/ اخبار ارز دیجیتال / Whale Alert: نهنگ ها مقدار زیادی بیت‌کوین به صرافی کوین‌بیس انتقال داده اند

زمان مطالعه : 1 دقیقه

Whale Alert: نهنگ ها مقدار زیادی بیت‌کوین به صرافی کوین‌بیس انتقال داده اند

داده‌ها نشان میدهد که تراکنش‌هایی از کیف‌پول‌های ناشناخته انجام شده است و طی آن تراکنش ها حدود 7,200 بیت‌کوین به صرافی CEX Coinbase منتقل شده است.

Whale Alert: نهنگ ها مقدار زیادی بیت‌کوین به صرافی کوین‌بیس انتقال داده اند

بر اساس آخرین داده‌های اعلام‌شده توسط پلتفرم Whale Alert، نهنگ ها در 24 ساعت گذشته مقدار زیادی بیت‌کوین به صرافی کوین‌بیس (Coinbase) ارسال کرده‌اند. داده‌ها نشان میدهد که تراکنش‌هایی از کیف‌پول‌های ناشناخته انجام شده است و طی آن تراکنش ها حدود 7,200 بیت‌کوین به صرافی CEX Coinbase منتقل شده است.

آن کیف‌پول ناشناخته با آدرس 1B31duP63n…JMAtzxnUgz تراکنش‌های چندگانه‌ای انجام داده و 2,310 بیت‌کوین به کوین‌بیس انتقال داده است. علاوه بر این، کیف‌پول دیگری با آدرس 1K9kvhQVMG…RwH2jX8SFn، حدود 2,461 بیت‌کوین به این صرافی منتقل کرده است.

Whale Alert: نهنگ ها مقدار زیادی بیت‌کوین به صرافی کوین‌بیس انتقال داده اند

در این رابطه بخوانید‌ : پروپوزال بهبود بیت کوین (BIP) چیست و چگونه کار می کند؟

 

علاوه بر دو تراکنش گفاه شده، سه انتقال دیگر توسط نهنگ ها انجام شده است. طی این تراکنش‌ها 5,995 بیت‌کوین به صرافی کوین‌بیس فرستاده شده است. این جا به جایی ها از سوی کیف پول ناشناخته در حین افت قیمتی کوتاه‌مدت در بازار کریپتوکارنسی روی داد.

این انتقال بزرگ پادشاه ارزهای دیجیتال به صرافی کوین‌بیس نیز گمانه‌زنی‌هایی را به وجود آورد. به طور کلی، چنین تراکنش‌هایی نشان‌دهنده افزایش احتمالی در عرضه توکن می‌باشند و سرمایه گذاران آن را دلیل کاهش قیمت امروز بیت‌کوین میدانند.

تحلیل قیمت بیت کوین

در زمان نگارش این متن، قیمت بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته تقریباً 1٪ کاهش یافته و به قیمت 42,226.07 دلار رسیده است. علاوه بر این، با نگاهی به قیمت هفتگی این ارز دیجیتال میتوان کاهش 4.42٪ آن را مشاهده کرد.

به هر حال، یک تحلیلگر برجسته در زمینه رمزارز به نام نیشانت (Nishant)، تأکید داشت که قیمت بیت‌کوین به وضوح نسبت به همان دوره سال گذشته افزایش یافته است. در همین زمان سال گذشته، بیت‌کوین با قیمت 16,000 دلار معامله می‌شد.

می‌توان دید که امروزه تقریباً سه برابر شده است، که در واقع نشان‌دهنده این است که کسانی که در انتهای سال گذشته سرمایه‌گذاری کردند، در این روزها بسیار سود کرده اند. علاوه بر این، این تحلیلگر به این نکته اشاره کرد که دسامبر به طور کلی یک ماه هیجان‌انگیز برای رمزارزها است و به احتمال روند صعودی پادشاه ارزهای دیجیتال در آینده اشاره کرد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین