/ اخبار بیت کوین / کتاب بیت کوین برای درک بیشتر سیاستگذاران آمریکایی در خصوص دارایی های دیجیتال بودجه ای از طریق کمپین کیک استارتر (Kickstarter) دریافت می کند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کتاب بیت کوین برای درک بیشتر سیاستگذاران آمریکایی در خصوص دارایی های دیجیتال بودجه ای از طریق کمپین کیک استارتر (Kickstarter) دریافت می کند

کتاب بیت کوین برای درک بیشتر سیاستگذاران آمریکایی در خصوص دارایی های دیجیتال بودجه ای از طریق کمپین کیک استارتر (Kickstarter) دریافت می کند

جیمی سانگ و گروهی متشکل از هفت نویسنده با انتشار این کتاب قصد دارند اتکای سیاستگذاران به روایت رسانه های سنتی در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال را کاهش دهند.

گروهی متشکل از هشت نفر از علاقه مندان به بیت کوین (BTC) کمپین کیک استار (Kickstarter) را برای انتشار کتابی آموزشی سیاست گذاران فدرال آمریکا راه اندازی کردند تا اتکای آن ها به روایت رسانه های سنتی در مورد ارزهای دیجیتال را کاهش دهند. این کمپین توانست 23151 دلار بودجه جذب کند که تقریباً پنج برابر هدف 5000 دلاری بود.

ایده این کتاب بلافاصله پس از تصویب لایحه زیرساختی 1.2 تریلیون دلاری توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده، که الزامات گزارش دهی سختگیرانه ای را برای جامعه ارزهای دیجیتال الزامی می کند، مطرح شد. به گفته نویسندگان: ما تصمیم گرفتیم کتابی بنویسیم تا به سیاستگذاران کمک کنیم درک کنند کاربران بیت کوین اهل کجا هستند و به چه چیزهایی اهمیت می دهند. ما می‌خواهیم تصور اشتباه در خصوص این دارایی ها را پاک کرده و نشان دهیم که چگونه بر بسیاری از مردم در آمریکا تأثیر می‌گذارد.

جلد کتاب. منبع:  Kickstarter

کیک استارتر توسط جیمی سانگ، کارآفرین ارز دیجیتال مستقر در تگزاس و یک نویسنده باتجربه راه اندازی شد. سایر نویسندگان عبارتند از: (Annaliese Wiederspahn)، (Gary Leland)، (Pete Rizzo)، (Amanda Cavaleri)، (CJ Wilson)، (Charlene Fadirepo) و (Lamar Wilson).

طبق برنامه، نسخه خطی کتاب بیت کوین تهیه شده است و تا پایان سال 2021 نهایی خواهد شد. تا ژانویه، نویسندگان قصد دارند کتاب صوتی و کاغذی را برای فروش ارائه کنند که توسط “رویداد معرفی کتاب” در واشنگتن دی سی عرضه می شود.

در حالی که نویسندگان کتاب بیت کوین ابتدا بودجه اولیه 5000 دلاری را برای تولید کتاب در نظر گرفته بودند ، بودجه بسیار بیشتری در جشن راه اندازی کتاب سرمایه گذاری خواهد شد.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، با حمایت از تلاش کتاب بیت کوین برای ابهام زدایی از اکوسیستم برای قانونگذاران ، اخیرا گفت ارزهای دیجیتال ثبات مالی کشور را مختل نمی کنند.

پاول همچنین گفت که استیبل کوین‌ها پتانسیل مقیاس‌پذیری دارند، «خصوصاً اگر با یکی از شبکه‌های فناوری بسیار بزرگ موجود مرتبط شوند».

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)