لوپرینگ

(LRC)Loopring
-3.75%

12,585

خرید و فروش لوپرینگ

مسئله بالا بودن کارمزد تراکنش ها در شبکه اتریوم، و پروژه‌هایی که تلاش میکنن تحت عنوان راهکارهای لایه ۲ اتریوم بخش زیادی از مشکلات مقیاس‌پذیری و بالا بودن کارمزد شبکه اتریوم را حل کنند، هم‌چنان یک بحث جدید و جذاب به حساب میاد. پروژه لوپرینگ هم یکی از همین پروژه‌های لایه ۲ اتریوم است و به همین خاطر آن را با Loopring L2 نیز می‌شناسند، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) مبتنی بر شبکه اتریوم، که بر روی Loopring ZKRollup ساخته شده است. این پروژه یک DEX مبتنی بر اوردر بوک و AMM است که مانند صرافی‌های متمرکز،‌ تجربه معاملات با کارایی بالا و کارمزد پایین را ارائه می‌دهد. در نیپوتو مارکت امکان خرید لوپرینگ و فروش لوپرینگ در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی LRC در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی لوپرینگ

تاریخچه قیمت Loopring
کمترین قیمت امروز
12,502 تومان
بیشترین قیمت امروز
13,058 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
125,768,977 تومان

درباره ارز دیجیتال لوپرینگ بیشتر بدانید

پروتکل Loopring

لوپرینگ که یک راهکار لایه دوم اتریوم (ETH) به حساب می‌آید و به همین خاطر آن را با Loopring L2 نیز می‌شناسند، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) مبتنی بر شبکه اتریوم است که بر روی Loopring ZKRollup (در ادامه مقاله، این مفهوم را توضیح می‌دهیم) ساخته شده است. این پروژه یک DEX مبتنی بر اوردر بوک و AMM است که مانند صرافی‌های متمرکز،‌ تجربه معاملات با کارایی بالا و کارمزد پایین را ارائه می‌دهد. Loopring L2 بیش از یک صرافی غیرمتمرکز است؛ زیرا به‌عنوان یک برنامه پرداخت نیز عمل می‌کند. کاربران می‌توانند توکن‌های ERC-20 خود را در این شبکه لایه دوم به هر آدرس اتریوم، به‌صورت آنی، ارزان و ایمن ارسال کنند.

توکن LRC

توکن LRC در عملیات‌های پروتکل لوپرینگ نقشی حیاتی و ضروری دارد. اگر شما قصد داشته باشید صرافی غیرمتمرکز خود را بر روی پروتکل لوپرینگ ایجاد کنید، باید حداقل ۲۵۰ هزار توکن LRC را قفل کنید. سپس شما به عنوان یک اپراتور می‌توانید صرافی‌ای را راه‌اندازی کنید که از اثبات اطلاعات درون زنجیره‌ای خود استفاده کنید. اگر یک اپراتور قصد راه‌اندازی یک صرافی بدون این ویژگی را داشته باشد، بایستی ۱ میلیون توکن LRC را استیک کند.
به‌علاوه، توکن LRC یک سازوکار تشویقی برای استفاده صحیح از پروتکل لوپرینگ است. پروتکل لوپرینگ توانایی این را دارد که در صورت عملکرد بد یک صرافی، توکن‌های سپرده‌گذاری‌شده را مصادره کند و در میان کاربرانی که توکن LRC را قفل کرده‌اند، تقسیم کنند. هم‌چنین هر کاربر این توانایی را دارد تا توکن LRC را سپرده‌گذاری یا استیک کند، تا بخشی از کارمزدهایی که به پروتکل پرداخت شده است را دریافت کند.

استاندارد توکن LRC

پروتکل لوپرینگ مبتنی بر بلاکچین اتریوم است و از استاندارد ERC-20 پیروی می‌کند. استخراج توکن LRC از طریق گواه اثبات کار (PoW) امکان‌پذیر است و ماینرها در این شبکه با اعتبارسنجی تراکنش‌های صورت‌گرفته بر بستر این پروتکل، مقداری توکن LRC را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی لوپرینگ (LRC)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
لوپرینگ/تومان
LRC/IRT
12,585تومان-3.75٪ 125,768,977 تومان
لوپرینگ/تتر
LRC/USDT
0.2263تتر-0.26٪ 2,418.8188 تتر

سوالات متداول لوپرینگ

آخرین اخبار لوپرینگ

در حال بارگذاری...