بیبی دوج‌کوین

(BABYDOGE)Baby Doge
6.15%

0

خرید و فروش بیبی دوج‌کوین

بیبی دوج (Baby Doge) ارز دیجیتال جدیدیست که توسط جامعه طرفداران Doge Meme متولد شد. در نیپوتو مارکت امکان خرید Baby Doge و فروش Baby Doge در بازارهای تومنی و تتری وجود دارد. امکان معامله ی Baby Doge در نیپوتو حرفه ای ترین بازار معاملاتی ارز های دیجیتال، برای شما فراهم شده است.

نمودار بیبی دوج‌کوین

تاریخچه قیمت Baby Doge
کمترین قیمت امروز
0 تومان
بیشترین قیمت امروز
0 تومان
حجم معاملات (۲۴ ساعت)
124,985,753 تومان

درباره ارز دیجیتال بیبی دوج‌کوین بیشتر بدانید

بیبی دوج‌کوین چیست؟

بیبی دوج کوین ارز دیجیتال جدیدی است که توسط جامعه طرفداران Doge Meme متولد شد. بیبی دوج Baby Doge با سرعت بخشیدن به تراکنش ها و قابلیت پاداش دهی که دارد خود به دنبال تحت تاثیر قرار دادن طرفداران دوج‌کوین است. بیبی دوج در ژوئن 2021 راه اندازی شد و طی سه ماه نسبت به قیمت بیبی دوج اولیه 50برابر رشد داشت. مانند سایر ارزهای دیجیتال میم، مشخص نیست که سازندگان بیبی دوج چه کسانی هستند. در مجموع 420 کوادریلیون سکه بیبی دوج وجود دارد و از ین تعداد 125 کوادریلیون (حدود 30٪) با سوزاندن حذف شده است. امکان خرید و فروش بیبی دوج کوین با قیمت لحظه ای در بازار معاملاتی نیپوتو امکان پذیر است.

هدف از ایجاد بیبی دوج‌کوین (BabyDoge)

با توجه به ووف پیپر (Woof Paper) بیبی دوج‌کوین، هدف از ایجاد این ارز دیجیتال این است که مردم عادی نیز بتوانند به ارزهای دیجیتال دسترسی پیدا کنند. دومین هدف بیبی دوج‌کوین کمک به سگ‌های بی‌خانمان است. برای این منظور، مردم سراسر جهان می‌توانند با خریدن توکن‌های بیبی دوج‌کوین به حیوانات بی سرپناه جهان کمک کنند. افرادی که مایل به انجام این کار هستند، می‌توانند بواسطه خرید این توکن و با کمک موسسه خیریه (Paws With a Cause) که یک موسسه حمایتی سگ‌های بی‌خانمان است، این کار را انجام دهند.

تفاوت دوج‌کوین و بیبی دوج

بیبی دوج و دوج‌کوین هیچ ارتباط فنی با یکدیگر ندارند. دوج کوین بلاک‌چین اختصاصی خود را دارد و هر دوج‌کوین به عنوان یک کوین شناخته می‌شود. در حالی که بیبی دوج یک ارزدیجیتال BEP-20 است؛ به این معنی که بر روی زنجیره هوشمند Binance (BSC) ساخته شده است. و به عنوان یک توکن شناخته می‌شود. از سوی دیگر نیز قدمت بیبی دوج بسیار کمتر از دوج کوین است. در حال حاضر، به نظر می رسد که تنها مزیت بیبی دوج نسبت به سایر ارزهای دیجیتال، جامعه وفاداری است که در اطراف آن شکل گرفته است. این در حالی است که هیچ کاربردی در دنیای واقعی ندارد و تمام ارزش آن در جذابیت این ارز به عنوان یک میم کوین محبوب نهفته شده است.

عملکرد بیبی دوج چگونه است؟

پروتکل بیبی دوج در ازای هر تراکنش ۱۰٪ کارمزد دریافت میکند، که نیمی ازآن را بین همه دارندگان فعلی توکن های BabyDoge در فرایندی که بازتاب نامیده می شود، دوباره توزیع می کند.۵ درصد دیگر نیز به دو قسمت مساوی تقسیم خواهد شد. نیمی از آنها باقی می ماند و نیمی دیگر به بایننس کوین (BNB) تبدیل می شود. پس از آن هر دو توکن به یک استخر نقدینگی BABYDOGE/BNB در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ سپرده می شوند. این عمل کمک می کند تا نقدینگی استخر تأمین شود و مردم بتوانند بین بیبی دوج و بایننس کوین معامله کنند.

معایب بیبی دوج چیست؟

بیت کوین قابلیت تمرکززدایی را به ارمغان می آورد، اتریوم به‌عنوان دومین پروژه بزرگ بازار کریپتوکارنسی که میزبان قراردادهای هوشمند است، بستری برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز به شمار می‌رود. بسیاری از پروژه‌های دیگر برای برطرف کردن نواقص موجود در بیت کوین و اتریوم راه‌اندازی شدند. افراد زیادی معتقدند برای تعیین ارزش یک پروژه باید به مشخصات فنی آن را بررسی کرد. این که یک پروژه چه هدفی را دنبال می‌کند و آیا به دنبال حل مشکل خاصی مبتنی بر فناوری بلاک چین است یا خیر؛ اما در مقابل این دیدگاه، ایده دیگری نیز وجود دارد. گروه دیگری معتقدند ارزش ارزهای دیجیتال به جامعه طرفداران و هولدر های آن است؛ بنابراین، اگر ارز دیجیتال جامعه قدرتمندی داشته باشد، می‌توان به موفقیت آن امیدوار بود؛ حتی اگر از نظر فنی حرفی برای گفتن نداشته باشد. بنا بر دیدگاه اول، بیبی دوج کوین یک میم کوین به حساب می آید که البته بسیاری آن را شت کوین می‌نامند؛ زیرا از نظر فنی هدف خاصی را دنبال نمی‌کند؛ اما بر اساس دیدگاه دوم، عده‌ای بر این باورند که به دلیل برخورداری از جامعه ای قدرتمند، رویای دوج کوین یک دلاری را در سر می‌پرورانند؛ رؤیایی که تحقق آن در آینده نزدیک بسیار بعید به نظر می‌رسد.

+ مشاهده همه

بازارهای معاملاتی بیبی دوج‌کوین (BABYDOGE)

بازارقیمتتغییرات (۲۴ ساعت)حجم (۲۴ ساعت)
بیبی دوج‌کوین/تومان
BABYDOGE/IRT
0تومان6.15٪ 124,985,753 تومان
بیبی دوج‌کوین/تتر
BABYDOGE/USDT
0.00تتر5.78٪ 2,436.16 تتر

سوالات متداول بیبی دوج‌کوینآخرین اخبار بیبی دوج‌کوین

در حال بارگذاری...