هدرا

(HBAR)Hedera
-1.89%

3,809

خرید و فروش هدرا

کوین HBAR رمزارز بومی شبکه هدرا است. عرضه این کوین ثابت است و در مجموع ۵۰ میلیارد واحد از آن وجود خواهد داشت ودر حساب خزانه شبکه Hedera نگهداری و مدیریت میشود. مدیریت خزانه هم توسط گروهی از افراد انجام می‌شود که می‌توانند مجوز انتشار توکن‌های HBAR را از طریق مکانیسم چند امضایی صادر کنند. ارز دیجیتال HBAR برای تامین هزینه‌های شبکه هدرا هشگراف استفاده می‌شود، به این معنی که کاربران برای انجام تراکنش‌ها و اجرای برنامه‌ها باید این رمزارز را خریداری کنند. و یا با استیک کردن کوین HBAR قراردادهای هوشمند پروکسی استیکینگ، کاربران می‌توانند بخشی از پاداش‌ها و هزینه‌هایی را که از طریق پردازش تراکنش‌ها در شبکه ایجاد می‌شود، به دست آورند.در نیپوتو مارکت امکان خرید هدرا و فروش هدرا در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی HBAR در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی هدرا

تاریخچه قیمت Hedera
کمترین قیمت امروز
3,766 تومان
بیشترین قیمت امروز
3,881 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
122,512,212 تومان

درباره ارز دیجیتال هدرا بیشتر بدانید

هدف شبکه Hedera

شبکه Hedera با استفاده از مکانیسم گواه اثبات سهام و مکانیسم اجماع هشگراف، توانسته است از امنیت و سرعت تراکنش بالا بهره‌مند شود. در این روش افراد می‌توانند با استیک کردن کوین HBAR، به یکی از نودهای شبکه هدرا تبدیل شوند و با استفاده از مکانیسم اجماع هشگراف به پردازش تراکنش‌ها در این شبکه بپردازند. همچنین کارمزد تراکنش‌ها در این شبکه نسبت به شبکه‌های بلاکچینی بسیار پایین‌تر است. استفاده از مکانیسم هشگراف در ساختار این شبکه باعث می‌شود تا شبکه هدرا مقیاس‌پذیری بسیار بالایی داشته باشد و زمان تایید تراکنش‌ها در این شبکه به شدت کاهش یابد.

سرویس‌ها و خدمات شبکه Hedera

سرویس‌های شبکه Hedera مجموعه‌ای از API‌ها هستند که به شما امکان ایجاد حساب‌ها، توکن‌ها، نوشتن داده‌ها در دفتر کل، نوشتن قراردادهای هوشمند بر بستر شبکه هدرا و سایر عملکردها را می‌دهند. سرویس‌های شبکه هدرا می‌توان در دسته‌بندی‌های زیر قرار داد:
1-ساخت توکن در شبکه هدرا.
2-سرویس اجماع هدرا که (HCS) به عنوان یک لایه قابل اعتماد برای هر برنامه کاربردی یا شبکه‌های مختلف عمل کرده است.
3-قراردادهای هوشمند شبکه Hedera که با استفاده از این سرویس توسعه‌دهندگان می‌توانند برنامه‌های غیرمتمرکز خود را با قراردادهای هوشمند با زبان سالیدیتی (Solidity) ایجاد کنند.
4- File Service برای ذخیره‌سازی داده‌ها، توسعه‌دهندگان با استفاده از این سرویس می‌توانند داده‌ها، فایل‌ها و اطلاعات شبکه‌های خود را ذخیره سازی کنند.

کوین HBAR

کوین HBAR در حساب خزانه شبکه Hedera نگهداری شده و توسط این خزانه مدیریت می‌شود. مدیریت خزانه شبکه هدرا توسط گروهی از افراد انجام می‌شود که می‌توانند مجوز انتشار توکن‌های HBAR را صادر کنند.ارز دیجیتال HBAR برای تامین هزینه‌های شبکه هدرا هشگراف استفاده می‌شود، به این معنی که کاربران برای انجام تراکنش‌ها و اجرای برنامه‌ها باید این رمزارز را خریداری کنند.

استیک کردن هدرا

قسمتی از کوین‌های HBAR از طریق فرایندی به نام پروکسی استیکینگ (proxy staking) توزیع می‌شوند، که در آن هر دارنده HBAR می‌تواند ارز دیجیتال خود را در قراردادهای هوشمند قفل کند و نمایندگی آن‌ها را به یکی از گره‌های تأیید شده در شبکه اختصاص دهد.
با استیک کردن کوین HBAR در این قراردادهای هوشمند، کاربران می‌توانند بخشی از پاداش‌ها و هزینه‌هایی را که از طریق پردازش تراکنش‌ها در شبکه Hedera Hashgraph ایجاد می‌شود، به دست آورند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی هدرا (HBAR)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
هدرا/تومان
HBAR/IRT
3,809تومان-1.89٪ 122,512,212 تومان
هدرا/تتر
HBAR/USDT
0.0685تتر-0.58٪ 2,440.0798 تتر

سوالات متداول هدرا

آخرین اخبار هدرا

در حال بارگذاری...