/ اخبار بیت کوین / بنیاد حقوق بشر: بیت کوین دموکراسی را اصلاح کرده و با فساد مبارزه می کند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

بنیاد حقوق بشر: بیت کوین دموکراسی را اصلاح کرده و با فساد مبارزه می کند

الکس گلادشتاین، مدافع بیت کوین و مدیر ارشد استراتژی بنیاد حقوق بشر عقیده دارد بیت کوین دموکراسی های ناقص را اصلاح می کند و با محدود کردن قدرت دولت ها در کنترل مردم با فساد دولتی مبارزه می کند.

بنیاد حقوق بشر: بیت کوین دموکراسی را اصلاح کرده و با فساد مبارزه می کند

الکس گلادشتاین (Alex Gladstein)، مدیر ارشد استراتژی بنیاد حقوق بشر اظهار داشت بیت کوین BTC ارائه دهنده آزادی بیان، حقوق مالکیت و بازارهای سرمایه باز است که قدرت دولت های ظالم را محدود می کند.

الکس گلادشتاین، مدافع بیت کوین و مدیر ارشد استراتژی بنیاد حقوق بشر عقیده دارد بیت کوین دموکراسی های ناقص را اصلاح می کند و با محدود کردن قدرت دولت ها در کنترل مردم با فساد دولتی مبارزه می کند.

گلادشتاین طی مصاحبه ای در 20 فوریه گفت ماهیت غیرمتمرکز بیت کوین می تواند به عنوان سدی در برابر فساد و ظلم عمل کند.

در این رابطه بخوانید‌ : بلاکچین Xai چیست؟معرفی بلاکچین گیمینگ زای و توکن XAI

او گفت: “فروپاشی دموکراسی‌ها به وضوح به ارز فیات مربوط می‌شود، و فکر می‌کنم که بیت‌کوین این مشکل را به نوعی برطرف می‌کند.”

گلادشتاین مدیر ارشد استراتژی HRF است و از سال 2007 در این سازمان خدمت کرده است. این بنیاد بر ترویج و حمایت از حقوق بشر در سطح جهانی متمرکز است – به ویژه در کشورهایی که مردم آن “تحت حاکمیت استبدادی” زندگی می کنند.

گلادشتاین در طول این مصاحبه گفت که بیت کوین نشان دهنده آزادی بیان، حقوق مالکیت و بازارهای باز سرمایه است، که همه اینها برای یک دولت ظالم که اغلب به سانسور، مصادره و بازارهای سرمایه بسته نیاز دارد، محدودکننده است. او بیان کرد:”این همان چیزی است که چین و روسیه برای زنده ماندن به آن نیاز دارند، آنها به سانسور، بازارهای سرمایه بسته و مصادره نیاز دارند. بیت کوین تحمیل این موارد بر مردم را برای دولت ها بسیار سخت می کند.”

هم روسیه و هم چین در گذشته رویکرد منفی نسبت به ارزهای دیجیتال داشته اند. دولت چین در سال 2021 عملاً همه تراکنش‌های کریپتو را ممنوع کرد.

قانون اصلی رمزارز روسیه، «در مورد دارایی‌های مالی دیجیتال»، استفاده از رمزارز را برای پرداخت در سال 2020 به طور رسمی ممنوع کرد.

بدون هیچ مرجع مرکزی برای تعیین اینکه چه کسی می‌تواند و چه کسی نمی‌تواند از بیت‌کوین استفاده کند، ثابت شده است که بیت کوین ارز منتخب بسیاری از افراد و سازمان‌هایی است که روش‌های پرداخت سنتی را کنار گذاشته ‌اند.

بر اساس تحقیقات فوریه 2022 توسط شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Elliptic، یکی از بزرگترین دلایل پذیرش جذب سرمایه مبتنی بر بلاک چین، مقابله با بسته شدن حساب های سنتی توسط موسسات مالی بود.

گلادشتاین پیش‌بینی می‌کند که در سال‌های آینده مردم با «مشکلات فنی و نقدینگی بیشتری در خدمات مالی سنتی» مواجه می‌شوند، که منجر به روی آوردن افراد بیشتری به BTC به‌عنوان یک جایگزین می‌شود.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش ریپل به مارکت نیپوتو مراجعه کند.

همچنین بخوانید : بلاکچین Xai چیست؟معرفی بلاکچین گیمینگ زای و توکن XAI


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین