/ اخبار ارز دیجیتال / BlockFi یکی دیگر از شرکت های بزرگ رمزارز ورشکسته می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه

BlockFi یکی دیگر از شرکت های بزرگ رمزارز ورشکسته می شود

این شرکت مدعی شد که مجموعا بیش از 100000 طلبکار دارد که بین 1 تا 10 میلیارد دلار طلب دارند. به عبارت دیگر، شرکت در مشکلات مالی جدی قرار دارد.

BlockFi یکی دیگر از شرکت های بزرگ رمزارز ورشکسته می شود

پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال بلاکفای (BlockFi) به تازگی بیان کرده که برای اعلام ورشکستگی داوطلبانه در دادگاه ورشکستگی نیوجرسی ایالات متحده درخواست داده است.

پلتفرم صرافی ارزهای دیجیتال در 10 نوامبر در توییتی اعلام کرد که تمام فعالیت‌ ها، از جمله برداشت‌ ها را متوقف کرده است. در 13 نوامبر، این پلتفرم تایید کرد که فعالیت همچنان متوقف است.

بر اساس اعلامیه بلاکفای، این شرکت دارای موجودی 256.9 میلیون دلاری است که برای تامین نقدینگی کافی عملیات های سازمان در طول فرآیند سازماندهی مجدد صرف می شود.

بدهی های معوق بلاکیفای

بر اساس سوابق دادگاه، بلاکیفای بدهی ای بالغ بر 729 میلیون دلار دارد. FTX، یکی از طلبکاران بلاکیفای، ادعای 275 میلیون دلار طلب را دارد.

این شرکت مدعی شد که مجموعا بیش از 100000 طلبکار دارد که بین 1 تا 10 میلیارد دلار طلب دارند. به عبارت دیگر، شرکت در مشکلات مالی جدی قرار دارد.

تعدادی از شرکت های دیگر از جمله ویاجر (Voyager) و سلسیوس (Celsius) نیز در حال گذراندن مراحل ورشکستگی خود هستند.

بلاکفای بودجه خوبی داشت

بلاکفای دور سرمایه گذاری سری D خود را در مارس 2021 تکمیل کرد و در مجموع 350 میلیون دلار جمع آوری کرد و در آن زمان ارزش شرکت به 3 میلیارد دلار رسید.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در اوایل سال جاری اتهاماتی را علیه بلاکفای به دلیل عدم ثبت وام کریپتو خود و نقض مقررات ثبت نام شرکت سرمایه گذاری در سال 1940 (Investment Company Act of 1940) مطرح کرد. این اتهامات عمومی شد.

بلاکفای برای رفع این اتهامات، موافقت کرده که 50 میلیون دلار جریمه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و 50 میلیون دلار جریمه اضافی به 32 ایالت در ایالات متحده پرداخت کند. سندی که در روز دوشنبه منتشر شد، نشان داد که کمیسیون بورس 30 میلیون دلار از بلاکیفای طلبکار است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نبپوتو مارکت امکان خرید و فروش ریپل برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین