هولو

(HOT)Holo
0.00%

0.0

خرید و فروش هولو

بلاک‌چین هولو قصد دارد پلتفرمی را که پل ارتباطی بین کارابران هولو و اینترنت باشد به مرحله توسعه برساند. ارز دیجیتال هولو روش‌های بهینه‌تر و ارزان‌تر را به توسعه دهندگان بلاک‌چین ارائه می‌دهد. این رمزارز با کاهش هزینه‌های عملیاتی و تسریع روند، تایید تراکنش‌ها را فراهم می‌کند. این ارز دیجیتال از طریق جدول هش توزیع شده این کار را انجام می‌دهد. این پلتفرم به‌تازگی در صنایع مختلف بسیاری به رسمیت شناخته شده است. همچنین از فناوری Post-Blockchain، جهت جدا کردن یکپارچگی داده‌ها استفاده می‌کند.در نیپوتو مارکت امکان خرید هولو و فروش هولو در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی HOT در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی هولو

تاریخچه قیمت Holo
کمترین قیمت امروز
0.0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0.0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0.0 تومان

درباره ارز دیجیتال هولو بیشتر بدانید

نسل جدید تکنولوژی بلاکچین

در سیستم نوظهور هولوچین، اجماع جهانی صورت نمی‌گیرد. درعوض هر نماینده در بلاک چین عمومی، یک فورک شخصی حفظ می‌کند که به طور محدود بر بستر بلاک چین عمومی با جدول هش توزیع شده، مدیریت و ذخیره می‌شود. این موضوع باعث می شود هیچ محدودیت مقیاس پذیری وجود نداشته باشد و برنامه های غیرمتمرکز بر بستر هولوچین نسبت به بلاک چین های سنتی می‌توانند با انجام کار کمتر بازده بیشتری داشته باشند.

چه چیزی هولوچین را متفاوت می‌کند؟

در بلاک‌ چین سنتی، هر عضو باید به طور مستقل، شبکه را به عنوان یک مجموعه کل تایید کرده و یکپارچگی آن را حفظ کند.در سیستم هولوچین برای برنامه‌های توزیع شده، نیازی نیست که هر عامل یا کاربر زنجیره سابق فعالیت‌های بلاک چین عمومی را حفظ کند. در عوض، هر عامل یک بلاک‌ چین تک را حفظ می‌کند که با کلیدهای کریپتوگرافیک منحصر به فرد آن تعامل ایجاد می‌کند. بخش عمومی آن بلاک چین را رودخانه‌ای تصور کنید که از جویبارهای آب کوچکتر که همان بلاک‌ چین‌های هر عامل است تشکیل شده است.

معنای هولوچین

توسعه دهندگان هولوچین توضیحات مختلفی در خصوص نام آن داده‌اند. سیستم هولوچین همانند هولوگرام (واقعیت مجازی) است که در آن پرتوهای نور برای ایجاد یک الگوی سه بعدی با یکدیگر تعامل ایجاد می‌کنند و یک تصویر را تشکیل می‌دهند. به علاوه، این فناوری برای عملکرد خود از الگوهای کلی و جامع بلاکچین بهره می‌برد. به طور خلاصه می‌توان گفت هولو چین بی نهایت تراکنش را می‌تواند در هر ثانیه مدیریت کند. به بیان دیگر تعداد تراکنش در ثانیه به دلیل ماهیت هولوچین اساسا بی معنی است.توسعه دهندگان بیان کردند هولوچین به عنوان چارچوب برنامه، هیچگونه محدودیت تراکنش بر ثانیه اعمال نمی‌کند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی هولو (HOT)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
هولو/تومان
HOT/IRT
0.0تومان0.00٪ 0.0 تومان
هولو/تتر
HOT/USDT
0.000968تتر0.00٪ 30.481352 تتر

سوالات متداول هولو

آخرین اخبار هولو

در حال بارگذاری...