ایاس

(EOS)Eosio
-3.37%

38,863

خرید و فروش ایاس

ایاس eosio از ابتدا برای پشتیبانی از برنامه های بلاک چین ایمن با استفاده آسان و مقیاس پذیر طراحی شده است. eos نام بلاکچینی که روی پروتکل eos io اجرا می شود و نام توکن سیستم بلاک چین eos است واز مدل اثبات سهام واگذار شده استفاده میکند میتواند در هر نیم ثانیه یک بلاک تولید کند.در نیپوتو مارکت امکان خرید EOS و فروش EOS در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی EOS در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

نمودار هفتگی ایاس

تاریخچه قیمت Eosio
کمترین قیمت امروز
38,517 تومان
بیشترین قیمت امروز
40,175 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
116,445,718 تومان

درباره ارز دیجیتال ایاس بیشتر بدانید

ارز دیجیتال ایاس چیست؟

EOS پلتفرمی بر بستر بلاک چین برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapp) است و عملکردی مشابه با اتریوم دارد. این پلتفرم، مجموعه خدمات و عملکردهایی مشابه با سیستم عامل ارائه می‌دهد که برنامه‌های غیرمتمرکز می‌توانند از آن استفاده کنند. ایده پشت پلتفرم EOS، گردآوری بهترین ویژگی‌های تکنولوژی قراردادهای هوشمند مختلف، امنیت و پشتیبانی از محاسبات اتریوم در یک پلتفرم است.

ویژگی های مهم ایاس

ارز دیجیتال ایاس با استفاده از الگوریتم اثبات سهام، ویژگی‌های مهمی را بر بستر بلاک چین خود دارد که شامل موارد زیر است:
• کوین‌های EOS را می‌توانید آزادانه انتقال دهید؛ زیرا بر خلاف سایر بلاک چین‌های گواه اثبات کار (POW)، کارمزد ماینینگ وجود ندارد. ش تراکنش‌ها سریع هستند؛ تقریبا نصف ثانیه طول می‌کشد تا تراکنش شما تایید شود و حدود ۲ دقیقه هم برای نهایی کردن تراکنش انتظار می‌کشید.
• شبکه ایاس برای انجام تراکنش‌های روزانه بهینه شده است.

ساخت اپلیکیشن بر روی EOS

پلتفرم EOS برای محدوده بزرگی از کسب و کارها قابل شخصی سازی است. شرکت‌ها می‌توانند از مزایای امنیت و سرعت بالا و پردازش اپلیکیشن امن بهره‌مند شوند. برای ایجاد اپ بر روی EOS الگوهای توسعه‌ای و زبان‌های برنامه نویسی مورد نیاز است که هر برنامه نویسی آنها را می‌شناسد. بنابراین توسعه دهندگان می‌توانند به راحتی برنامه‌های خود را بر روی این پلتفرم پیاده سازی کنند.

آیا ایاس برای سرمایه گذاری مناسب است؟

سیستم EOS پروژه پرهیاهو در حوزه برنامه‌های غیرمتمرکز با تیمی معتبر و موفق، چشم انداز بلند پروازانه اما اجرای بحث برانگیز است. بودجه ۴ میلیارد دلاری برای دستیابی به تمام هدف‌های پروژه کاملا کافی و مناسب است. چند سال آتی برای این پلتفرم برای محکم کردن جایگاه خود در بازار بسیار مهم است. چه از EOS خوشتان بیاید چه از آن متنفر باشید یک نکته را قاطعانه می‌توان گفت: قرار نیست EOS به این زودی میدان را خالی کند.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی ایاس (EOS)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
ایاس/تومان
EOS/IRT
38,863تومان-3.37٪ 116,445,718 تومان
ایاس/تتر
EOS/USDT
0.707تتر0.14٪ 2,517.501 تتر

سوالات متداول ایاس

آخرین اخبار ایاس

در حال بارگذاری...