کازمس

(ATOM)Cosmos
-2.80%

499,900

خرید و فروش کازمس

کازمس که خود را اینترنت بلاک چین می نامد، یک شبکه غیرمتمرکز از بلاک چین های مستقل و در عین حال قابل تعامل است که قادر به تبادل اطلاعات و توکن ها بین یکدیگر بدون نیاز به اجازه هستند. عرضه اولیه کوین ICO توکن اتم در سال 2017 انجام شد و 16,000,000.8 دلار در 30 دقیقه جمع آوری شد.در نیپوتو مارکت امکان خرید Atom و فروش Atom در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی Atom در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است

نمودار هفتگی کازمس

تاریخچه قیمت Cosmos
کمترین قیمت امروز
495,581 تومان
بیشترین قیمت امروز
513,915 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
117,799,060 تومان

درباره ارز دیجیتال کازمس بیشتر بدانید

اکوسیستم کازموس

این بلاک چین با شعار: «اینترنت بلاک چین‌ها» از ابتدا با هدف برطرف کردن معضل دیگر شبکه‌ها پا به میدان گذاشت . کازموس (Cosmos) مجموعه‌ای از بلاک چین‌های موازی و مستقل است که قابلیت ارتباط با یکدیگر را دارند و با هدف افزایش مقیاس‌پذیری و توان ایجاد ارتباط بین شبکه‌های مختلف پا به عرصه گذاشت. هم‌اکنون اکوسیستم کازموس مجموعه‌ای از ۵۳ بلاکچین مختلف است که می‌توانند به کمک پروتکل ارتباطی توسعه‌یافته توسط این مجموعه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. کازموس هاب (Cosmos Hub)، نخستین و تاکنون مهم‌ترین شبکه این مجموعه است.

ارز دیجیتال اتم (ATOM)

ارز دیجیتال بومی کازموس هاب، کوین اتم ATOM است و سه کاربرد اصلی برای این شبکه دارد: پرداخت هزینه تراکنش (گس)، استیکینگ و مشارکت در فرایندهای حاکمیتی.

اتم ۲ چیست؟

طرح اتم ۲ پیشنهادهایی برای مدل جدید توزیع ارز دیجیتال اتم و اصلاحاتی در زمینه امنیت بین‌زنجیره‌ای ارایه میدهد. در مدل جدید، سیستم حاکمیتی جدیدی برای کازموس هاب معرفی شده است که به دارندگان ارز دیجیتال بومی این اکوسیستم این امکان را می‌دهد که با واگذاری ATOM خود به اعتبارسنج‌هایی که در زنجیره‌های دیگر فعالند، به ارتقای امنیت کل شبکه کمک کنند. این افراد که استیک‌کنندگان اتم هستند، در ازای این کار خود پاداش دریافت می‌کنند.

ارز دیجیتال اتم را در چه کیف پولی نگهداری کنیم؟

ارز دیجیتال اتم را می‌توان در کیف پول‌های متفاوتی به شکل ایمن نگهداری کرد. مهم‌ترین کیف پول‌های این اکوسیستم عبارتند از کیف پول کپلر، والت Cosmostation ، تراست والت و Math Wallet. همچنین این ارز قابلیت نگهداری در کیف پول سخت‌افزاری لجر را نیز دارد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی کازمس (ATOM)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
کازمس /تومان
ATOM/IRT
499,900تومان-2.80٪ 117,799,060 تومان
کازمس /تتر
ATOM/USDT
9.003تتر-0.94٪ 2,383.900 تتر

سوالات متداول کازمس

آخرین اخبار کازمس

در حال بارگذاری...