نکسو

(NEXO)Nexo
0.00%

0

خرید و فروش نکسو

نکسو، یک پلتفرم وام‌دهی است که در سال ۲۰۱۸ شروع به کار کرده و از پیشگامان پلتفرم‌های وامدهی کریپتویی محسوب میشه. امروزه پلتفرم نکسو به یک اکوسیستم مالی کامل تبدیل شده‌ که کاربران اون می‌تونن با ارزهای دیجیتال خود خرید و فروش کنن و وام بگیرن. پلتفرم نکسو، این امکان رو به مشتریان می‌ده که با وثیقه گذاشتن دارایی‌های دیجیتالشون مثل بیت کوین، اتر، استیبل کوین‌ها و انواع مختلف کریپتوها، ارز فیات و استیبل کوین وام بگیرن.در نیپوتو مارکت امکان خرید نکسو و فروش نکسو در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی NEXO در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی نکسو

تاریخچه قیمت Nexo
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال نکسو بیشتر بدانید

پلتفرم نکسو

نکسو از پیشگامان پلتفرم‌های وامدهی کریپتویی محسوب می‌شود. امروزه پلتفرم Nexo به یک اکوسیستم مالی کامل تبدیل شده‌ است که کاربران آن می‌توانند با ارزهای دیجیتال خود خرید و فروش و معامله کنند و وام بگیرند. پلتفرم Nexo این امکان را به مشتریان می‌دهد که با وثیقه گذاشتن دارایی‌های دیجیتال خود مثل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، استیبل کوین‌ها و انواع مختلف کریپتوهای دیگر، ارز فیات و استیبل کوین وام بگیرند. این وام از طریق انتقال بانکی یا کارت اعتباری نکسو (در ادامه معرفی می‌کنیم) دریافت می‌شود. کاربران می‌توانند با تایید فوری، بدون هزینه و بازپرداخت ماهانه، در عرض ۲۴ ساعت از ۵۰ دلار تا ۲ میلیون دلار وام بگیرند و آن را با بیش از ۴۰ ارز فیات، استیبل کوین یا ترکیبی از ارزهای دیجیتال و فیات بازپرداخت کنند.

دریافت وام از پلتفرم نکسو

برای دریافت وام کریپتویی، تنها کاری که کاربران باید انجام دهند این است که از دارایی‌های دیجیتال خود به عنوان ضمانت بازپرداخت استفاده کنند. این امر به کاربران این امکان را می‌دهد که بسته به سطح وفاداری و نسبت بین توکن‌های NEXO و سایر دارایی‌های کریپتویی موجود در پرتفوی خود، تا حداکثر ۱۳.۹٪ نرخ بهره (APR) وام بگیرند. همچنین اگر ارزش دارایی‌های دیجیتالی که به‌عنوان وثیقه گذاشته شده‌اند کاهش یابد و در زمانی که پوزیشن وام نزدیک به کال مارجین شدن باشد به کاربران از طریق الگوریتم های، بازپرداخت خود کار وام و یا انتقال خودکار وثیقه برای حفظ نسبت LTV کمک می کند که از اعتبار کریپتویی خود استفاده کنند و آنها را مدیریت کنند.

ایده و هدف نکسو

در طول ۱۰ سال گذشته Nexo به میلیون‌ها نفر در سراسر اروپا وام‌های فوری ارائه کرده است. نکسو معتقد است که دنیای دیجیتال به بهبود زندگی ما کمک می‌کند و قصد دارد با ارائه وام‌های فوری با پشتوانه کریپتو، به جهان کمک کند. این اهداف عبارتند از: دسترسی سریع به پول نقد،حفظ مالکیت دارایی‌های دیجیتال به جای فروش دارایی‌هایشان، با وام گرفتن از نکسو و قراردادهای شفاف بلاک چین که مالکیت دارایی‌های دیجیتال به وسیله قراردادهای وام شفاف تضمین می‌شود.

نکسو چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

۱- وام فوری با پشتوانه کریپتو
۲- کسب سود از بخش Earn Crypto
۳- وام‌گیری ارز فیات
۴-کارت اعتباری Nexo
۵-وام NFT

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی نکسو (NEXO)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
نکسو/تومان
NEXO/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
نکسو/تتر
NEXO/USDT
0.539تتر0.00٪ 19.938 تتر

سوالات متداول نکسو

آخرین اخبار نکسو

در حال بارگذاری...