اینترنت کامپیوتر

(ICP)Internet Computer
0.00%

0

خرید و فروش اینترنت کامپیوتر

ICP درواقع کوتاه شده کلمه Internet Computer می‌باشد. اگر بخواهیم آن را به زبان فارسی ترجمه کنیم می‌توانیم از آن به عنوان اینترنت کامپیوتر یاد کنیم. در واقع آی سی پی یک شبکه غیر متمرکز با پایه و اساس بلاک چینی می‌باشد که با هدف ارائه امکانات خاصی به استفاده کنندگان آن به وجود آمده است.ارز دیجیتال ICP در سال ۲۰۲۱ شبکه اصلی خود را به صورت نیمه عمومی راه اندازی کرد و هم اکنون می‌توانید ببینید که بسیاری از مراکز داده و توسعه دهندگان در حال استفاده از این شبکه و پلتفرم می‌باشد. در نیپوتو مارکت امکان خرید اینترنت کامپیوتر و فروش اینترنت کامپیوتر در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی ICP در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی اینترنت کامپیوتر

تاریخچه قیمت Internet Computer
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر بیشتر بدانید

شبکه اینترنت کامپیوتر

اینترنت کامپیوتر (ICP) اولین بلاک چین در دنیاست که بر روی سرعت اینترنت و فضای ذخیره سازی نامحدود کار می‌کند.این پروتکل نماینده نسل سوم نوآوری‌های بلاکچینی در کنار بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) است؛ زنجیره بلوکی که محاسبات و دیتاهای قراردادهای هوشمند را مقیاس پذیرتر می‌کند و آنها را بر روی سرعت وب راه اندازی، پردازش و ذخیره می‌کند. همچنین فریم ورک‌های نرم افزاری قدرتمندی را نیز به توسعه دهندگان ارائه می‌دهد.

بنیاد DFINITY

پروتکل اینترنت کامپیوتر توسط بنیاد DFINITY راه اندازی شده است. این یک سازمان غیرانتفاعی تحقیقات علمی واقع در زوریخ سوییس است و اعضای آن شامل بهترین رمزنگاران و برنامه نویسان دنیا است. پس از راه اندازی عمومی اینترنت کامپیوتر در ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰، بنیاد DFINITY اکنون به عنوان یکی از سازمان‌هایی شناخته می‌شود که شبکه کامپیوتر اینترنت را تقویت و حفظ می‌کند.

هدف اینترنت کامپیوتر

هدف اینترنت کامپیوتر، گسترش بر روی اینترنت عمومی است؛ بنابراین می‌تواند پلتفرم محاسبه جهانی نیز باشد. امروزه، اینترنت شبکه‌ای است که همه چیز و همه افراد را به یکدیگر متصل می‌کند؛ اما سیستم‌ها و سرویس‌ها اکنون بر روی یک زیرساخت خصوصی راه اندازی می‌شوند. راه حل اینترنت کامپیوتر برای این مشکل، تکنولوژی کلید زنجیره (Chain Key Technology) است.

خریداران کوین اینترنت کامپیوتر چه کسانی هستند؟

افرادی که می‌خواهند در حاکمیت شبکه مشارکت کنند و پاداش دریافت کنند. توسعه دهندگانی که می‌خواهند کوین‌های ICP خود را به چرخه‌ها تبدیل کنند و برای محاسبه، آنها را خرج کنند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی اینترنت کامپیوتر (ICP)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
اینترنت کامپیوتر/تومان
ICP/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
اینترنت کامپیوتر/تتر
ICP/USDT
3.1890تتر0.00٪ 29.2750 تتر

سوالات متداول اینترنت کامپیوتر

آخرین اخبار اینترنت کامپیوتر

در حال بارگذاری...