve.fi)، صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک‌چین، این امکان را داده تا به عنوان یک بازارساز خودکار عمل کند. CRV در واقع یک توکن منحصربه‌فرد است که از پتانسیل بازار مالی غیرمتمرکز بهره برده است. کرو فایننس یک صرافی غیر متمرکز (DEX) است که فرایند مبادله توکن‌های مختلف ERC-20 را تسهیل کرده و برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال خصوصا استیبل‌کوین‌‌ها در حوزه دیفای مورد استفاده قرار می‌گیرد. توکن این پروتکل رمز ارز CRV نام دارد. در نیپوتو مارکت امکان خرید کرو و فروش کرو در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی CRV در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی کرو دائو توکن

تاریخچه قیمت Curve Dao Token
کمترین قیمت امروز
24,786 تومان
بیشترین قیمت امروز
25,671 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
110,121,320 تومان

درباره ارز دیجیتال کرو دائو توکن بیشتر بدانید

صرافی غیرمتمرکز کرو فایننس

کِرو فایننس (Curve Finance) با ۱۴/۲۶ میلیارد دلار ارزش قفل‌شده، بزرگ‌ترین دکس در حوزه دیفای است. این پلتفرم روی شبکه اتریوم و مخصوص تبادل استیبل کوین‌ها طراحی شده است. کرو را می‌توان معادل دکس یونی سواپ برای استیبل کوین‌ها دانست و از طرف دیگر با‌توجه به مدل قیمت‌گذاری آن، گزینه مناسبی برای سواپ نسخه‌های توکنیزه شده کوین‌های مختلف به‌حساب می‌آید. کرو را می‌توان مجموعه‌ای از استخرهای دارایی نامید که به افراد اجازه می‌دهد دارایی‌شان را به استخرهای نقدینگی مختلف وارد و در ازای آن، کسب درآمد کنند.

ارز CRV

توکن کاربردی پلتفرم کرو که CRV نام دارد، بر بستر اتریوم ایجاد شده است. با‌توجه به اینکه کرو فایننس یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز یا DAO است، CRV یک توکن کاربردی به‌حساب می‌‌آید و از آن در حاکمیت، پاداش‌دهی، توکن‌سوزی و بلوکه کردن در پلتفرم استفاده می‌شود.

کسب درآمد از پروتکل Curve Finance

یکی از المان‌های اساسی در یک صرافی غیرمتمرکز، liquidity pool، به معنی استخر نقدینگی است. در واقع استخر نقدینگی نیز یک قرارداد هوشمند است. در واقع استخر نقدینگی، یک قرارداد هوشمند است که کوین‌ها و توکن‌هایی در آن ذخیره شده‌اند. اگر کسی بخواهد در صرافی غیرمتمرکز Curve Finance اقدام به خرید اتریوم کند، به استخر اتریوم آن صرافی متصل شده و مقدار اتر مورد نیاز خود را خریداری می‌کند. به چنین سازوکاری، Automated market maker یا به اختصار AMM گفته می‌شود. تفاوت میان یونی سواپ و کرو فایننس در این است که در یونی سواپ تمامی توکن‌ها در استخرهای آن، جفت ارز به نسبت اتریوم است. شما برای تبدیل توکن A به توکن B، ابتدا باید توکن A را به اتریوم تبدیل کنید و سپس، اتریوم را به توکن B تبدیل کنید. اما در پلتفرم Curve Finance امکان تبادل استیبل کوین هایی مانند تتر، DAI، BUSD،sUSD،TUSD به هم وجود دارد. از آنجا که پروتکل کرو فایننس یک صرافی غیرمتمرکز است، پس به liquidity provider ها (از این پس برای راحتی به آنها LP می‌گوییم) برای تامین نقدینگی استخرهای خود احتیاج دارد. پس اولین راه برای کسب درآمد از این پروتکل تبدیل شدن به LP در پروتکل کرو فایننس است. اگر استیبل کوین های با پشتوانه دلار امریکا را در اختیار دارید و یا یک هولدر بیت کوین هستید، می‌توانید دارایی خود را وارد پروتکل Curve Finance کنید و به یک LP برای این پروتکل تبدیل شوید. این پروتکل در ازای چنین حمایتی، به شما سود پرداخت می‌کند. در این حالت هم از بالا رفتن قیمت بیت کوین سود می‌کنید و هم از پاداشی که به عنوان LP به شما تعلق خواهد گرفت، منتفع خواهید شد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی کرو دائو توکن (CRV)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
کرو دائو توکن/تومان
CRV/IRT
25,556تومان-0.05٪ 110,121,320 تومان
کرو دائو توکن/تتر
CRV/USDT
0.461تتر1.73٪ 2,400.896 تتر

سوالات متداول کرو دائو توکن

آخرین اخبار کرو دائو توکن

در حال بارگذاری...