چیلیز

(CHZ)Chiliz
-2.92%

4,485

خرید و فروش چیلیز

ارز دیجیتال چیلیز، در سال 2017 توسط الکساندر دریفوس تاسیس شد. این ارز در صنعت ورزش و سرگرمی پیشروئه و به عنوان توکن اختصاصی پلتفرم محبوب مبتنی بر بلاک چین Socios شناخته میشه. این پلتفرم، کاربران رو قادر میسازه تا در مدیریت برندهای ورزشی مورد علاقه خودشون شرکت کنن. درواقع باشگاه‌ها و انجمن‌های ورزشی، برای ارتباط با طرفدارانشون و ایجاد جریان‌های درآمدی جدید، از توکن‌های هواداری استفاده میکنن. در نیپوتو مارکت امکان خرید CHZ و فروش CHZ در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی CHZ در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی چیلیز

تاریخچه قیمت Chiliz
کمترین قیمت امروز
4,485 تومان
بیشترین قیمت امروز
4,700 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
122,761,491 تومان

درباره ارز دیجیتال چیلیز بیشتر بدانید

هدف Chiliz

هواداران تیم‌های مختلف، تنها می‌توانند بازی‌ها را از روی سکوهای ورزشگاه‌ها یا از طریق تلویزیون‌های خود ببینند و نمی‌توانند روی تیم مورد علاقه شان مستقیم، تاثیر گذار باشند. چیلیز این فرصت را برای تعامل با تیم فراهم می‌کند. هدف چیلیز توکنیزه کردن عرصه ورزش است و برای تعامل با تیم‌های مشهور و تیم‌های ورزشی جدید در ورزش‌های مختلف ایجاد شده است؛ به طوری که تماشاگران و طرفداران هم بتوانند نقشی در آینده این تیم‌ها داشته باشند.

پلتفرم چیلیز

پلتفرم Chiliz یک بستر پرداخت رمزارزی است که برای خدمات و محصولات بلاکچینی استفاده می‌شود. چیلیز به کاربران فعال پلتفرم اجازه می‌دهد با مشارکت خود، درآمد کسب کنند. این پلتفرم با ترکیبی از بلاکچین، توکن‌ هواداری (Fan Token) و یک صرافی اختصاصی، انقلابی در دنیای ورزش به وجود آورده است. چیلیز پلتفرمی است که می‌توان از طریق آن پاداش کسب کرد. این شبکه همچنین مجهز به نخستین صرافی مبتنی بر ورزش است که طرفداران از طریق آن می‌توانند توکن‌های طرفداری را معامله کنند و حق رای به دست بیاورند.

صرافی‌ها و کیف پول‌‌های چیلیز

توکن چیلیز را می‌توانید از صرافی‌های متمرکز بایننس، کوکوین، کوین بیس، کراکن، بیت فینکس، هیوبی، OKEx و غیره خریداری کنید. همچنین صرافی‌های غیرمتمرکز یونی سواپ ، بالانسر و صرافی غیرمتمرکز بایننس نیز از جمله بازارهایی هستند که امکان خرید CHZ در آنها وجود دارد. توکن چیلیز را می‌توانید در کیف پول‌های معتبری مثل تراست ولت، متامسک، بایننس چین ولت، اتمیک ولت و کیف پول سخت‌افزاری لجر نگهداری کنید.

توکن‌های طرفداری (Fan Tokens)

کاربران از Fan Tokenهای چیلیز برای رای‌دهی و ارائه پیشنهادات استفاده می‌کنند. این توکن‌ها از طریق فرایند سوزاندن توکن باعث بالا رفتن ارزش می‌شوند. عرضه توکن طرفداری (FTO) راهی عادلانه برای راه‌اندازی توکن‌های طرفداری در بستر Socios.com است. قیمت ثابتی برای پیش‌فروش هر توکن طرفداری مشخص می‌شود و سپس بخشی از کل آنها قبل از ورود به بازار آزاد در دسترس کاربران پلتفرم سوسیوس قرار می‌گیرد. هر عرضه توکن طرفداری (FTO) شامل اطلاعات مهمی مانند تاریخ شروع و پایان FTO، قیمت افتتاحیه و ارزش کل بازار توکن مربوطه است. این ویژگی به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که در فرصتی مناسب قبل از سرمایه‌گذاری پول خود، آگاهانه تصمیم بگیرند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی چیلیز (CHZ)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
چیلیز/تومان
CHZ/IRT
4,485تومان-2.92٪ 122,761,491 تومان
چیلیز/تتر
CHZ/USDT
0.0731تتر-2.32٪ 2,486.8409 تتر

سوالات متداول چیلیز

آخرین اخبار چیلیز

در حال بارگذاری...