فلو

(FLOW)Flow
-2.83%

40,105

خرید و فروش فلو

فلو بلاکچینی سریع، غیر متمرکز و مناسب برای توسعه‌دهندگان است که دلیل اصلی روی کار آمدن آن ایجاد نسل جدیدی از بازی‌ها، اپلیکیشن‌ها و دارایی‌های دیجیتالی خواهد بود. در واقع ارز FLOW سعی دارد به موارد ذکر شده ارزش و قدرت بیشتری دهد و به توسعه چشمگیر آنها کمک کند.این رمز ارز تنها بلاکچین تک لایه حاضر در فضای ارزهای دیجیتال به شمار می‌آید که توسط تیمی از حرفه‌ای‌ها و مجموعه‌هایی مجرب روی کار آمد. این تیم از کریپتو کیتیز، NBA Top Shop و کیف پول Dapper تشکیل شده است.در نیپوتو مارکت امکان خرید فلو و فروش فلو در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی FLOW در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی فلو

تاریخچه قیمت Flow
کمترین قیمت امروز
39,702 تومان
بیشترین قیمت امروز
41,266 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
126,824,106 تومان

درباره ارز دیجیتال فلو بیشتر بدانید

معرفی پروتکل Flow Dapper

پروتکل Flow Dapper یک بلاک چین جدید برای نسل بعدی اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها و دارایی‌های دیجیتالی است.اکنون این پروتکل به کاربران اجازه می‌دهد تا انواع اپلیکیشن‌ها و بیزینس‌های کریپتویی را بر روی آن بسازند. برنامه‌هایی که مبتنی بر این پروتکل هستند، کاربرانشان را قادر می‌سازند که به دیتاهای خود کنترل داشته باشند و حتی می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی جدیدی را بسازند و در بازارهای جهانی معامله کنند.
فلو دپر مبتنی بر یک معماری منحصر به فرد و چندمنظوره است. قراردادهای هوشمند Flow می‌توانند مانند بلوک‌های لِگو بر روی یکدیگر سوار شوند، تا به اپ‌هایی که عده زیادی از مردم آنها را استفاده می‌کنند، قدرت دهند؛ مانند طرفداران تیم‌های بسکتبال و کسب و کارهای بزرگ.

توکن FLOW

توکن FLOW رمز ارز بومی و کاربردی شبکه فلو است. Flow یک زیرساخت دیجیتالی است و توکن FLOW نیز سوخت این شبکه است. این ارز دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت برای اکوسیستم این شبکه به کار می‌رود. FLOW توسط ولیدیتورها، توسعه دهندگان و کاربران برای مشارکت در شبکه فلو و دریافت پاداش به کار می‌رود. همچنین کارمزد تراکنش‌ها و مشارکت در برنامه‌های حاکمیتی آینده این پروتکل نیز کاربرد دارد.

کاربرد ارز فلو

هنرمندان یا گروه‌های موسیقی می‌توانند از توکن‌های FLOW استفاده کنند تا راه‌های ارتباطی و طرفداری جدیدی برای طرفدارانشان ایجاد کنند.
بازی‌ها و بازیکنان می‌توانند برای دارایی‌ها و هویتشان ارزش دیجیتال ایجاد کنند. پلتفرم‌ها و طرفداران ورزش در سراسر جهان می‌توانند یادگاری‌های دیجیتالی را به صورت تایید شده، معتبر و با رعایت قانون کپی رایت معامله کنند
هم چنین به عنوان کاربر، شما می‌توانید از طریق NBA Top Shot و یا خرید آثار هنری از بازار توکن‌های غیر قابل تعویض VIV3، با پروتکل Flow Dapper تعامل کنید، می‌توانید از دیگر برنامه‌هایی که بر روی بلاک چین فلو سوار شده‌اند استفاده کنید. همچنین می‌توانید این کریپتو را سهام گذاری یا استیک کنید و با آن رای دهید.توسعه دهندگان نیز می‌توانند از ابزارهای مختلف داخل FLOW استفاده کنند و Dappهای خودشان را بسازند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی فلو (FLOW)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
فلو/تومان
FLOW/IRT
40,105تومان-2.83٪ 126,824,106 تومان
فلو/تتر
FLOW/USDT
0.720تتر-1.66٪ 2,483.334 تتر

سوالات متداول فلو

آخرین اخبار فلو

در حال بارگذاری...