/ اخبار ارز دیجیتال / گزارش: 24 درصد از شرکت های مدیریت دارایی ارز دیجیتال را پذیرفته اند

زمان مطالعه : 1 دقیقه

گزارش: 24 درصد از شرکت های مدیریت دارایی ارز دیجیتال را پذیرفته اند

بر اساس گزارش سه ماهه سوم سال 2023 شرکت تحلیلی Amberdata حدود 24 درصد از شرکت های مدیریت دارایی در ایالات متحده و بریتانیا استراتژی دارایی های دیجیتال را اتخاذ کرده اند.

گزارش: 24 درصد از شرکت های مدیریت دارایی ارز دیجیتال را پذیرفته اند

با وجود سختگیری های نظارتی در ایالات متحده، صنعت کریپتو همچنان به رشد خود ادامه می دهد و شرکت های مدیریت دارایی در پذیرش ارزهای دیجیتال پیشتاز هستند. با وجود شرایط نامشخص قانونگذاری، بلاتکلیفی بازار و هک ها، کلاهبرداری ها و سوء استفاده ها، احساسات سرمایه گذاران سازمانی نسبت به پذیرش ارز دیجیتال امیدوار کننده است. بر اساس گزارش سه ماهه سوم سال 2023 شرکت تحلیلی Amberdata حدود 24 درصد از شرکت های مدیریت دارایی در ایالات متحده و بریتانیا استراتژی دارایی های دیجیتال را اتخاذ کرده اند.

کریپتو صنعتی رو به رشد

همزمان با تکامل صنعت ارز دیجیتال شرکت های مدیریت دارایی احساسات صعودی را نسبت به کاربردهای واضح تر دارایی های دیجیتال، مانند محصولات سرمایه گذاری، سبدهای کریپتو و توکن سازی ابزارهای مالی سنتی نشان می دهند.

گزارش Amberdata پیش‌بینی می‌کند که بازار دارایی‌های دیجیتال طی یک روند سالم رشد میکند و شرکت های مدیریت دارایی مورد بررسی پیش‌بینی می‌کنند شاهد رشد 11 تا 20 درصدی دارایی‌های کریپتوی تحت مدیریت (AUM) طی پنج سال آینده خواهیم بود.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال تتر چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

به طور قابل توجهی، 25٪ از شرکت های مدیریت دارایی یک استراتژی دارایی دیجیتال خاص دارند، و 13٪ دیگر نیز قصد راه اندازی استراتژی خود را در دو سال آینده دارند. علاوه بر این، تقریباً 24 درصد از این شرکت‌ها یک مدیر ارشد را استخدام کرده‌اند که به نظارت بر پذیرش دارایی‌های دیجیتال میپردازد.

تاکید بر پیروزی ریپل در برابر SEC

بر اساس این گزارش، بازار ارز دیجیتال در ایالات متحده با وجود تحولات نظارتی انعطاف پذیری قابل توجهی نشان داده است، و این امر برای سرمایه گذاران دارایی دیجیتال که می خواهند به جای مهاجرت به کشورهایی مانند دبی و سوئیس برای سرمایه گذاری، فرصت ها را در بازارهای خانگی خود ببینند و از آنها استفاده کنند، بسیار مهم تر می شود.

شایان ذکر است، این گزارش بیان می‌کند که پیروزی جزئی اخیر ریپل در دادگاه در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار می‌تواند مسیری برای دسترسی دارایی‌های بیشتر جهت معامله در ایالات متحده ایجاد کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید