/ اخبار بیت کوین / دلیل اصلی صعود بیت کوین به بالاترین قیمت در دو هفته اخیر

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

دلیل اصلی صعود بیت کوین به بالاترین قیمت در دو هفته اخیر

قیمت بیت کوین به 28452 دلار رسید و سپس اندکی به قیمت معاملاتی فعلی خود یعنی 27916 دلار کاهش یافت.

دلیل اصلی صعود بیت کوین به بالاترین قیمت در دو هفته اخیر

بیت کوین به بالاترین قیمت دو هفته اخیر یعنی 28452 دلار رسید که احتمالاً در واکنش به توافق آزمایشی انجام شده در ایالات متحده برای تعلیق سقف بدهی 31.4 تریلیون دلاری دولت بود.

قیمت بیت کوین BTC به 28452 دلار رسید و سپس اندکی به قیمت معاملاتی فعلی خود یعنی 27916 دلار کاهش یافت.

تحلیلگران بازار این افزایش قیمت را به توافق موقت سقف بدهی ایالات متحده نسبت می دهند که در پایان هفته گذشته به دست آمد. پس از ماه‌ها بن‌بست، این توافق گام مهمی در جهت جلوگیری از یک بحران مالی احتمالی در ایالات متحده است. این توافق شامل مقرراتی برای تعلیق سقف بدهی 31.4 تریلیون دلاری دولت تا ژانویه 2025 و سقف هزینه برای بودجه های 2024 و 2025 است. همچنین طرحی را برای بازپس گیری وجوه اختصاص داده شده به همه گیری که استفاده نشده، تسریع روند صدور مجوز برای پروژه های انرژی خاص، و الزامات کاری برای برنامه های کمک غذایی به آمریکایی ها ارائه می دهد.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال بیبی دوج چیست؟ و دلیل محبوبیت آن چیست؟

رأی‌گیری برای 31 مه برنامه‌ریزی شده است و این توافق به توسعه و تأیید بیشتر نیاز دارد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، نویسنده مشهور نسیم نیکلاس طالب با زیر سوال بردن نقش بیت کوین به عنوان یک محافظ در برابر بی ثباتی اقتصادی بحثی را برانگیخته است. طالب که بیشتر به دلیل انتشار کتاب «قوی سیاه» شهرت دارد، به مسیر نزولی بیت کوین در طول مشکلات اقتصادی اخیر ایالات متحده، از جمله تورم و ریسک تأمین مالی، اشاره کرد و خواستار بازنگری در خصوص درک بیت کوین به عنوان یک محافظ اقتصادی قابل اعتماد شد.

اظهارات این محقق به بحث های جاری پیرامون نقش ارزهای دیجیتال در امور مالی جهانی دامن زد.

بیت کوین هفته جدید را با یک جهش صعودی و ثبت بالاترین قیمت روزانه در حدود 28447 دلار آغاز کرد. علاوه بر این، شکاف بزرگ CME بیش از 1000 دلار نیز با شروع معاملات روزانه ثبت شد که ترس از عقب نشینی طولانی مدت در آینده نزدیک را به همراه دارد. اکنون که خریداران دوباره غیرفعال شده اند، به نظر می‌رسد ادامه روند صعودی برای بقیه روز بسیار دشوار است، اما بسته شدن کندل ماهانه ممکن است تحت تأثیر روند صعودی باشد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین