پکس گلد

(PAXG)Pax gold
0.00%

0

خرید و فروش پکس گلد

پکسوس گلد یا پکس‌جی یک توکن با نسبت یک به یک با طلاست، هر توکن آن نمایان‌گر یک اونس طلا مطابق با استانداردهای شمش‌ طلای لندن است. هر کس مالکیت یک توکن پکس جی را داشته باشد، به معنای مالیکت یک اونس طلا معادل ۳۱.۱ گرم از یک شمش طلا درانبار مورد تایید شرکت پکسوس تراست است، به عبارت دیگه شما صاحب اصلی همان مقدار طلا ی ذخیره شده هستید..در نیپوتو مارکت امکان خرید پکسوس گلد و فروش پکسوس گلد در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی PAXG در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی پکس گلد

تاریخچه قیمت Pax gold
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
0 تومان

درباره ارز دیجیتال پکس گلد بیشتر بدانید

پکسوس گلد

کِرو فایننس (Curve Finance) با ۱۴/۲۶ میلیارد دلار ارزش قفل‌شده، بزرگ‌ترین دکس در حوزه دیفای است. این پلتفرم روی شبکه اتریوم و مخصوص تبادل استیبل کوین‌ها طراحی شده است. کرو را می‌توان معادل دکس یونی سواپ برای استیبل کوین‌ها دانست و از طرف دیگر با‌توجه به مدل قیمت‌گذاری آن، گزینه مناسبی برای سواپ نسخه‌های توکنیزه شده کوین‌های مختلف به‌حساب می‌آید. کرو را می‌توان مجموعه‌ای از استخرهای دارایی نامید که به افراد اجازه می‌دهد دارایی‌شان را به استخرهای نقدینگی مختلف وارد و در شبکه فایل کوین (Filecoin) فضای ذخیره‌سازی غیرمتمرکز و سرویس ابری غیرمتمرکز را در یک بازار آزاد و در مقیاس جهانی ارائه می‌کند. تعداد پروژه‌هایی که از فایل کوین استفاده می‌کنند از ۴۰ پروژه در ابتدای سال ۲۰۲۱ به بیش از ۳۳۰ پروژه افزایش داشته است. در واقع فایل کوین (Filecoin) شبکه‌ای برای توزیع فضای ذخیره‌سازی در بستر بلاکچین است. ماینرهای فایل کوین ظرفیت ذخیره‌سازی شبکه را فراهم کرده و با تولید استیبل کوین‌ها با دارایی‌های پشتوانه متنوعی ایجاد می‌شوند. یکی از این پشتوانه‌های محبوب و قابل اطمینان، فلزات گران‌بها، به ویژه طلا است. شمش طلا به عنوان وثیقه درون انبارها محفوظ می‌ماند و توکن‌های صادرشده در بین افراد مبادله می‌شوند؛ سازوکاری که دقیقا شرکت Paxos از آن بهره می‌برد.
پکسوس گلد توسط کمپانی پکسوس (Paxos) ارائه شده است. پکسوس گلد یا پکس‌جی (PAXG) یک توکن با پشتوانه فیزیکی است که هر توکن آن نمایان‌گر یک اونس طلا مطابق با استانداردهای شمش‌ طلای لندن (London Good Delivery) است. این پشتوانه‌ها در انبارهای رسمی و مورد تایید نگهداری می‌شوند. به عبارت دیگر، هر کس مالکیت توکن PAXG را داشته باشد، مالک معادل اونس طلا در آن انبار مورد تایید است که تحت نظر شرکت Paxos Trust نظارت می‌شود. از آنجایی که ارزش توکن‌ها به‌طور مستقیم با ارزش طلا گره خورده است، قیمت این توکن به موازات قیمت لحظه‌ای اونس جهانی، نوسان می‌کند.

هدف از عرضه پکسوس گلد

شاید برای خیلی از افراد نگهداری طلا به‌صورت فیزیکی کار دشواری باشد. همچنین عده‌ای می‌خواهند سبد دارایی‌های خود را متنوع نگه دارند و انواع دارایی‌ها را داشته باشند. هدف دیگر از به‌وجود آمدن پکسوس گلد، در اختیار داشتن ارزش طلا به‌عنوان یک وسیله برای ذخیره ارزش است. بسیار از افراد می‌خواهند که نقدینگی خود را به صورت طلا و فلزات گران‌بها نگهداری کنند و از نوسانان قیمتی آن نیز بهره‌مند شوند؛ بنابراین اضافه کردن PAXG به سبد دارایی‌شان می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

محصولات شرکت پکسوس

شرکت پکسوس علاوه‌ بر PAXG، محصولات دیگری نیز دارد که خدمات و سرویس‌های متنوعی به فعالان بازار مالی و کریپتو ارائه می‌کند. کارگزاری کریپتو (Crypto brokerage)، استیبل کوین پکسوس (Paxos Standard) یا USDP که این ارز دیجیتال برابر با یک دلار آمریکا است و قیمت ثابت دارد، پکس گلد (PAX Gold) که شناخته‌شده‌ترین محصول ین شرکت است و صرافی ایت بیت (itBit) که از ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتر، بیت کوین کش، لایت کوین و پکس گلد پشتیبانی می‌کند.

توکن پکس جی (PAXG)

پکسوس گلد یا پکس جی یک توکن ERC20 بر بستر اتریوماست و تمام عرضه ی آن در گردش است. در نظر داشته باشید هر زمان که PAXG را از حساب Paxos خود خرید و فروش می‌کنید، باید هزینه‌ اندکی را بابت صدور یا ابطال توکن‌های PAXG پرداخت کنید. این هزینه‌ها در صرافی itBit یا هر جای دیگری خارج از کیف پول Paxos اعمال نمی‌شود. همچنین هر زمان که توکن‌های PAXG از طریق شبکه اتریوم ارسال می‌شوند، Paxos کارمزد تراکنش ناچیزی معادل ۰.۰۲ درصد را دریافت و شبکه اتریوم (ETH) نیز کارمزد شبکه خود را دریافت می‌کند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی پکس گلد (PAXG)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
پکس گلد/تومان
PAXG/IRT
0تومان0.00٪ 0 تومان
پکس گلد/تتر
PAXG/USDT
1,996.00تتر0.00٪ 16.17 تتر

سوالات متداول پکس گلد

آخرین اخبار پکس گلد

در حال بارگذاری...