/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / تحلیل قیمت آوالانچ (4 دی 1401)

زمان مطالعه : 3 دقیقه

تحلیل قیمت آوالانچ (4 دی 1401)

پیش‌ بینی می‌ شود که قیمت‌ همچنان کاهش یابد، زیرا روند نزولی همچنان بسیار قوی است. با توجه به وضعیت اقتصادی، سرمایه گذاران همچنان محتاط هستند. پیش‌بینی می‌شود که قیمت‌ همچنان کاهش یابد، زیرا روند نزولی همچنان بسیار قدرتمند است.

تحلیل قیمت آوالانچ (4 دی 1401)

تحلیل قیمت آوالانچ در 25 دسامبر 2022، نزولی است زیرا قیمت در حال حاضر زیر 11.67 دلار معامله می شود. قیمت جفت ارز آوالانچ به دلار (AVAX/USD) در 24 ساعت گذشته کاهش یافته و این کاهش قیمت قرار است ادامه یابد. قیمت آوالانچ پس از برخورد با آخرین مقاومت خود در 11.67 دلار، تقریبا 1.09 درصد کاهش یافته است. حجم معاملات 24 ساعته آوالانچ نیز به 59,161,831 دلار و ارزش بازاری آن به 3,627,786,192 دلار کاهش یافته است.

تحلیل نمودار یک روزه قیمت آوالانچ

تحلیل قیمت یک روزه آوالانچ نشان می دهد که روند بازار نزولی بوده است. نوسانات بازار در حال افزایش است.

 

در این رابطه بخوانید‌ : زنجیره جانبی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ (Sidechains)

نمودار قیمت یک روزه جفت ارز آوالاچ به دلار. منبع: TradingView

 

قوی ترین مقاومت، سطح بالایی بولینگر باندز در 20.9653 دلار می باشد. قوی ترین حمایت نیز سطح پایین بولینگر باندز در 13.2759 دلار است. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) روی 52.50 معامله می‌ شود که نشان می‌ دهد بازار خنثی و باثبات است. قیمت بین خطوط میانگین متحرک ساده 200 و 100 معامله می شود که نشان می دهد جهت روند نزولی است.

کاهش قیمت ادامه دارد

تحلیل 4 ساعته قیمت آوالانچ نشان دهنده بازار نزولی است زیرا قیمت آن در حال کاهش می باشند. تحلیل قیمت آوالانچ نشان می‌ دهد که فروشندگان در چند ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشته‌ اند. قیمت آن در حال حاضر زیر سطح 11.67 دلار معامله می شود و انتظار می رود بیش از این کاهش یابد. روند نزولی می تواند برای مدت بسیار طولانی ای ادامه یابد.

نمودار قیمت چهار ساعته جفت ارز آوالاچ به دلار. منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت AVAX/USD در حال کاهش به زیر میانگین متحرک باشد و این نشان دهنده تداوم حرکت نزولی است. باند بالایی اندیکاتور بولینگر باندز، در سطح 16.0936 دلار و باند پایین آن در 12.6346 دلار می باشد. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در 36.73 می باشد که نشان می دهد فروشندگان کنترل بازار را در دست دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت آوالانچ

با توجه به تحلیل قیمت آوالانچ پیش بینی می شود که بازار در آینده‌ی نزدیک، تثبیت شود. پیش‌ بینی می‌ شود که قیمت‌ همچنان کاهش یابد، زیرا روند نزولی همچنان بسیار قوی است. با توجه به وضعیت اقتصادی، سرمایه گذاران همچنان محتاط هستند. پیش‌بینی می‌شود که قیمت‌ همچنان کاهش یابد، زیرا روند نزولی همچنان بسیار قدرتمند است.

 

ترچمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : بلاکچین بیس چیست؟ آشنایی با شبکه لایه 2 Coinbase

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش سولانا برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین