نئو

(NEO)Neo
0.00%

0

خرید و فروش نئو

نئو یک شبکه بلاک چین و یک رمزارز برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز و انتقال داده‌های بین‌المللیه. هدف اولیه نئو استفاده از قراردادهای هوشمند و تبدیل شدن به پلتفرمی برای ایجاد محصولات و خدمات غیرمتمرکز بود. این شبکه به دلیل اینکه امکانات مشابهی با شبکه اتریوم داره با عنوان “اتریوم چینی” شناخته میشد.این پروژه در ابتدا با نام آنت شرز در سال 2014 تاسیس شد اما در سال 2017 با ایده ترکیب گذشته و آینده به نئو تغییر برند داد. در نیپوتو مارکت امکان خرید نئو و فروش نئو در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی NEO در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی نئو

تاریخچه قیمت Neo
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال نئو بیشتر بدانید

پلتفرم نئو

پلتفرم نئو به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا از نرم افزار آن استفاده کنند و قراردادهای هوشمندی را راه اندازی کنند، که با نام قراردادهای نئو (NeoContracts) شناخته می‌شوند. توسعه دهندگان با استفاده از این اسمارت کانترکت‌ها می‌توانند برنامه‌های غیرمتمرکز (DAPP) بسازند و خدمات و محصولات دنیای واقعی را به دنیای کریپتو وارد کنند.این قرار دادها متفاوت از دیگر اسمارت کانترکت ها هستند؛ توسعه دهندگان می‌توانند برنامه‌ها را با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی محبوبی مثل +C و جاوا بنویسند و نیازی به یادگیری زبان برنامه نویسی جدید ندارند. به علاوه، قابلیت همکاری NeoContractها در بین زبان‌های برنامه نویسی مختلف، برای توسعه دهندگانی که قصد ساخت Dappها را دارند، بسیار جذاب است.

نئو یا اتریوم؟

از آنجایی که نئو خود را با القابی چون “قاتل اتریوم (ETH)” ، “اتریوم چینی” و یا “اتریوم بعدی” معرفی می‌کند، به تفاوت ها و شباهت های ای دو شبکه میپردازیم:
هر دو شبکه به توسعه دهندگان اجازه ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز و توکن‌ها را می‌دهند.
کارمزد همه تراکنش‌ها در این دو شبکه، توسط کوین‌های آنها پرداخت می‌شوند.
هر دو بلاکچین، تورینگ کامل (Turing Complete) هستند؛ ماشین‌های مجازی اتریوم EVM و نئو، NeoVM نام دارند. این ماشین‌ها می‌توانند هر مشکلی که به آنها داده می‌شود را حل کنند.
نئو قادر است ۱۰۰۰۰ تراکنش را در ثانیه پردازش کند؛ اما اتریوم تنها ۱۵ تراکنش را می‌تواند پردازش کند.
نئو از زبان‌های برنامه نویسی محبوبی چون ++C، جاوا، #C و Go پشتیبانی می‌کند اما اتریوم تنها از زبان سالیدیتی (Solidity) پشتیبانی می‌کند.
کوین اتر قابلیت تقسیم به بخش‌های کوچک‌تر را دارد در حالی نئو یکی از معدود کریپتوهایی است که نمی‌توان آن را به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم کرد.
نئو اولین و بزرگ‌ترین رمز ارز چینی است و توسط دولت چین حمایت می‌شود و از طرف دیگر، اتریوم توسط چین پشتیبانی نمی‌شود بنا براین، نئو پتانسیل این را دارد که بخش عظیمی از بازار چین و دیگر کشورهای آسیایی را در اختیار داشته باشد.

کوین NEO

این بلاک چین دارای دو رمز ارز بومی است؛ NEO که برای رای‌دهی به تغییرات پروتکل به کار می‌رود و GAS که برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها استفاده می‌شود. توکن‌های گس می‌توانند به ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ واحد تقسیم شوند. در بلاک پیدایش یا جنسیس (اولین بلاک هر بلاک چین) در مجموع ۱۰۰ میلیون کوین نئو تولید شدند؛ ۵۰ میلیون کوین به سرمایه گذاران اولیه، از طریق عرضه اولیه کوین (ICO) در سال ۲۰۱۶ فروخته شد. ۵۰ میلیون کوین باقیمانده نیز در یک قرارداد هوشمند قفل شدند و هر سال، حداکثر ۱۵ میلیون کوین جدید از حالت قفل در می‌آید. مقدار کل کوین‌های NEO ثابت است و نمی‌تواند افزایش یابد.

استخراج رمز ارز نئو

ارز نئو قابل استخراج نیست. می‌توان گفت که نئو از سیستم استیکینگ به جای ماینینگ استفاده می‌‌کند؛ درواقع بعد از تایید تراکنش‌ها توسط کاربرانی که کوین‌های نئو را سپرده گذاری کرده‌اند به آنها توکن GAS پرداخت میشود و این توکن را را می‌توان با NEO مبادله کرد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی نئو (NEO)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
نئو/تومان
NEO/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
نئو/تتر
NEO/USDT
7.46تتر0.00٪ 26.90 تتر

سوالات متداول نئو

آخرین اخبار نئو

در حال بارگذاری...