کرونوس

(CRO)Cronos
0.00%

0

خرید و فروش کرونوس

شرکت کریپتو دات کام تاکنون راه حل‌های متنوعی برای سرعت بخشیدن به فرآیند پذیرش عمومی ارزهای دیجیتال طراحی کرده که به کاربران کمک می‌کنند کنترل کامل پولشان را در اختیار داشته باشند و هم‌چنین از هویت و داده‌های شخصی خود محافظت کنند. کرونوس چین یکی از مهم‌ترین محصولات Crypto.com بوده که نقش اصلی آن پشتیبانی و قدرت بخشیدن به اپلیکیشن موبایل کریپتو دات کام است. برخلاف ارز دیجیتال بسیاری از صرافی‌های رمز ارزی، کرونوس فقط ابزاری برای مبادله نیست و یک توکن کاربردی محسوب می‌شود. از جمله دلایل بالا بودن حجم خرید و فروش کرونوس (Cronos - CRO) کریپتو دات کام همین موضوع است. در نیپوتو مارکت امکان خرید کرونوس و فروش کرونوس در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی CRO در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی کرونوس

تاریخچه قیمت Cronos
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال کرونوس بیشتر بدانید

کرونوس چیست؟

کرونوس یا همان Crypto.com سابق، یک صرافی رمزارز برجسته است که طیف گسترده‌ای از دارایی‌ها و محصولات مرتبط با بلاک چین را پوشش می‌دهد. کاربران می‌توانند در بستر این پلتفرم به خرید‌، فروش و معامله هر یک از دارایی‌های موجود در لیست گسترده ارز‌های این صرافی بپردازند و در ازای انجام این کار هزینه و فی بسیار پایینی پرداخت کنند. علاوه بر این‌، این کمپانی کارت‌های اعتباری مبتنی بر ارز دیجیتال، صرافی غیرمتمرکز، کیف پول ارز دیجیتال و یک بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT‌) نیز در سبد محصولات خود دارد. این صرافی همچنین به کاربران این امکان را می‌دهد تا رمزارز خود را استیک کرده یا دارایی خود را برای بازه زمانی مشخصی در کیف پول Crypto.com نگهداری و تا ۱۴.۵ درصد سود دریافت کنند.در مجموع‌ Crypto.com برای افرادی که تمایل دارند تا کار‌های زیادی فراتر از خرید و هولد را با استفاده از دارایی‌های رمزارز خود انجام دهند گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود.

سرویس‌ها و محصولات Crypto.com

نباید را صرفا یک صرافی برای خرید و فروش بدانیم، بهتر است با محصولات مختلف آن آشنا شویم.
۱. سرمایه‌گذاری در NFT. پلتفرم کرونوس امکان خرید، فروش و ساخت توکن‌های غیرقابل تعویض را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید در بخش NFT پلتفرم Crypto.com از جدیدترین آثار با خبر شوید. علاوه‌بر این، امکان دنبال کردن کلکسیون‌ها و هنرمندان مختلف نیز در این سرویس وجود دارد.
۲. دبیت کارت یا کارت نقدی این کارت به کاربران اجازه می‌دهد که با خرج کردن ازآن، پاداش مبتنی بر رمزارز دریافت کنند. برای اینکه در دسته واجدین شرایط دریافت این کارت قرار بگیرید لازم است تا میزان معینی از توکن CRO را به مدت حداقل ۱۸۰ روز استیک کنید.
۳.سرویس کسب درآمد شما می‌توانید تا ۱۴.۵ درصد پاداش که به صورت هفتگی پرداخت می‌شود را به واسطه استیک کردن کویندر این پلتفرم به خود اختصاص دهید.
۴. سواپ کرونوس در حوزه دیفای نیز سرویس ارائه کرده است. این پلتفرم دارای یک سواپ دارد که در آن سرویس‌هایی مانند استخرهای نقدینگی و سیستم ییلد فارمینگ ارائه می‌شود.
۵. کیف پول کرونوس در کنار محصولات و سرویس‌های دیگر، یک کیف پول دیفای و غیرحضانتی عرضه کرده است. این کیف پول قابلیت ارسال، دریافت، سواپ و استیک رمزارزهای متنوع را دارد.
۶. کرونوس چین زنجیره کرونوس (Cronos Chain‌) یک بلاک چین سازگار با اتریوم است که اخیرا به منظور اجرای موازی و همسو با بلاک چین Crypto.org راه‌اندازی شده است. این زنجیره شبیه و قابل مقایسه با بایننس چین و بایننس اسمارت چین (سازگار با ماشین مجازی اتریوم‌) است.

ارز دیجیتال CRO

CRO به صورت مبتنی بر بلاک چین اتریوم (ETH) و بر اساس استاندارد سازگاری ERC-20 ساخته شده است. کل عرضه CRO به ۳۰ میلیارد توکن (با توجه به سوزانده شدن ۷۰ میلیارد توکن CRO در سال ۲۰۲۱‌) محدود می‌شود که تمامی این توکن‌ها در زمان راه‌اندازی این بلاک چین مینت شدند. بنابراین‌، این رمزارز غیرقابل ماین یا استخراج است. همچنین به‌غیر از کیف پول Crypto.com، برای نگهداری CRO می‌توانید از کیف پول سخت افزاری لجر و کیف پول‌های نرم افزاری متامسک، اتمیک ولت و تراست ولت است‍فاده کنید.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی کرونوس (CRO)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
کرونوس/تومان
CRO/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
کرونوس/تتر
CRO/USDT
0.048594تتر0.00٪ 22.246333 تتر

سوالات متداول کرونوس

آخرین اخبار کرونوس

در حال بارگذاری...