/ اخبار ارز دیجیتال / افزایش ۳۰ درصدی توکن XEM در یک شب

زمان مطالعه : 1 دقیقه

افزایش ۳۰ درصدی توکن XEM در یک شب

XEM توکن بومی بلاکچین NEM است، که یک افزایش قابل توجه 30 درصدی را تجربه کرده است. با وجود نوسان پایین در کل بازار رمزارز، $XEM فرصت‌های جمع‌آوری کوتاه‌مدتی برای سرمایه‌گذاران فراهم میکند.

افزایش ۳۰ درصدی توکن XEM در یک شب

XEM توکن بومی بلاکچین NEM است، که یک افزایش قابل توجه 30 درصدی را تجربه کرده است. با وجود نوسان پایین در کل بازار رمزارز، $XEM فرصت‌ خریداری کوتاه‌مدتی برای سرمایه‌گذاران فراهم میکند.

اگرچه کل حجم بازار رمزارز تنها با 0.36 درصد افزایش به 1.19 تریلیون دلار رسیده است، اما حجم بازار توکن XEM در روز چهارشنبه شاهد یک افزایش قیمت قابل توجه 25 درصدی بوده است. به گفته داده‌های CoinMarketCap، حجم بازار آن در حال حاضر 330 میلیون دلار است.

امروز، یک جریان قابل ملاحظه در حجم معاملات رمزارز NEM (XEM) دیده شده است که در طول ۲۴ ساعت گذشته بیش از 1650 درصد افزایش یافته است. نوسانات شبانه در توکن XEM به بالاترین سطح خود از چهار ماه گذشته رسیده است. این نوسانات می‌تواند به شکست نزولی در سطح مقاومت $0.0335 نسبت داده شود.

در این رابطه بخوانید‌ : ایردراپ Airdrop ارز دیجیتال چیست و چگونه انجام می شود؟

در حال حاضر، توکن XEM به قیمت $0.0351 در مقابل جفت ارز USDT معامله می‌شود. فشار خرید باعث شده است که اندیکاتور حجم تعاملی (On Balance Volume یا OBV) به مقدار 4.422 میلیارد برسد. خریداران تلاش می‌کنند تا قیمت XEM را بالای سطح $0.0335 نگه دارند تا از ثبات آن مطمئن شوند.

در نمودار قیمت روزانه، توکن XEM به تازگی به یک اوج هفتگی دست یافته که میانگین متحرک ساده 200 روزه را رد کرده است. این دستاورد می‌تواند به قیمت این آلت‌کوین فرصت دهد تا به احتمال زیاد به ناحیه مقاومت $0.0430 نزدیک شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین